Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Decat sa castige campionatul dinamo, as accepta-o drept campioana pana si pe Honved Budapesta- made in Hungary, asa de mult urasc echipa asta de materie prima pentru hingheri.

    Comment


    • Cantam ca disperaaaaatii\
      Ca sa moara spurcaaaatii
      Suntem mereu cu voi
      Orice ar fiiiiiiiiii ~~~~~~

      Comment


      • Sunt si alte echipe care ce-si pun pe sigla clubului animale, dar mai nobile, ca un leu, o puma, dar sa ai drept simbol 2 maidanezi.... ma abtin.

        Comment


        • Paul Pirvulescu a semnat cu Steaua............................ miauuuuuuu

          Comment


          • Nu cred! unde scrie?!! :|

            Am vazut, gata! No comment!
            Last edited by PCH; 4 January 2012, 19:52.

            Comment


            • un jucator bun si tanar in opinia mea,o sa il inlocuiasa perfect pe Latovlevici daca o sa plece la Saint Etienne

              Comment


              • Iar manevra a scarbei de borcea cu nashul )) la asta chiar nu ma mai asteptam...ce mercenaaaaar )

                Comment


                • Astia nu transfera nimic .... in ritmul asta daca terminam in primele 5 suntem tari ...
                  sigpic

                  Comment


                  • O sa aveti omogenitate in lot))))
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Noroc ca am fost plecat putin la aer curat ca ma enervasem. Daca nu aducem niciun transfer nu meritam nici macar locul 4. In conditiile astea imi doresc chiar sa nu prindem podiumul si nici europa league la anul. Ce fac nenorocitii cu banii?? Ne rade ciobanu in ochi acum, daca a luat pe Chipciu, Chiriches si Parvulescu...chiar a facut treaba.

                      Comment


                      • din ce am citit am vazut ca e interesat si de Laurentiu Rus , Savulescu spunand ca orice e posibil

                        Comment


                        • Acum poate intelegeti de ce nu vine lume la stadion;)

                          Comment


                          • Originally posted by PCH View Post
                            Nu cred! unde scrie?!! :|

                            Am vazut, gata! No comment!
                            Ba comenteaza! Lauda conducerea lui dinamo!

                            Cum sa pierdeti un jucator ce cu 2 zile in urma spunea ca e al lui dinamo, mah?
                            Jiji a vrut sa va dea la gioale si a facut-o exact cum va durea mai tare. Cred ca pe oricine vreti sa transferati de-acum inainte, Jiji il va cumpara daca e de valoare.
                            Poate repatriati cateva fosile de dinamovisti.
                            Cica Miranda vrea inapoi la dinamo.

                            Originally posted by DISSSEL View Post
                            O sa aveti omogenitate in lot))))
                            Coreeeeeeeeect!

                            In alta ordine de idei, ce gol a infipt Motanu' in Turcia, de-l aduce inapoi Galata in lot.
                            Cica Torje cumpara seminte la greu sa aiba ce face in tribuna, nici prin lotul de rezerve nu mai e.
                            Last edited by mr.K; 5 January 2012, 10:19. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Poate il vedem si pe Torje la steaua in viitorul apropiat dupa cum evolueaza lucrurile. Transferul lui Parvulescu la steaua este, daca stam bine sa ne gandim, cea mai clara lovitura de imagine incasata de Dinamo cu dedicatie din Ghencea in acest mileniu. Si, ca tot veni vorba de conducere… care conducere? E limpede ca Dinamo nu este un club condus ci carmuit. În sensul în care carma poate misca vasul stanga-dreapta, dar nicidecum nu-l poate împinge înainte. E şi normal: la vasle trebuie INVESTIT efort... Ah! Am pronunţat cuvântul interzis!

                              Mai se duce moartea la stadion.....

                              Comment


                              • Cu Pirvulescu si noul Dodel pe stanga, e buna treaba.
                                Pe dreapta, bate vantul.
                                Mai asteptam.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google