Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu vad o singura solutie: retrogradarea stelei si scoaterea lui becali din fotbal

    Comment


    • Ai plesnit-o acum de-ai umplut-o de sange!

      Comment


      • @BOGDAN1709 desi sunt stelist dar nu il suport pe nea jiji ce ai spus tu ne se va intampla niciodata....clubul este cumparat de el...deci nu ai cum sa-l dai afara....si daca nu ma insel el numai are nici o functie la steaua decat ca este patron....cum sa dai afara un patron??....asta chiar nu am mai auzit-o....si la urma urmei daca e ceva jiji nu e prost poate sa o intoarca sa zica ca vrea sa doneze banii aceia la U cluj ceea ce nu este ilegal...n-are nimeni ce sa-i faca...poate sa o depuncteze pe steaua ca tot pe locul 2 ramane....dar nu cred ca se va intampla asta la cat il stiu eu pe jiji ca prost nu este

        Comment


        • Ai dreptate. Jiji este incult, marlan, etc, dar prost nu este.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • Felicit si eu echipa din Cluj pt event , desi in finala cupei a gifiit pe finalul meciului.
            Forza Steaua

            Comment


            • Originally posted by sebi4fc View Post
              Ba fratilor ia ma iterminati ma cu UNIREA URZICENI ca au facut blat cu "U"Cluj in tur de la 0-2 la pauza la 3-2 final ((asta nu o stia nimeni asai))????? Chiar portaru clujului zicea ca a simtit ceva necurat la jucatori proprie echipe + ca is multe alte meciuri ce sa ma izic de Dan petrescu ca face crize de isterie la fiecare meci ca cica il furau albitri si cand a jucat cu Steau de au fost furati GROSOLAN dupa meci a zis ..de fapt nu a zis nimic nu are rost sa continui asa ca TOT campionatul nostru e de cacao si de unde pleaca tot de la Mitica si Sandel fosilele de le LIGA pe care se pare ca si copii copiilor mei i vor prinde in funcite.
              Apropo Bravo CFR si inca un lucru sa vedem ce se intampla cu JIJI ca i-au gasit astia straita cu bani la Cluj DNA e pe capul lui.
              Pana nu osa fie si la noi ca in intalia cand au retrogradat pe JUVE si masurile drastice care s-au luat acolo tot fotbal de cacao o sa avem.
              Blat a fost si cu Mioveniul intur...2-0 pentru mioveni...

              Comment


              • Originally posted by Ionut TWY View Post
                Blat a fost si cu Mioveniul intur...2-0 pentru mioveni...

                Stati voi linistiti , blaturi au fost mult mai multe . Si Rapidul , dupa episodul Bricheta nu s-a dat la o parte in fata CFR ? Nu vom afala niciodata cate au fost in realitate .

                Cineva de mai sus are dreptate , Trica e de ....................... El prevede o hegemonie a Clujului de cel putin 4 ani . Valeu muica !
                Dar in schimb , declaratia lui Pazkany dupa castigarea titlului este de nota 10+ . Cine a vazut-o la tv sa faca comparatie intre o declaratie de bun simt a unui om cult ( ce am putut sa scriu , nici mie nu-mi vine sa cred ) si altele ale unui incult ( in speta jiji ) . Nu s-a apucat sa-i jigneasca pe invinsi si nici nu se ' pregateste de LC " ca Borcea .
                B -X X - DDF x 2

                :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                Comment


                • Blat a fost si meciul Ceahlaul-Poli si nimeni nu a zis nimic.. cat despre Pazkany,Florin tu nu ai auzit ce a declarat de Steaua din '86? Ti se pare ok?
                  niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                  Comment


                  • Desi am tinut cu Chelsea Londra, castigatoarea LIGII CAMPIONILOR de anul acesta este Manchester United. Pe merit, dupa prima repriza dar dupa a doua parca n-a mai fost chiar asa. Oricum, s-a vazut de ce unii jucatori valoreaza zeci de milioane iar pentru desculti de-ai nostrii ne miram cand se dau cateva sute de mii.

                    Loviturile de la 11 m:

                    Comment


                    • Sa nu uitam ca si zenit a dat pe timosciuc (nu stiu exact cum se scrie) 15 milioane si noi dam cateva sute de mii si vrem uefa si cl.

                      Comment


                      • Originally posted by dani p View Post
                        Blat a fost si meciul Ceahlaul-Poli si nimeni nu a zis nimic.. Cat despre Pazkany,Florin tu nu ai auzit ce a declarat de Steaua din '86? Ti se pare ok?
                        Nu , nu mi se pare Ok , este cea mai mare performanta a unei echipe de club din Romania , vor mai trece multi ani pana vom mai obtine asa ceva . Mai ales ca CFR-UL are o singura performanta obtinuta in istorie si aia in liga 1 , nici nu se poate compara cu Steaua . Dar , parca totusi traim prea mult din amintiri , an de an sarbatorim , devine sarbatoare nationala . Fara sa vreau sa-i atac pe stelisti dar cati dintre ei stiu in ce luna si ce zi a castigat Steaua cupa ?

                        Ma bucur ca a castigat Manchester liga in fata lui Chelsea . Iuli , tu nu vezi cum pot sa alerge aia pe langa martoagele noastre ? Gasesti la noi pe cineva cu viteza aia ? NU .

                        Problema este ca vine CE . Ce vom face acolo ca avem o grupa de-mi vine sa arunc televizoarele ?
                        B -X X - DDF x 2

                        :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                        Comment


                        • Si eu am tinut Chelsea in finala de ieri seara in LC,...Pacat ca nu au castigat,parerea mea ca au jucat mai bine si au avut mai multe ocazii de gol.

                          Comment


                          • Si eu tot cu Chelsea am tinut dar felicit echipa Manchester , care sete lider si in Anglia.Speram mai mult de la Chelsea daca era Murinio pe banca.
                            Forza Steaua

                            Comment


                            • Eu am tinut cu Manchester,dar trebuie sa recunosc ca Chelsea a avut ghinion si in timpul jocului si la penaltiuri!!!:

                              Comment


                              • Originally posted by gabylzr View Post
                                Speram mai mult de la Chelsea daca era Murinio pe banca.
                                De unde stii ca mai ajungeau in finala?...
                                Multa lume, putini oameni...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google