Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • noi il dorim pe machado

    Comment


    • Originally posted by PCH View Post
      Nu are fata steaua de Torje, nu mai visati.

      Cica a venit un jucator scula la mijloc, capitanul lui Guimaraes! Miroase a EVENT in Stefan cel Mare...am trecut azi prin fata, duhnea pot spune a event!
      nu ne mai tromboni bre ca am trecut si eu duhnea de la canalizarea din fatza)))
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Originally posted by DISSSEL View Post
        nu ne mai tromboni bre ca am trecut si eu duhnea de la canalizarea din fatza)))
        Recomand control ORL !!!

        Comment


        • Originally posted by PCH View Post
          Nu are fata steaua de Torje, nu mai visati.

          Cica a venit un jucator scula la mijloc, capitanul lui Guimaraes! Miroase a EVENT in Stefan cel Mare...am trecut azi prin fata, duhnea pot spune a event!
          Torje mai are de demonstrat pentru a avea fata de Steaua. Macar canta bine.

          "Scula" ala de portughez a plecat in viteza. Nu sunt bani la echipa. Cica si Zuluf si Ispir (primele transferuri "galactice" ale iernii) au zburat.
          Au ramas numai "scule" la echipa. Sculeri-matriteri.

          Comment


          • Au plecat Zuluf si Ispir? Unde? Ia deturnat steaua si pe astia?

            Mah, cica cu portugheJii aia vor relua negocierile, spun sursele prosport! Acum sa vedem, oricum echipa de pe primul loc nu are nevoie de prea multe transferuri! Ce transferuri a facut Barcelona sau Real Madrid? Asa si Dinamo!

            Comment


            • Barca: Alexis Sanchez si Fabregas. Un fleac.
              Dinamo: Borcea. Tot un fleac.

              Comment


              • Conform zodiacului chinez , Becali este CAINE si nu orice caine ! Caine pana la moarte!

                haaaaahhhahahaaaha

                Comment


                • Conform zodiacului meu Jiji e fix un bow mare. Batut in cap. Steaua trebuia sa fie departe acum. Atatia ani risipiti, ca asta nu stie sa asculte de sfaturi.

                  Comment


                  • ce bou, a facut atatea milioaneeeeee ...pt el steaua e decat o afacere ! Prospera afacere!!!

                    Comment


                    • Pai nu mai stiu pentru cine nu e o afacere, fotbalul, in Romania. Dar numai sa suga, fara obiective pe termen lung. Porumboiu vad ca baga mai multi bani in echipa, probabil are multi mai gri, de spalat.
                      Imi place la engleJi ca vorbeste cu presa capitanul si managerul echipei. Frumos. Cei 2 oameni care stiu ce se intampla cu echipa.

                      Jiji e papagal, uitasem de fapt ce "calitate" are.

                      Comment


                      • E parlamentar european si viitor presedinte de tara! ))

                        Comment


                        • Mai bine sa candideze la Pipera.

                          Toata lumea e in Antalya, e liniste si pace.

                          Ce zice Adailton despre Liga I, un profesionist care a jucat 11 ani in Italia.
                          E bizar, locul 1 poate pierde cu ultima clasată, iar apoi să cîştige un derby. Nu se întîmplă nicăieri în Europa aşa ceva.
                          Last edited by mr.K; 24 January 2012, 10:55.

                          Comment


                          • Originally posted by PCH View Post
                            E parlamentar european si viitor presedinte de tara! ))
                            hai ma fi serios , cred ca ar schimba si numele la tara)
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Cica astazi sarbatoreste 9 ani de cand este patron la steaua! Ce performate are steaua in acesti 9 ani? Va zic eu:

                              - 2 titluri de campioana (unu' cu valiza, altu' cu bricheta )
                              - 1 cupa
                              - 1 supercupa

                              Enorm zic eu pentru o echipa de pluton!

                              Ca si idee, Dinamo are 9 trofee in 10 ani (de doua ori event!) Asta se numeste HEGEMONIE!

                              Comment


                              • lasa ca va recupera anu asta , cartile deja sunt facute, anu asta titlul merge in ghencea, se stiee

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google