Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan Marian View Post
    ...Tocmai din contra nu aveti infrangeri pt ca nu jucati deloc in Europa

    Auzi tu..asta e duma secolului..""noi nu avem"" nu aveti pt ca nu jucati mah stati acasa mah si va uitati la altii mah
    )))))))))))))))))))))))))))))))))
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • Chiar imi pare rau pentru acest Matei ...
      Un jucator foarte bun care l-a pierdut Steaua, din pacate sunt stelist si Steaua acum are nevoie de jucatori tineri cu potential...cum era Matei... imi pare rau de el
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by PCH View Post
        Lasa, uite ce bun e un Lutu la casa omului....
        asa zice si nevastamea )))))))))))))
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • Nu ma intereseaza ca a semnat cu Dinamo, nu sunt subiectiv, dar imi place mult pustiul ala...ma refer la acel jucator cu numarul 91 de la steaua. Asta o fi? Mie imi placea la maxim! Sper sa prinda prima echipa si sa fie bine ca sa nu fie rau ....am inteles ca are cateva ifose in cap, dar il rezolva un Danciulescu, Marius Nicolae, Catalin Munteanu, Cosmin Moti, jucatori cu greutate in fotbalul romanesc....

          Comment


          • Daca nici banel nu a reusit sa il dea pe brazda
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by PCH View Post
              am inteles ca are cateva ifose in cap, dar il rezolva un Danciulescu, Marius Nicolae, Catalin Munteanu, Cosmin Moti, jucatori cu greutate in fotbalul romanesc....
              Eu ma intreb daca asta se poate numi a treia duma pe secolul asta
              Aia au cele mai multe ifose in cap decat toti fotbalistii din liga lui Mitica la un loc
              Auzi tu,,,jucatori cu greutate,,, la cat de prosti sunt nici nu ma mir de ce nu s-au calificat si ei anul asta in Europa

              Of of of mah,,mai ai de scos multe dume din astea pe anul 2012 ?

              Ps..parca cu aia 4 de mai sus ati "PERDUT" cupa si meciul din groapa cu STEAUA si nu ati trecut de cursa calificarilor in Europa
              Last edited by Ivan Marian; 9 January 2012, 20:18.

              Comment


              • Uita te mai prietene pe google si vezi cine e danciu in fotbalul romanesc...fanule

                Comment


                • Am gasit, e unu care facea trenuletul in Ghencea si la un moment dat ridica picioru' drept impreuna cu Trica.....Era funny!
                  Ceva de genu' - se &*&%%&&& pe caini!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Citește ultimele știri sportive oferite de Prosport. Află cele mai recente informații din fotbal, tenis, sport. Vezi cele mai recente rezultate din Liga 1, Liga 2, clasamente sportive și meciuri live.

                    Comment


                    • cosmin moti cred ca e cel mai slab fundas din romania si chiar nu e o trimitere la dinamo , dar nu inteleg cum un jucator ca ala poate juca la dinamo , probabil ca e impresariat de becalioti altfel nu`mi explic

                      Comment


                      • bingoooooooo

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          Nu ma intereseaza ca a semnat cu Dinamo, nu sunt subiectiv, dar imi place mult pustiul ala...ma refer la acel jucator cu numarul 91 de la steaua. Asta o fi? Mie imi placea la maxim! Sper sa prinda prima echipa si sa fie bine ca sa nu fie rau ....am inteles ca are cateva ifose in cap, dar il rezolva un Danciulescu, Marius Nicolae, Catalin Munteanu, Cosmin Moti, jucatori cu greutate in fotbalul romanesc....
                          Da, au greutate şi o vârstă de circa 150 de ani luaţi laolaltă.
                          Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by champion View Post
                            uita te mai prietene pe google si vezi cine e danciu in fotbalul romanesc...fanule
                            o fi luat bacu?????
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • dar banel....a luat capacitatea?

                              Comment


                              • Dar Il Luce, carnetul de sofer, l-o fi luat?
                                Cica: "vatmanul a vrut sa dea peste mine".
                                Eu as introduce la scoala de vatmani cursuri obligatorii despre cum poti face curba cu tramvaiul IESIND de pe sine.

                                CTP, despre cazul Lucescu: "Este adevărat că vatmanul are legături cu mafia rusă?"
                                Editorialistul Gândul, Cristian Tudor Popescu, şi Andrei Luca Popescu au comentat acuzaţiile aduse de Mircea Lucescu la adresa vatmanului tramvaiului implicat în accidentul produs de antrenorul de fotbal. "De ce vatmanul nu a încercat să vireze, să iasă cu roţile de pe şine şi s-o ia pe asfalt pe lângă gipul lui Lucescu?", este una dintre întrebările la care CTP aşteaptă ca anchetatorii să afle răspuns.
                                Trist, se vede calitatea indoielnica, ca om, a lui Il Luce.
                                Last edited by mr.K; 10 January 2012, 11:07. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google