Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De cand n-ati mai fost in Europa, pana si un copil avea timp sa invete cum sa conduca un submarin nuclear.

    Ia uita-te la ultimul meci, mai lasa-ma cu 3 SudEst-Amintirile ma chinuiesc.

    Comment


    • ah pe torje il cautai ? e aici pe tv si el
      Attached Files

      Comment


      • Originally posted by Champion View Post
        iar te fofilezi? noi nu avem infrangeri in europa cu 4-0 , 5-0...din contra..singurii din europa care au intors un 3-0;) mai voi discutati din ce vedeti pe la sport.ro, gsp..nimic concret
        Gluma secolului spusa de un dinamovist ca nu au infrangeri in Europa ca stiu ei mai bine ca nu joaca

        Originally posted by PCH View Post
        Mariane, eu stium cum se vede live, pe stadion!
        Noi spectatori prezenti voi telespectatori atenti!
        A doua gluma a secolului spusa de alt dinamovist.... Dinamo live pe stadion in EUROPA vazuta de PCH

        Originally posted by mr.K View Post
        Unde vezi tu live, pe stadion, in Europa, pe dinamo? .
        Unde au jucat ca noi nu am vazut nici la TV pe nici un post din EUROPA Sau unde au jucat LIVE in EUROPA pe vreun STADION ca iar nu am auzit??

        Comment


        • Dinamo.....please no gool!
          Iertati-ne si pe noi ca suntem vai de mama noastra

          Bai mariane, inca o data, cand eu mergeam la meciuri sa vad Dinamo in europa tu nu stiai cine e antrenor la steaua...nu ca acum ai sti!
          Fotbalul nu se joaca de ieri si nu a fost inventat nicidecum de analfabetii de la steaua!
          Attached Files
          Last edited by PCH; 9 January 2012, 17:09.

          Comment


          • Bai PCH,,cand eu vedem meciuri ale STELEI la TV tu nici nu erai pe teava la pusca iar de dinamo nici nu auzisei pe vremea mea, cand nu erai nici macar in proiect pe urmatorull cincinal

            Comment


            • La tv o sa le vezi toata viata! Ca majoritatea stelistilor....toata lumea tine cu steaua dar nu stie cine antreneaza si care sunt fundasi centrali acolo

              Comment


              • 10caractere
                Attached Files

                Comment


                • Acum cu cine jucati in cupa??

                  Comment


                  • Acum cu cine jucati in cupa??
                    Dar voi cu cine ati jucat cupa anul trecut ????

                    Aoleuuu,,mai bine zis ..CU CINE PIERDETI CUPA SI ANUL ASTA???
                    Sau o sa va pierdeti pe drum ca de obicei
                    Last edited by Ivan Marian; 9 January 2012, 17:16.

                    Comment


                    • Ghidul suporterului dinamovist pentru Europa.

                      Articol unic: nu iesiti in Europa, pericol iminent sa luati bataie de cum treceti granita.
                      Last edited by mr.K; 9 January 2012, 17:15.

                      Comment


                      • Cosmin Matei semnzeaza cu Dinamo! Ieeeeeeeee

                        Si-a dat si el seama!

                        Comment


                        • Si-a dat seama ca nu prinde echipa la Steaua, trebuiau sa se mai accidenteze vreo 2 pe post, el era a 3-a mana.
                          Oricum, de accidentat a facut-o el, jucator de sticla.

                          Comment


                          • E foarte bun, eu nu stiu sigur care Matei ca erau doi, dar daca e ala care juca cu 91 e belea. I-am spus si lui PAU mai demult, l-am vazut in 2 meciuri la steaua...imi place! E bun pustanul.

                            Cica in Liga 1 din Romania si echipa de pe ultimul loc se gandeste la titlu

                            Comment


                            • Asta e ala bun, celalalt e cedat deja.
                              Una peste alta, v-ati pricopsit cu unul meserias, gen Lutu, dar in fine, trebuie sa iesiti si voi la numaratoare, cu tot cu femeia de servici iese un lot destul de numeros.

                              Comment


                              • Lasa, uite ce bun e un Lutu la casa omului....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google