Facultate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Facultate

    Anu' asta n-am avut ce face si m-am gandit sa ma fac student. Zis si facut...asa ca iata-ma anu' I (boboc... la 42 de ani...) la Ovidius. Inginerie Economica in Domeniul Mecanic. La FR ca trebe sa mai si muncesc...
    E careva pe acolo sau a terminat...sa-mi zica si mie ce si cum...poate ne si gasim...

  • #2
    Nea Cataline, iti doresc mult succes, ai sa vezi ca trec repede, si sa sti ca varsta nu'i o piedica in asta. Este chiar de laudat, cu toata stima, d-le ! Felicitari !
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • #3
      Mersi! (de incurajari)!

      Comment


      • #4
        mult succes catalin,eu am scapat de acest chin,anul asta am termino desi cam tarziu cei drept

        Comment


        • #5
          Ce ai terminat?

          Comment


          • #6
            informatica si contabilitate de gestiune la spiru

            Comment


            • #7
              Stateam si ma gandeam...cand naiba o sa mai am timp si de invatat daca ziua la munca, seara la scoala, sambata si duminica la scoala...apropo iote asa o sa vin si eu pe la intilniri...daca tot sunt duminica prin constanta...

              Comment


              • #8
                nu e 100% obligatorie prezenta la cursuri ..o sa prinzi u repede cummere treaba la spiru....

                Comment


                • #9
                  Nu's la Spiru! Sunt la Ovidius! Facultatea de Inginerie Mecanica, Industriala si Maritima. La specializarea Inginerie Economica in Domeniul Mecanic.

                  Comment


                  • #10
                    scuze...am citit eu aiurea...dar nu e o problema ca si la Ovidius ela fel acum acolo mai depinde si de profesori dar in timp vezi singur unde mere si unde nu sa mai te faci nevazut

                    Comment


                    • #11
                      Aha! Deci se poate chiuli....
                      Apropo am dat de orarul de anul trecut de la facultate...astia nu au cursuri? au numai laboratoare si seminarii...

                      Comment


                      • #12
                        Teoria o inveti acasa dupa cursuri electronice . Sa ai cateva cd-uri goale la tine ca iti scriu profii dupa laptop cursurile in timpul laboratoarelor
                        MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                        Comment


                        • #13
                          Asa?...mersi de info! ai trecut (treci) prin asta?

                          Comment


                          • #14
                            Pai din ce am inteles eu este la F.R.(fregventa redusa) nu? Atunci prezenta nu-i obligatorie, dar asta nu inseamna ca sa nu mergi deloc. Oricum vei avea ore doar in week end, si cred ca va fi "o placere" pentru tine sa mai schimbi monotonia cu mersul zilnic la sevici, nu? Plus de asta ne putem vedea la intalniri , asa cum spuneai tu.
                            Atentie nu rata nici un laborator, profi pun mare pret pe ele, si sunt insotite si de referate, care sunt mai usor de facut atunci , decat in pragul sesiunilor.
                            Cu stima, FLO>
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • #15
                              Sunt laboratoare si in cursul saptamanii...cel putin asa reiese din orarul ala. Dupa amiaza de la 17.00 ...asa ca o sa ma tot plimb la Constanta!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google