Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai Badea e cel mai mare SECURIST din tara asta! Sa-i spuna cineva si lui pecehas ca poate intelege!

    Cum sa dea nenorocitu' ala bani de la el? Sunteti nebuni? Ala ar fi in stare sa puna pret la bilet 200 de lei cu Concordia Chiajna numai sa mai faca si el un transfer.
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Eu4yas View Post
      O sa va roada invidia asta toata viata!

      Sa vedeti ce v-o luati si in retur, daca nu s-o inunda stadionu' din cauza oracaielilor si bocelilor.
      Da, cum am luat si in tur...LOCUL 1!

      Apropo de inundat, nu ar fi prima data...s-a mai inundat ghencea odata la o ploaie mai de doamne ajuta....era apa pana sus la garduri ...nu mai stiau ce sa faca, sa rupa contractul cu Dinamo pentru bazinul de polo si sa joace pe fostul teren de fotbal?!

      parvulescu&steaua, luati de aici

      Comment


      • Ca Zuluf ala si cu Ispirescu cu basmele, sau cum ii mai zice.

        Da, cum am luat si in tur...LOCUL 1!
        Deci mergeti in Liga Campionilor pentru campioanele de toamna.

        Comment


        • Credeti ca fanii Stelei il vor primii?Si aici ma refer la fanii adevarati din Bucuresti din peluze nu la taranei...
          Last edited by Champion; 5 January 2012, 16:06.

          Comment


          • Pai fanii adevarati din Bucuresti ai stelei, aia de peluza nu mai merg de mult la stadion...nu mai au loc de taraneti! Deci nu e o problema din acest punct de vedere!

            Comment


            • La 0 o luati!

              Cica s-a intors Ciobi din Emirate, a fost sa vada un antrenor adevarat, Olaroiu, si ce sa vezi. Curtea goala!

              Ma, adevaru e ca si latifundiarul e nebun....Face un misto teribil.

              N-ati si voi in stare de un 500 de mii pt parvulescu ma? 500 de mii? Hai ma ce dreacu ma....Si cica astia 500 voiati sa-i mai platiti si in rate, ar fi adus femeia de serviciu de la ea.
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • De unde bani mah, ce astia fura statul (adica pe mine, pe tine) precum george...mai trebuie spalati si banii! Lasa ca poate o juca si asta cat a jucat si emeghara sau cum o chema pe maimuta aia!

                Comment


                • Sunt asa de multumit ca l-au adus pe Pirvulescu, daca ii mai si da 2 boabe lui Dinamo, as fi si mai multumit.


                  Lasa ca poate o juca si asta cat a jucat si emeghara sau cum o chema pe maimuta aia!
                  Nu umbla cu vodoo, ca o zic p-aia cu "Haldan are usa in tavan".
                  Last edited by mr.K; 5 January 2012, 16:13.

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    De unde bani mah, ce astia fura statul (adica pe mine, pe tine) precum george...mai trebuie spalati si banii! Lasa ca poate o juca si asta cat a jucat si emeghara sau cum o chema pe maimuta aia!
                    Nu e cazul să maimuţăreşti pe nimeni, căştigă şi el o pâine la noi. Suntem europeni sau ţigani (adică romi după noile norme) !?
                    Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ok, baiatul ala de culoare!

                      "Tigani" e corect, adica e acceptat...

                      Comment


                      • si eu care credeam ca o sa fie liniste pana la meciurile de pregatire pe aici.....
                        apropos de meciurile de pregatire ....cica sa u batut protv si digi pe meciurile stelei.....
                        ai nu ai performante steaua ramane steaua si exact ca marile cluburi de afara a devenit un produs de marketing
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • si eu care credeam ca o sa fie liniste pana la meciurile de pregatire pe aici.....
                          apropos de meciurile de pregatire ....cica sa u batut protv si digi pe meciurile stelei.....
                          ai nu ai performante steaua ramane steaua si exact ca marile cluburi de afara a devenit un produs de marketing
                          Pai e liniste. Inca.
                          Daca mai ai si performante (cum are Steaua) si 75% din tara sunt suporterii tai (pana si juniorul meu pe la 5 ani la gradinita a aflat prima data cine e Steaua), cum sa nu se bata posturile TV pe tine? Reclamele din pauza cine sa le vada, PCH? N-are cum, ca iar arunca plasma pe geam.

                          LE> Cica pe Gigi il bate gandul sa-l ia si pe Curtean. Numai asa, de-a dreaqu, sa crape splina in dinamovisti.

                          Comment


                          • Pai voiai sa se bata pe-ale lu dinamo? Haaaaaaaa!

                            Meciurile lor sunt transmise pe Taraf TV, iti spun eu!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Meciurile lor sunt transmise pe Taraf TV, iti spun eu!
                              Vezi ca apare PCH si zice ca-s transmise pe Mezzo sau Arte, ca ei sunt culţi, noi stelistii suntem aia din mediul rural, de la coada vacii.
                              Cristi, ia zi, a baut PCH din sticla aia de vin cu Steaua pe eticheta?

                              Comment


                              • Da pai cum? Cred ca ar fi in stare!

                                Parca-l vad ca-i transmite pe Mezzo, le da si un pic de simfonica, sa nu fie dreacu prea anosta atmosfera cu cei 7-8 invitati!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google