Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan Marian View Post
    PCH...revizuieste inca odata palmaresul STELEI si inca odata pe cel al lui dinamo:


    STEAUA.................................................. DINAMO

    1....1 trofeu LIGA CAMPIONILOR 1985-1986...............>>>>>......Zero barat
    2....1 trofeu SUPERCUPA EUROPEI 1986-1987..............>>>>>.....ZERO "intretaiat"
    3....23 trofee CAMPIONAT ultimul castigat in 2006........>>>>>....18 trofee in campionat ultimul in 2007
    4....21 trofee CUPA ROMANIEI ( ULTIMUL SE STIE )...>>>>>...12 trofee in cupa ultimul castigat in 2005
    5....5 trofee SUPERCUPA ROMANIEI.......................>>>>>..............ZERO mega barat

    Deci ce mai zici de pseudo echipa STEAUA si apoi de BARATII TAI EGALI CU ZERO INFINIT care au castigat ultimul trofeu in 2007 (fata de STEAUA in 2006) si ultima cupa a romaniei in 2005 fata de STEAUA anul asta 2011 golllll NILA in min 90+2

    Ia si ceva oficial ca sa nu zici ca inventez..... http://www.steauafc.com/ro/trofee/



    Q.E.D..ca restul e Can Can
    Tovarasu', mai pune de un al 14-lea congres si analizeaza mai atent trofeele lui Dinamo....ai gresit putin. Mai am nevoie sa stiu in 2000 si in 2004 cine ca castigat Supercupa Romaniei.

    Multumesc anticipat!

    Si inca ceva:

    Dinamo este prima echipa romaneasca participanta in Cupa Campionilor Europeni, editia 1956



    * Dinamo este prima echipa romaneasca care s-a calificat in semifinalele Cupei Campionilor Europeni, editia 1983-1984, si in semifinalele Cupei Cupelor, editia 1989-1990.


    Deci cand Dinamo juca prin cupa campionilor altii erau cu caprilii la pascut si se incaltau cu stangu' in dreptu'!
    Last edited by PCH; 30 December 2011, 13:21. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Citeam despre superechipa lui Dinamo Kiev de prin '86-88, creata de Lobanov.
      Supercupa Europei Steua a castigat-o inmpotriva acelei superechipe.
      Asa ca, voi echipa cu rezultate europene minuscule, vorbiti de Supercupa Romaniei? Ce papadia mea e supercupa aia, de ce i-o fi zicand asa? Ce-i asa super la ea?

      PCH, mergi cum poti! Si citeste mai jos.

      Original a fost postat de mr.K

      Ce ziceam? Aaaaaaaaaaaaa, 1-3 in groapa. Nilaaaaaaaaaaa!
      Last edited by mr.K; 30 December 2011, 13:25.

      Comment


      • Cred ca in 2000 si 2004 or fi castigat astia de la CFR,URZICENI,OTELUL,RAPID/ETC,,ca voi nu apareti nici macar pe situl oficial al vostru ca,castigatori ))
        Cauta tu PALMARESUL ala de 2 SUPERCUPE si posteaza-l !!!

        Si oricum pana la 5 SUPERCUPE castigate de STEAUA mai trebuie sa mancati mamaliga cu paine inca cateva generatii de aici incolo

        Comment


        • Vad ca nu sunteti informati...nici nu ma asteptam la asta! De la MrK speram sa aud, ori nu stie, ori nu vrea sa stie.

          Dragul meu tovaras Ivan Marian...in 1999-2000 si 2003-2004 Supercupa Romaniei nu s-a jucat....daca imi spui de ce, ai o ciocolata!

          Pana cand sapi tu sa afli de ce, il rog pe mrk ceva:

          MRK SPUNE TU CINE ESTE LIDERU'

          Comment


          • Cica e au participat primii in CCE.
            Pacat ca au facut-o inutil, in statistica se scriu doar castigatoarele si cel mult finalistele.

            Nilaaaaaaaaaaaaaaaaa!


            Dragul meu tovaras Ivan Marian...in 1999-2000 si 2003-2004 Supercupa Romaniei nu s-a jucat....daca imi spui de ce, ai o ciocolata!
            Bah, ma lasi? Vezi ca nu numai voi ati castigat eventul.
            Oricum, CFR sunt ultimii parca. Si sunt sigur.
            Last edited by mr.K; 30 December 2011, 13:31.

            Comment


            • Se pare ca ciocolata merge la Mrk!

              Ce-mi place sa ma distrez cu voi.....fac pariu ca ivan si eu4yas nu stiu ce e ala event ....iar cei de la rapid nu au idee, clar!

              Comment


              • Steaua avea eventuri ani consecutivi. Cred ca e ultima echipa cu aceasta performanta, eram pe la facultate cand se intampla. Stiu sigur, pentru ca promova Poli Iasi intr-o vara.


                Se pare ca ciocolata merge la Mrk!
                N-ai da si tu un Amstel!

                Comment


                • Originally posted by PCH View Post
                  Vad ca nu sunteti informati...nici nu ma asteptam la asta! De la MrK speram sa aud, ori nu stie, ori nu vrea sa stie.
                  Dragul meu tovaras Ivan Marian...in 1999-2000 si 2003-2004 Supercupa Romaniei nu s-a jucat....daca imi spui de ce, ai o ciocolata!
                  Pana cand sapi tu sa afli de ce, il rog pe mrk ceva:

                  IA .......
                  Supercupa României este o competiție fotbalistică desfășurată anual începând cu 1994 între câștigătoarea campionatului și a Cupei României. Trofeul nu a fost acordat în anii 1996, 1997, 2000, 2004 și 2008, deoarece în sezoanele respective o singură echipă a câștigat ambele competiții interne, atât Cupa, cât și campionatul

                  Deci ZERO MEGA BARAT ramane valabil

                  PS......http://www.statisticifotbal.ro/stati...a_romaniei.htm

                  Vezi mai in josul paginii VITRINA CU TROFEE.......iar daca mai pun si alea doua eventuri la STEAUA,,deja sunt 7 SUPERCUPE CASTIGATE
                  Last edited by Ivan Marian; 30 December 2011, 13:41.

                  Comment


                  • Iti dau o doza de Amstel...si asa zace prin frigider de o saptamana....a naibii gastrita

                    Mariane, in 2005 am castigat supercupa...

                    Comment


                    • Pch,,zi tu frate STEAUA X >> Dinamo Y la supercupe te las pe tine sa afisezi/"scriesti" CIFRELE in loc de X si Y

                      Comment


                      • Eu iti zic meciurile directe....alea conteaza!

                        Comment


                        • Cu alea ati ramas
                          Ia o poza ca poate nu ai vazut prea bine JOSUL pagini si apoi te-a luat ameteala de ce ai vazut acolo
                          Attached Files
                          Last edited by Ivan Marian; 30 December 2011, 13:51.

                          Comment


                          • Alea conteaza.....

                            Comment


                            • Vezi mai sus in poza aia ce conteaza....hai ca o mai pun inca odata ca sa moara toti duJmanii
                              Attached Files

                              Comment


                              • Alea conteaza.....
                                Iar ma provoci.
                                Nilaaaaaaaaaaaaa!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google