Inele Ceasuri Bord

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inele Ceasuri Bord

    Cine a mai umblat pe la bordul masinii stie sa-mi raspunda.Inelele de la ceasurile din bord,cele gri, se pot scoate cu usurinta, si cum?
    Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

  • #2
    pai nu prea stiu la ce fel de inele te referi ptr. ca sunt turnate cu totul nu sunt separat, sunt doar vopsite
    In principiu ceasurile nu se dau greu jos e vorba de doar 8 suruburi

    Comment


    • #3
      la bordurile de ambiance si preferance sunt turnate intradevar de la laureat in sus sunt prinse cu niste picioruse care pe spate sunt topite pentru a tine inelul
      Captain of the black pearl

      Comment


      • #4
        Despre inele acestea vorbeam.Pacat ca sunt turnate,vroiam sa le schimb culoarea,oricum mersi pentru raspuns
        Deci se poate pana la urma.Nu stiam ca si la aceste inele difera de la un model la altul,unele sunt turnate iar altele sunt prinse.Eu am modelul ambition ce sa zic acum ca merge date jos?
        Attached Files
        Last edited by amg; 20 February 2009, 23:06.
        Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

        Comment


        • #5
          da, se pot desface
          Captain of the black pearl

          Comment


          • #6
            Mersi pentru ajutor.Sa vedem ce v-a iesii.
            Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google