Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru steaua este un an bun , am catigat o cupa in fatza dalmatienilor,am terminat peste ei in campionat , i am umilit in groapa , si ne am calificat in primavara europeana...
    Dinamo a castigat campionatul de toamna...
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • si este frectie la picior de lemn sau fibra de sticla

      Comment


      • Ii trecem la gazeta de perete din Intreprinderea Comunista Computerland.

        Cica acolo inca se spune buna dimineata tovarase!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Miauuuuuu....miauuuuuuuu!! Urla cateii rosii acum ca...cica sunt cei mai buni in liga lui Mitica!!! Cind o fi sa se lupte iar cu "pescarii" si cu 17 Nentori ...isi vor pastra din nou energia pentru a se lupta cu Ceahlaul,....Vointa Sibiu,...Petrolul.....Miauuuuuuuuuuuuu!!!

          Comment


          • Originally posted by Daniel 67 View Post
            Miauuuuuu....miauuuuuuuu!! Urla cateii rosii acum ca...cica sunt cei mai buni in liga lui Mitica!!! Cind o fi sa se lupte iar cu "pescarii" si cu 17 Nentori ...isi vor pastra din nou energia pentru a se lupta cu Ceahlaul,....Vointa Sibiu,...Petrolul.....Miauuuuuuuuuuuuu!!!
            din pacate pentru steaua cu echipele astea se castiga campionatul......
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Este perfect adevarat ce spui!!! Dar renumele unei echipe adevarate se cistiga si se mentine cu rezultate si ..in cupele europene!!! Si daca mi-aduc bine aminte erau unii care s-au pregatit ani la rind pentru Champions League pe ...punctele generate de rezultatele altora...!!! Iar acum vin si intreb: daca Dinamo cistiga campionatul(scenariu perfect plauzibil)...unde va juca in Europa???....in afara de tururi preliminare???

              Comment


              • pau are ban ))))
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • Originally posted by Daniel 67 View Post
                  Este perfect adevarat ce spui!!! Dar renumele unei echipe adevarate se cistiga si se mentine cu rezultate si ..in cupele europene!!! Si daca mi-aduc bine aminte erau unii care s-au pregatit ani la rind pentru Champions League pe ...punctele generate de rezultatele altora...!!! Iar acum vin si intreb: daca Dinamo cistiga campionatul(scenariu perfect plauzibil)...unde va juca in Europa???....in afara de tururi preliminare???
                  Ati batut pe Real Madrid? Ati oprit Barcelona din drumul catre a 10 cupa a campionilor consecutiva?? Milan a refuzat sa joace cu voi de frica? Bah baieti, vedetele de la aek larnaka nu aveau habar cine dreacu e steaua si ca au castigat si ei cupa pe timpul impuscatului....vai ce tari sunteti voi ...CINCILIENILOR!

                  Au si ei rezultate in europa cu bate borisov, aek larnaca si (nici macar) macabi haifa....cum ati dat de o echipa buna cum ati fost pilaf....Rosemborg, Notre respect Anderlecht, Slavia Praga etc Sunteti tari ca fularu...pacat ca nu va stie nimeni, doar voi va stiti!
                  Last edited by PCH; 20 December 2011, 16:28.

                  Comment


                  • ca nu va stie nimeni, doar voi va stiti!
                    Vorbeste suporterul unei echipe cunoscuta DOAR pe uliţa Stefan Babanu'.

                    Comment


                    • Da, plus Italia si altii care stiu ce e ala fenomen ultra...suntem singura galerie din Romania care a primit felicitari oficiale de la peluze importante de afara....ce naspa de voi!

                      Comment


                      • ))))))))) de la hingheri de la cine?
                        , cu ce vatzi dus sa ptimitzi felicitarile cu un mcv cu 7 locuri))))) ca sa statzi lejer))?)
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Cu un pick-up 1.9 Double Cab! Noi nu ne permitem luxul de a avea MCV!
                          Asta ar fi motivul....
                          Attached Files

                          Comment


                          • @PCH Au si ei rezultate in europa cu bate borisov, aek larnaca si (nici macar) macabi haifa....cum ati dat de o echipa buna cum ati fost pilaf....Rosemborg, Notre respect Anderlecht, Slavia Praga etc Sunteti tari ca fularu...pacat ca nu va stie nimeni, doar voi va stiti! [/QUOTE]

                            )))) voskla plosk, 17 neuroi...forte ale fotbalului mondial )) asa asa mai zi ))
                            bree lesin de ras si mai am treaba...

                            Originally posted by PCH View Post
                            Cu un pick-up 1.9 Double Cab! Noi nu ne permitem luxul de a avea MCV!
                            Asta ar fi motivul....
                            ))) buna asta
                            numai niste genii cu minim 2 facultati puteau sa faca asa ceva)))))
                            Last edited by DISSSEL; 20 December 2011, 18:22. Reason: Automerged Doublepost
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Originally posted by DISSSEL View Post
                              @PCH Au si ei rezultate in europa cu bate borisov, aek larnaca si (nici macar) macabi haifa....cum ati dat de o echipa buna cum ati fost pilaf....Rosemborg, Notre respect Anderlecht, Slavia Praga etc Sunteti tari ca fularu...pacat ca nu va stie nimeni, doar voi va stiti!
                              )))) voskla plosk, 17 neuroi...forte ale fotbalului mondial )) asa asa mai zi ))
                              bree lesin de ras si mai am treaba...
                              [/QUOTE]


                              Noi nu ne batem cu pumnii in piept ca am facut si dres...

                              Comment


                              • ..pai cine a inceput...
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google