Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi s-a parut josnica "declaratia".
    "Imi asum vina, daaar, sunt convins ca a vrut sa ma loveasca".
    Parca si vad tramvaiul cum urmarea suvul, sa il loveasca, gonea ca un bezmetic, doar-doar l-o pocni...
    Si vatmanul cam lacrima in momentul in care s-a dat jos si l-a vazut...
    Mai intelept, tacea si se vindeca, mr L. dar sa rascolesti r...l...
    Poate vrea si sa-l demita pe bietul om, ca e posibil orice, la noi.
    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

    Comment


    • Este tipic LUCESTIN. Lasand deoparte performantele notabile pe care le-a obtinut, acest tip de declaratie il face sa piarda o mare parte din respectul ce i-l poarta lumea.

      Pacat!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Dupa principiul lui IL LUCE MAGNIFICUL ar trebui ca si trenurile sa o ia pe aratura atunci cand vad un prost intre sine la bariere
        Sau metroul sa se suie pe peron atunci cand un calator "CADE" intre sine

        Of Doamne,,nici Steven Spielberg nu a inventat in filmele lui tramvaiul/trenul/metroul care sa vireze brusc la dreapta/stanga atunci cand un prost ii taie calea

        Sau mai grav sa scoata un film cu denumirea....TRAMVAIUL UCIGAS !!

        Ps..am gasit un comentariu tare rau de tot...
        Tramvaiul nu avea anvelope de iarna.Vatmanul nu a deschis airbagurile frontale ale vagonului.Staborul din capul lui nea Mircea are in.totdeauna dreptate. sanatate si decenta tov.Lucescu !!
        Last edited by Ivan Marian; 10 January 2012, 11:44.

        Comment


        • Originally posted by Eu4yas View Post
          Este tipic LUCESTIN. Lasand deoparte performantele notabile pe care le-a obtinut, acest tip de declaratie il face sa piarda o mare parte din respectul ce i-l poarta lumea.

          Pacat!
          Performante notabile prin prisma investitiilor enorme facute la Sahtior, nu a avut, prin Turcia, a castigat niste titluri cu echipele de top, as fi vrut sa-l vad castigand cu Bursaspor ceva, de exemplu. A freacat menta prin Italia la echipe mici si cand a fost la Inter a dat cu mucii in fasole.
          E o marfa supraapreciata.
          Performante notabile are Mourinho, care pe unde a trecut a sapat brazde adanci de performante.

          Lucescu e fix un papagal de dinamovist cu gura mare, toti sunt de vina cand o da el in bara, meritele sunt exclusiv ale lui, cand iese treaba buna.
          Last edited by mr.K; 10 January 2012, 11:46.

          Comment


          • Esti prea dur cu el !
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Ei, dur.
              Parca a si retrogradat cu Brescia, marele antrenor.
              Ii da ceata la antrenorat, Dan Petrescu.
              Cred ca Il Luce daca mergea la Kuban, ii retrograda si pe aia.

              Daca era superantrenor, il vedeam in Anglia sau in Spania.
              Last edited by mr.K; 10 January 2012, 12:16.

              Comment


              • Da, dar am impresia ca tot el a promovat-o!

                El parca a reusit un loc 7 am impresia cu aceasta echipa (pe la jumatea campionatului), el a tras dupa el cativa jucatori romani care erau intr-un anumit impas al carierei, a mai castigat o cupa....Nu e de colo dar nici nu este vreun giuvaer ce-i drept.
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • A dovedit ce este, de cateva ori prin comentarii rautacioase la adresa celor cu merite. Plus ca, la echipa nationala n-a avut curaj sa se bage. Un mercenar nenorocit.

                  El parca a reusit un loc 7 am impresia cu aceasta echipa (pe la jumatea campionatului), el a tras dupa el cativa jucatori romani care erau intr-un anumit impas al carierei
                  Asta fac toti antrenorii dinamovisti, vezi cazurile Cap de Zmeu, Denis Serban, Bostina, mai nou Matei.
                  Last edited by mr.K; 10 January 2012, 12:40. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Il LUCE daca zbura si cu avionul si pica si culmea daca mai scapa si cu viata declara ca PILOTUL A VRUT SA IL OMOARE

                    Mah..ce e al lui e pus deoparte dar cand il vezi ce tampenii debiteaza ii pui la indoiala si cariera de antrenor!
                    Vorba lui K..daca era un bun antrenor, antrena si el echipe de marca din Europa si nu ceva din lumea a treia!

                    Comment


                    • ))))))

                      Comment


                      • Deci, ma fac vatman. Poate-l prind si pe Ciobi la linie, sa vad cum se descurca dinamo fara marele antrenor in devenire.

                        Comment


                        • sa terminat cu fotbalul atzi inceput cu tranvaiele))))
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Sa de-a Domnul ca fix prin mijlocul stadionului lui dinamo sa treaca tramvaiul. Dezafiliere scrie pe ei daca pleaca Borcea.

                            Comment


                            • Macar ar scapa dinamo de un mafiot nenorocit, dar voi tot oitele lui gigi veti ramane toata viata ;) ala nu mai pleaca niciodata

                              Comment


                              • Gigi trebuie doar bine sfatuit, e prea influentabil. In rest, e dispus sa bage totusi niste bani in echipa, spre deosebire de altii. Daca si-ar mai tine si gura in presa si nu s-ar baga peste antrenori, ar fi perfect. Cer prea mult.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google