Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • trebuie sa sti sa te descurci , acuma tu nu crezi ca toate rezultatele din statistica sunt pe bune nu ? eu stiu ca arbitrii aia sunt oamenii , nu roboti.

    Comment


    • Eu nu am nicio problema, baietii astia pe aici incearca sa justifice locul jenant din clasament....de, daca nu mai alearga gigi cu sacosile prin oras dupa "adversari" )

      Comment


      • Salutare.

        Nu am vazut meciul lui Dinamo dar am vazut faza penalty-ului. Clar nu a fost. Aveam o oarecare incredere in acest Tudor dar de fiecare data imi insala asteptarile, ii place lui sa strice jocurile. Nu stiu si nu vad de ce. Nu-l vad corupt.
        Sa-i acordam a nu stiu cata oara, a infinita oara, credibilitate cu toate ca nu si-o mai merita. Raman cu intrebarea daca dinamo avea nevoie de acel penalty? Oare?

        Mai grav este ce se-ntampla cu CFR Cluj. Inadmisibil.

        Iar si mai grav este ce am vazut aseara la U Cluj - Mioveni!

        IMPARDONABIL, nu se poate sa faci un meci vraiste in halul asta.

        Cireasa de pe tort a pus-o Porumboiu, legat de telefoanele date de conducatorul z****, iertati-ma dar nu-i pot pronunta numele. Daca as fi conducatorul unui for fotbalistic romanesc iar daca aceste informatii s-ar adeveri, as retrograda Rapidul, iar pe acest domn l-as declara persoana non-grata. Sa fie interzis pe stadion pe viata.

        Pacat pentru ce s-a intamplat in aceasta ultima etapa. Parca ne indreptam spre mai bine, aveam si atuuri, o echipa in primavara europeana, inca 2 au jucat in grupe, una in UCL, acum parca nici nu-mi mai vine sa ma bucur.
        Se duc astia in Europa, fac si ei o anumita impresie dar dupa o etapa ca aceasta cu niste greseli impardonabile, cu scandaluri incredibile si reactii de maidan imi dau seama ca este in zadar.
        Sunt convins ca lumea ne priveste, asculta, trage concluzii iar rezultatul nu ne este deloc favorabil.

        Pacat!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by PCH View Post
          Eu nu am nicio problema, baietii astia pe aici incearca sa justifice locul jenant din clasament....de, daca nu mai alearga gigi cu sacosile prin oras dupa "adversari" )
          Voi dati banii pe ascuns, Jiji "premia" perrformanta, nu cumpara arbitrii.

          Te-n varti supa visin: a fo st sau nu penalty la Tg. Mures? Se vede de pe Luna ca nu a fost. Si nu e singura faza litigioasa. Pic cu pic, punct cu punct castigat cu forcepsul si ajunge campioana o echipa ca Dinamo sau CFR pe care Steaua le-a pus la colt.

          Comment


          • Nu o sa recunoasca. Sunt convins. Si mare dreptate ai, vor castiga una din cele doua pseudo-echipe campionatul, vor scoate capul in turul 2 si 3 preliminar al cupelor europene in care vor juca si atat.

            Steaua a dat de pamant cu aceste echipe fara drept de apel iar eu vad acum baloane scoase din poarta pe motive penibile, hent-uri in careu mai rau ca pe maidan, penalty-uri acordate dupa bunul plac si cantitatile de sticle de sampanie obtinute, etc etc etc.

            Dar, de ce nu? Dupa niste umilinte trebuiesc si ele resuscitate!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • In Romania se poarta modelul unui scolar scos premiant an de an de catre profesori si cand iese din liceu incepe sa repete anii la facultate, pentru ca a ajuns acolo in mod artificial, pe baza unor note acordate nejustificat si depus dosarul.
              Dinamo pica toate sesiunile de examen, an de an, pentru ca in Europa nu o arbitreaza "profesorii" din Romania.

              Comment


              • Imi explicati si mie ce s-a intamplat aici? fara certuri si alte ....

                Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.


                rade ciob de oala sparta...toti fura nu va mai dati sfinti unii sau altii

                Comment


                • Originally posted by Eu4yas View Post
                  Nu o sa recunoasca. Sunt convins. Si mare dreptate ai, vor castiga una din cele doua pseudo-echipe campionatul, vor scoate capul in turul 2 si 3 preliminar al cupelor europene in care vor juca si atat.
                  Eu nu am vazut meciul, decat primele 15 minute si mi-am dat seama ca nu are rost sa mai ma uit - erau 22 baieti lipsiti de chef care asteptau sa treaca odata cele 90 de minute. Nu stiu daca a fost sau nu penalty, daca aveti un link cu faza as ramane recunoscator. Cert este ca sunt scarbit ca toata lumea acuza Dinamo ca fura cu arbitrii....poate ca a gresit Tudor, poate nu a vazut, poate avea indigestie si era lipsit de chef....cate puncte a pierdut Dinamo cu arbitrii in anii trecuti, oho, eu si Borcea ce mai stim....masacru, masacru, masacru!
                  Imi doresc sa castigam fiecare meci din retur in modul asta....1-0 cu un meci la care sa primim penalty aiurea, umatorul gol din offside....si tot asa!

                  Originally posted by Eu4yas View Post
                  Steaua a dat de pamant cu aceste echipe fara drept de apel
                  Bah, tu te auzi ce spui??? HAHAHAHHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHA

                  Originally posted by Eu4yas View Post
                  Dupa niste umilinte trebuiesc si ele resuscitate!
                  Mah, rezultatul cu Dinamo a fost unul corect, dar departe de umilinta....departe rau. Umilinta putem spune ca a fost acel 2-4 din ghencea....aia da umilinta si lectie de fotbal! Umilitoare putem spune ca au fost primele 30-35 min din meciul de la Geselkirhen ale stelei cu Shalke unde nu am vazut in viata mea asa ceva, o spun la modul cel mai sincer! Dar un rezultat de egalitate cu CFR la voi "acasa"...tu il umflii si il faci umilitor pentru CFR??? Asa mult te injosesti? Adica un egal al cfr-ului in deplasare cu steaua este umilitor pentru ei, in mod normal trebuie sa va dea 7-8? Auzi ce zice....umilita...pai aia au jucat exemplar mah baiatule, au fost 10 minute cu un om mai putin si clovnii tai nu au fost in stare sa o bage in ate! S-au aparat superb, v-au ars la singura lor faza...vOI ati alergat ca niste muste bete sau sprey-ate cu Raid! Zici ca te uiti la ping pong, mai te dai si mare editorialist...huuuuooooo.

                  Multumesc FC Dinamo 1948 pentru sarbatorile liniste din anul 2011 si sa ne vedem cu bine in grupele UCL la anul, impreuna cu CFR Cluj Napoca.
                  Last edited by PCH; 19 December 2011, 12:09.

                  Comment


                  • cu u cluj spre exemplu au batut cu 2 1 gol dupa un hent a lui mihai costea

                    nu cred ca e nevoie sa mai spun si altele...

                    Comment


                    • Nu, nu a fost penalty nici aici, de acord. Dar poate recunoasteti si voi ca penalty-ul dat de tudor este inexistent.

                      Traiesc cu impresia ca avem un lider de carton, nu stiu, poate ma-nsel....

                      Cum spunea si Mister, astept sa vad cum castigati campionatul si luati si bacalaureatul, ma refer la la o faza superioara europeana, grupe, primavara, etc....

                      Lui pecehas ii transmit ca anul asta i-am facut numai colonoscopii si endoscopii!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Lider de carton de necarton stiu ca strugurii e acrii....stiu ca doare cand rivalul defileaza in campionat. Asta e..Locul 1 numai 1, sunt mereu pe locul 1.....ar zice cativa baieti (taraneti) de la steaua, dar nu prea pot!

                        Comment


                        • Ai curaj sa pui pariu cu mine ACUM?

                          Eu spun ca mai sus de locul 4 NU TERMINATI!

                          Ia tu mai sus de locul 4 si vedem la sfarsit, ce spui?
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Sunt de acord...

                            Pana atunci, inca odata, multumesc FC Dinamo

                            Comment


                            • Bine....Baietii ne sunt martori.....

                              Multumeste-le, multumeste-le ca te-au facut cel mai mandru om. Daca as fi in locul tau m-as duce si pana la stadion sa fac o matanie .

                              Mah, rezultatul cu Dinamo a fost unul corect, dar departe de umilinta....departe rau. Umilinta putem spune ca a fost acel 2-4 din ghencea....aia da umilinta si lectie de fotbal! Umilitoare putem spune ca au fost primele 30-35 min din meciul de la Geselkirhen ale stelei cu Shalke unde nu am vazut in viata mea asa ceva, o spun la modul cel mai sincer! Dar un rezultat de egalitate cu CFR la voi "acasa"...tu il umflii si il faci umilitor pentru CFR??? Asa mult te injosesti? Adica un egal al cfr-ului in deplasare cu steaua este umilitor pentru ei, in mod normal trebuie sa va dea 7-8? Auzi ce zice....umilita
                              Eu acum am vazut postul asta.

                              Departe rau umilinta? Nu te mai simti acum FRUSTRAT? Ti-a trecut? V-am dat din toate pozitiile anul asta! Ia-o cum vrei....

                              Cu CFR iar vorbesti tampenii, trebuia sa le dam vreo 5-6, dar asta este nu a vrut sa intre.

                              Ce vorbesti tu de Shalke cand tu atarni la un penalty inexistent dat de tudor sa va mai spele pe cat asa putin?
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Nu m-am simtit frustrat niciodata...mai ales in ultima perioada! Suparat da....dar frustrat de ce, ca sunt pe primul loc?

                                Iti recomand un manual de tactita....va dat CFR clasa in meciul ala! Nu ati trecut de mijlocul terenului, haoticilor! O echipa adevarata ati batut si voi anul asta, DINAMO, in rest numai cioflingari sau umilinte (0-5 cincila, cincinati, give me five) !
                                Last edited by PCH; 19 December 2011, 12:30.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google