Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, am vazut mai sus, Bayer, Benfica, Lazio, Shaktior, TSKA, Everton etc etc

    Comment


    • Poltava, ce tot o mai scalzi?
      N-ai vazut ce zice mare dinamovist Il Muce? Ultimul, bre.

      Cine papadia mea e Leverkusen? O echipa care a ratat tot intr-un sezon si de atunci se complace. Benfica, echipa vesnic pe locul 2 in ultimii 15 ani. Lazio, au fost si astia odata campioni pe blaturi, din '90 incoace. Everton, hai lasa-ma si cu astia, mare echipa. Sahtior, ma abtin, prea multi bani si mult zgomot pentru mai nimic. TSKA, echipa cu bani si atat, Steaua administra un 3-0 sec lui Spartak Moscova in '89, Spartak fiind echipa sustinuta de politic in URSS.
      Ca foste castigatoare ale EL, Sahtior si TSKA pot spune ca au castigat-o conjunctural.
      Last edited by mr.K; 29 December 2011, 16:51.

      Comment


      • Stai ca va vad eu si pe voi....urmeaza o echipa din cele imposibil de trecut cand vine vorba de steaua...numar zilele, numar noptile!

        Comment


        • Si iar o sa ai o seara proasta si o noapte la fel.

          Comment


          • Dinamo Dinamo Dinamo!

            Comment


            • Poltava, Poltava!

              Comment


              • Boro Boro Boro...

                Comment


                • Daca as numara si eu anii de cand n-ati mai trecut prin europa. Ehe!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • PAU, gata curatenia de sarbatori?
                    Explica-i cainelui ca sunt oferte la televizoare, sa-si ia macar doua, sa aiba de schimb pentru meciurile Steaua-Dinamo si Steaua-Twente.

                    Comment


                    • Ehe.....ti-ar da cu minus comparativ cu vOI! Numara doar!

                      Comment


                      • Dinamo trecea prin Europa cand mergeau prin Cipru, la pregatirea de iarna. Cred ca anul asta nici macar pentru o vacanta de genul asta nu mai au bani.

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post
                          PAU, gata curatenia de sarbatori?
                          Explica-i cainelui ca sunt oferte la televizoare, sa-si ia macar doua, sa aiba de schimb pentru meciurile Steaua-Dinamo si Steaua-Twente.
                          Invit toti baietii de pe acest thread sa vizionam meciul Steaua - Twente pt ca mi-am luat TV full HD , diagonala 102 )))))))))).

                          Aduceti voi berea si lasati-l pe pecehas sa se uite la tubul catodic!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Trebuie sa-i vad si faţa lui PCH cand se va califica Steaua.
                            PAU, iti pazesc eu TV-ul de furia cainilor, numai invita-l si pe PCH.

                            Comment


                            • Atunci sa vina si pecehas. Am sa ma ocup de geamuri sa le blochez sa nu care cumva sa se arunce.
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Lipeste-le cu banda scotch, de jur-imprejur, desfileteaza manerele, chestii de-astea.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google