Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai naspa va fi pentru voi cand va intra in picaj Business Class al vostru ...Am mai zis !!

    Consider ca veti fi incercati de sentimente ciudate atunci ....

    Comment


    • Mai mult decat o mica turbulenta, n'are ce sa se intample...
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Marius "CEAIFANSAN" Niculae merge la chinezi!

        Ii nenoroceste si p-aia!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • ia dinamo 1mil? ia )))) a nu stiu cata oara

          Comment


          • Marius "CEAIFANSAN" Niculae merge la chinezi!
            ia dinamo 1mil? ia )))) a nu stiu cata oara
            In radiere parfumate si creioane+ascutitori chinezesti. Macar asta-i marfa noua, nu SH ca Niculae.

            In vasele de sange ale viitorului plod al lui Borcica va curge sange ros-albastru.

            Comment


            • nu nu, eurooooooo Nu e el prost borcica

              Comment


              • Presimt ca cele cateva sute de mii incasate pe Niculae vor fi folosite in interesul lui Borcica, nicidecum al echipei.
                Bun, de unul am scapat.

                Sunt 780 de mii, nicidecum one milion.

                Comment


                • N am nici cea mai mica indoiala !!!

                  Comment


                  • Presimt ca veti protesta la Universitate. Asta daca stiti sa ajungeti acolo!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Cu taxiul.

                      Comment


                      • stim stim ca suntem aproape spre deosebire de ghencea!!! Ghencea? hmmmm

                        Comment


                        • Important e sa ai de ce ajunge intr-un loc anume. Deocamdata, nu.

                          Comment


                          • Exact! Asta este esentialul! Sa ai de ce sa te duci acolo. Nu sa te duci asa ca muta la plimbare!
                            Vezi pecehas saracu, el iesea pe strazi de dureri ingrozitoare de cap si gluteus maximus!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • La craiova in locul uzinei ELECTROPUTERE a rasarit un Mall (macaralele si podurile rulante sunt inca in interiorul mall ului) - sustin ideea din titlul manifestului

                              Originally posted by Champion View Post
                              nu nu, eurooooooo Nu e el prost borcica
                              are nevoie de bani ca sa fete albinutza un borac cu sange ros albastru))

                              Originally posted by mr.K View Post
                              Important e sa ai de ce ajunge intr-un loc anume. Deocamdata, nu.
                              ei tot incearca sa ajunga ....ba dupa meciu direct cu steaua ,ba dupa meciul stelei cu larnaka)))...au inceput sa se antreneze si pentru iesitul la universitate))))
                              Last edited by DISSSEL; 18 January 2012, 15:32. Reason: Automerged Doublepost
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google