Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steliştii vin la stadion şi pe frig şi pe ploaie » 8.000 de bilete vîndute pînă acum

    Comment


    • Originally posted by PCH View Post
      Doamne ce penibil....s-a inteles cu ala sa ce?????? Sa nu va dea multe??

      Din grupa aia si o echipa de handicapati putea sa iasa....aek larnaka si macabi haifa, cine dreacu a auzit de astia! CINCILA doar!
      dar de plosca aia a auzit cineva????...))

      cate puncte or fi strans ei ??????
      Last edited by DISSSEL; 19 December 2011, 18:09. Reason: Automerged Doublepost
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Hahahahaha, cica mare performanta ce-au facut. Sunt calificati directement in finala!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Pleaca bah acasa!!!!!!
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Originally posted by PCH View Post
            Astfel, pentru ultima partida din 2011, cea din etapa a 18-a a Ligii 1, cu Vointa Sibiu, "ros-albastrii" au vandut doar 500 de bilete, pana duminica seara, dupa cum informeaza Dolce Sport... "ros-albastrii" au sanse mari sa stabileasca si recordul celui mai mic numar de spectatori la un meci pe noul stadion din Bucuresti.

            Mda,,deci 500 de suporteri stelisti au fost pe Stadion
            Daca juca dinamo cu Vointa Sibiu pe vremea asta cred ca singurul suporter din groapa era PCH,,ca restul cainilor erau GOSPODARI la TV

            Comment


            • ai pierdut un zero
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • La meciul cu vointa sibiu au fost 10.000 de spectatori , a fost o vreme de tot rahatul.Citind pe gsp.ro mi-a sarit in ochi ceva )

                "Avem sărbători fericite. Moş Crăciun ca în toţi anii va fi îmbrăcat în roşu şi alb. Nu ştiu dacă o să vină cu multe daruri, pe criza asta... De la Miami să vină soare, pentru că acum e cam frig. Poate ne lipsesc suporterii, mai ales când ne uităm la rivali că se umple stadionul, iar la noi vin trei sau patru sute. Asta e dureros, dacă nu vin să te încurajeze când eşti pe primul loc, atunci când?" , a mai spus Niculae.

                Comment


                • Originally posted by PCH View Post
                  Astfel, pentru ultima partida din 2011, cea din etapa a 18-a a Ligii 1, cu Vointa Sibiu, "ros-albastrii" au vandut doar 500 de bilete, pana duminica seara, dupa cum informeaza Dolce Sport... "ros-albastrii" au sanse mari sa stabileasca si recordul celui mai mic numar de spectatori la un meci pe noul stadion din Bucuresti.
                  My precious "pechinez", cum e? 500?

                  Ma ce-mi place cand ti le iei, ma da' ce-mi place ma . Numai la acest meci cred ca au fost spectatori cat ati avut voi in tot turul.
                  Ce tepe iti iei, ha!

                  Originally posted by darksid3 View Post
                  Pleaca bah acasa!!!!!!
                  Moderatorule esti off-topic si nu-i mai lua apararea lui PCH. Lasa-l sa sufere.
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    ........Iti recomand un manual de tactita....va dat CFR clasa in meciul ala! Nu ati trecut de mijlocul terenului, haoticilor! O echipa adevarata ati batut si voi anul asta, DINAMO, in rest numai cioflingari sau umilinte (0-5 cincila, cincinati, give me five) !
                    Inseamna ca cele 3 bare+1 gol au fost rezultatul suturilor din terenul propriu.
                    Pe CFR i-am calcat in picioare, exact cum am facut si cu Dinamo, scorul trebuia sa fie 5-1 pentru Steaua.
                    Singura echipa adevarat pe care am invins-o anul asta cred ca a fost AEK Larnaca, ordonati, lucizi, profesionisti.
                    Restul, in frunte cu Dinamo si terminand cu TSKA Sofia, niste imitatori ai fotbalului.

                    Dupa meciul de aseara, am ajuns la concluzia ca Iulian Popa de la Vointa merita sa joace intr-o echipa mai buna.Tehnica, viteza, perseverenta, cred ca ar fi bine primit la Steaua.
                    Si nr. 10 de la Larnaca, Garcia parca il chema, ar fi bun de achizitionat acum.
                    Si un fundas dreapta, Emeghara joaca efectiv cu sufeltul, nu poate mai mult.
                    Hai Steaua!
                    Last edited by mr.K; 20 December 2011, 10:47. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • ........in frunte cu Dinamo si terminand cu TSKA Sofia, niste imitatori ai fotbalului.
                      Mai din popor asa, expresia inseamna cumva "foc belit"?
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ceva de genul.

                        Comment


                        • Originally posted by MirCip View Post
                          La meciul cu vointa sibiu au fost 10.000 de spectatori , a fost o vreme de tot rahatul.Citind pe gsp.ro mi-a sarit in ochi ceva )

                          "Avem sărbători fericite. Moş Crăciun ca în toţi anii va fi îmbrăcat în roşu şi alb. Nu ştiu dacă o să vină cu multe daruri, pe criza asta... De la Miami să vină soare, pentru că acum e cam frig. Poate ne lipsesc suporterii, mai ales când ne uităm la rivali că se umple stadionul, iar la noi vin trei sau patru sute. Asta e dureros, dacă nu vin să te încurajeze când eşti pe primul loc, atunci când?" , a mai spus Niculae.
                          no coment
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Asta e dureros, dacă nu vin să te încurajeze când eşti pe primul loc, atunci când?" , a mai spus Niculae.
                            Pai de unde suporteri? Aia 151 fac si ei ce pot, restul asa zisilor suporteri dinamovisti sunt doar anti Steaua, nu sustin Dinamo, doar gura e de ei.
                            Pe de o parte ii si inteleg, cum naiba sa sustii o echipa care te dezamageste an de an, cum sa mai crezi in locul pe care se afla in clasament cand stii ca e obtinut in mod FRAUDULOS, iar adevarata valoare (de fapt NONVALOARE) iese la iveala, precum uleiul la suprafata apei, la primul meci pe bune, in Europa, unde nu arbitreaza Tudor?

                            Comment


                            • Hai ca iesiti voi si din europa, un tur mai aveti si ramaneti cu buza umflata.....pe locul 16 in campionat si eliminati de o echipa de liga secunda din Cupa Romaniei....frumos an! Iar o strig "anu' acesta p#$@ e-n ghencea"

                              Voi balivernati acolo, ca ramaneti cu balivernele.

                              Comment


                              • Ce sa fie-n Ghencea c-a ajuns TOATA-N GROAPA!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google