Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PCH, te minti singur. Au fost sa vada performanta.
    Nu platesti sa vezi un stadion, mergi cand a fost liber la vizitare sau mergi cand joaca nationala, nu duJmanii de moarte.

    Comment


    • Pentru 10 lei? Dujman de moarte pe naiba, sunteti prea mici pentru a emite astfel de pretentii!

      Comment


      • Daca noi suntem mici, ca avem cele mai bune performante interne + 2 cupe europene+finale+semifinale europene, da-mi voie sa spun ca voi nici n-ati fost inventati, nu existati pe harta fotbalului.

        Asa mici cum suntem, v-am dat 3-1. Gol Nilaaaaaaaaaa!

        Comment


        • Asa inexistenti si neinventati inca va nasim de la infiintare!

          Comment


          • Da, ca la ultimul botez. Rusescu, Rusescu, Nila.
            Zi-mi tu cat a fost scorul.

            Comment


            • 2-4

              Comment


              • Daca ciobanul ar dori cu adevarat, l-ar plati si pe Wesley si cred ca in retur ar merge ceas echipa.
                E bine totusi ca a cumparat tineri care au confirmat, astia au semnat pe multi ani cu Steaua.

                Orice echipa are nevoie totusi si de o vedeta platita mult mai bine ca restul (asa cum e Ronaldo la Real, Messi la Barca), eu nu vad unul mai bun in Romania ca Wesley. Numai ce cap a infipt la ultimul meci!
                Last edited by mr.K; 5 January 2012, 15:04.

                Comment


                • Da, este un fotbalist foarte bun! Aproape la fel de bun precum Claudiu Niculescu!

                  Comment


                  • Da, este un fotbalist foarte bun! Aproape la fel de bun precum Claudiu Niculescu
                    Lasa-ma cu Niculescu, te rog io.

                    Comment


                    • Ce va mai place sa faceti posturi aiurea)

                      Comment


                      • Pirvulescu
                        Chipciu
                        Chiriches

                        Inca unul. Deja simt ca-mi creste pensia.

                        Comment


                        • Sincer, o curva mai putin la Dinamo. Ipocriti si asa avizi de bani la 22-23 de ani, jucatorii de acest gen vor fi pedepsiti de viata, mai devreme sau mai tirziu. Badea insa e sub orice critica" ...Ori se va accidenta, ori il ia ciobanul la p... dupa 2 3 meciuri si se taie..de obicei asa se intampla

                          PREGATITI VA DE MACEL !!!

                          Comment


                          • O sa va roada invidia asta toata viata!

                            Sa vedeti ce v-o luati si in retur, daca nu s-o inunda stadionu' din cauza oracaielilor si bocelilor.

                            Vorba lui Mister K, de-abia astept sa-l vad pe Zuluf la lucru. El si cu Tuudean, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahaah ahahahahahahhahahahahahahahahahahahahhahahahhahaha hahahahahahhaha!

                            O s-ajungeti sa jucati cu Girueta, Rocar, echipa ziaristilor, echipa ziaristelor si Flacara Moreni bah!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • vorbesti sa te aflii in treaba Nici tu nu crezi ce spui

                              Comment


                              • Cica Tucudean incepe sa alerge inainte de meci, pentru a avea viteza de croaziera daca intra pe teren, e ca locomotiva pe aburi, are nevoie de timp.
                                Badea e un securist adevarat, n-a platit nimic din buzunar in toata viata lui, doar a obtinut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google