Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plecati de aici ca va fac de ras.....ceauseilor!

    Comment


    • Noi plecam, dar performantele Stelei raman.

      Parca-l vad ca-i transmite pe Mezzo, le da si un pic de simfonica, sa nu fie dreacu prea anosta atmosfera cu cei 7-8 invitati!
      Si un balet executat de Tucudean, lento.

      Comment


      • Asa e....la tomberoane, impingeti la tomberoane!! ))

        Mai am una, dar nu o pot pune aici....cu aia va inchid gura definitiv!
        Attached Files

        Comment


        • E tucudean ala frate, pfff mama! Haoleuuu! Trebuie sa-l mai impinga cineva de la spate sa poate alerga si el. Altfel nimic .

          Mare echipa, Tucudean, Zuluf , Balgradean luat de la Faur poarta 4 haaaaahahahahahahahaha. Mor aici!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Noi nu suntem doar echipa elitelor, primim si oamenii simpli. De-aia avem mai mult de 151 de suporteri.
            Pana si presedinti de tara sunt mai multi pe lumea asta.

            Eu va las sa va ciondaniti, ma pregatesc sa plec spre casa. Si spre deosebire de PAU, am 2 variante, una pe la o bariera si alta pe unde nu e bariera.
            S-aveti spor!
            Last edited by mr.K; 5 January 2012, 18:22.

            Comment


            • Ultrasii care i-au inmanat tricoul (un fel de bun-venit la Dinamo) spun ca abia asteapta sa organizeze un "comitet de primire" al tricoului.

              Suporterii sunt siguri ca se vor strange mai multi decat la meciurile din Stefan cel Mare.
              Cica se strang 3 insi in loc de 2.

              Fugi acasa si stai linistit ca este pe maini bune. In loc sa mearga luni la serviciu va merge la tratament!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Andi Stanescu:

                "Dinamo are cei mai inteligenti suporteri, bravo lor! Sper sa inteleaga si cei ai stelei si rapidului faptul ca isi distrug echipele daca continua sa mearga pe stadion."

                Dragii mei, umpleti MARACANA! .

                In sfarsit un om cu scaun la cap....dupa multi care merg pe stadion si asteapta sa le arunce gigi un cotor de mar!

                Comment


                • Frustrarea e mare si la tine balteste!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Du-te tare...aveam pretentii! Nu ma dezamagii

                    Comment


                    • O sa faca tusa la steaua ... Daca vine la dinamo Wesley va dam jet total....MAXIM am spus))) ceauseilor

                      Comment


                      • da nu inteleg de ce va agitati voi sa luati lti jucatori....din moment ce echipa actuala este pe primul loc de ce sa o schimbati?.... logic ar fi acelasi lot aceleasi rezultate......
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • E nevoie de 3-4 jucatori pentru ca nu ai cum sa joci un campionat cu acelasi 11! Dinamo a jucat majoritatea meciurilor cu aceeasi echipe si am vazut cu totii ca spre finalul turului oboseala se simtea. Si e nevoie la mijloc de un om bun, pe benzi....in atac!

                          Comment


                          • Originally posted by PCH View Post
                            Du-te tare...aveam pretentii! Nu ma dezamagii
                            Pai daca m-ai enervat cu clubul tau nr 1.

                            Sa vezi ce-ti dau acum, ai avut noroc pt ca la serviciu lucram si postam in acelasi timp . Jur!


                            In alta ordine de idei, Wesley la Dinamo? Asta de cand mai este?

                            P.S. Dinamo are nevoie de un soc! De 10 ani joaca in atac cu aceeasi oameni. S-a vazut ce au putut ei, gata, nu mai tine, trebuie investit dar cu cine?
                            Cu securisto-comunistul Badea? Ha! Cu bOrcea? Ha! Singurul care ar putea investi bani ca lumea si suporterii s-ar intoarce la stadion ar fi Nicolae de la Astra.
                            Asta este adevarul!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Nici macar ala....e un idiot, te asigur! Nu ai vazut cum a dat afara antrenorii si ala....cred ca Tiriac ar face treaba dar nu se coboara el la nivelul asta!

                              Comment


                              • Bicfalvi cica e deja caine....pacat era printre favoritii mei....
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google