Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auzi si tu, stadion? Casa?

    Ce kil mah ca aia e o cuseta de tren fabricatie 1460!

    Vinde latifundiarul o camera din palat de va cumpara toata groapa aia + spitalul + sediul ministerului + angajatii + femeile de serviciu!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Odata eram pe Stefan cel Mare si m-am trezit cu o minge pe parbriz, ca era plasa de la poarta gaurita. A venit Danciu si mi-a cerut scuze ca imi cere mingea, dar numai avea bani de alta, asa ca i-am dat-o inapoi.

      Comment


      • Originally posted by Champion View Post
        cum necum badea face ce face si stam ca boierii ACASA, marele miliardar oier nu reuseste asta va muta cu cortul ! Se vorbeste ca fanii stelei inchiriaza cort de nunta !!!
        Mah,,daca voi ati fi fost in situatia Stelei de a juca de pe un stadion pe altul si sa SUPORTATI DEPLASARILE erati de muuult in faliment si probabil erati dezafiliati ca nu erati in stare sa va duceti la antrenamente si la meciuri in deplasare

        Mai bine sa va rugati sa nu aveti soarta Stelei si sa va scoata MILITIA din groapa aia ca o sa fie vai si amar de fundu vostru si daca o sa mai jucati prin divizia C sau D sa ziceti mersi

        Comment


        • Nu stiu cum naiba, dar ambele stadioane "suporta" meciuri europene! Culmea ca stelemeaua lua in calcul sa joace pe Dinamo meciul de Europa League pe care l-au jucat la cluj parca! Asa ca JET de aici1 BASTI!

          Iar bate Marian campii...daca eram verde il ardeam 2 saptamani petru ca posteaza pentru numar! HUO!

          Comment


          • Tribuna oficiala din groapa = rezervele spitalului de urgenta!

            Steaua poa' sa joace unde vrea! PENTRU CA POATE!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Odata eram pe Stefan cel Mare si m-am trezit cu o minge pe parbriz, ca era plasa de la poarta gaurita. A venit Danciu si mi-a cerut scuze ca imi cere mingea, dar numai avea bani de alta, asa ca i-am dat-o inapoi.
              Muuuuuuuult mai repede se poate intampla asta pe ghencea (dar nu mai joaca nimeni pe tucalul ala) decat pe Dinamo, crede-ma!

              Comment


              • Nu stiu cum naiba, dar ambele stadioane "suporta" meciuri europene!
                Numai suporterii ar dori sa aiba ce "suporta" si echipa tot le zice pas.

                Ambele stadioane nu suporta meciuri de CL. Stii, aia pentru care va tot pregatiti de zeci de ani.

                Comment


                • Sa imi spuneti si mie ..luna viitoare cu cine are dinamo meci in Europa ??
                  Sau LIANELE isi fac de cap pe acolo si trebuie sa despadureasca gazonul si sa impuste aia pe acolo lighioanele salbatice,,ca sincer doar animalele si pasarile din natura se mai uita la meciurile voastre,,ca suporteri IOCA/NADA/NIENTE

                  Comment


                  • Pai cica angajeaza 3 cosasi, ca n-au bani de mai multi, sa le tunda si lor IARBA si STUFARISUL!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • La stuf se mai da si foc, cateodata.

                      Comment


                      • Mai am eu pe la tara niste SECERI,,daca e i le trimit prin posta romana ca de curier sigur nu are Badea bani

                        Comment




                        • Cred ca ar mirosi urat rahatul parjolit!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Asa se procedeaza pe Ghencea? :| Ce inapoiati....va invit pe Stadionul Dinamo sa vedeti civilizatie! Apropo, nu la noi a fost apa pana sus la garduri, asa ca luati viteza!

                            PAU, iti dau report!

                            Comment


                            • Originally posted by Eu4yas View Post


                              Cred ca ar mirosi urat rahatul parjolit!

                              Si uite asa mai fac si ei cate o deratizare in masa sa scape de purici/lipitori/capuse si alti paraziti

                              Apropo, nu la noi a fost apa pana sus la garduri,
                              Daca la noi apa e pana sus la garduri la voi sigur va fi peste nocturna ce naiba ca doar sunteti in groapa si la propriu si la figurat
                              Last edited by Ivan Marian; 25 January 2012, 11:48.

                              Comment


                              • @Marian

                                @Pechinez

                                Mergi ma cum poti! De fiecare data cand trec prin zona am un carlig de rufe la mine sa-l pun la nas!

                                Si-asa nu sunteti in stare de nimic la fotbal, mai bine faceau dreacu acolo depou de tramvaie!
                                Last edited by Eu4yas; 25 January 2012, 11:48.
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google