Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahahahahahaha!

    Doamne cat poa' sa viseze baietelul asta! Pai cu cine ma sa mai jucati daca si Zuluf a plecat?
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Va inteleg,,aveti cozile mari si stati cu ele pe sus de pomana si deaia ai inventat cuvantul asta dar tot COTITA o dai cand vrei tu

      14 puncte va dam distanta pana la Paste
      Atentie ca mai aveti 3 puncte pana la numarul magic 17
      Last edited by Ivan Marian; 25 January 2012, 12:17.

      Comment


      • Jucam cu aceeasi baieti care formeaza echipa de pe PRIMUL LOC! Nu-i bai....iar vOI staiti linisiti, ca nu scapati locul 4 anul asta!

        Comment


        • MASACRU facem anul asta in prima liga din Romania!
          Sa va cumparati pansamente mah, sa nu faceti hemoragie interna si externa masiva de cate veti lua pe cocoasa, pana la Paste. Martiri o sa fiti.

          Comment


          • Neica nimeni! Du-te cu umflaturile tale de compresor!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by pch View Post
              cine e pe primul loc/
              cine e pe primul loc/

              diinaaaaamooo eeeee/
              dinamooooooo eeeee.

              cine e pe primul loc/
              cine e pe primul loc/

              diinaaaaamooo eeeee/
              dinamooooooo eeeee.
              bis bis bis!

              Comment


              • Ti-ai luat ceva capace azi!

                In 2 etapa sunteti deja pe locul 3. Ai cuvantul meu ca nu scapi nici in gaura de sarpe!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • La primul meci al lui Dinamo acasa ma intreb cati suporteri vor fi pe acolo ?
                  Probabil 2 suporteri : PCH si LOGANU parcat deasupra gropii ca ceilalti vor fi ocupati cu treburile gospodaresti pe acasa

                  Cica Loganul lui Pch va fi folosit pe post de nocturna cand pica curentul pe stadion si deaia are intrare/parcare libera acolo
                  Last edited by Ivan Marian; 25 January 2012, 12:22.

                  Comment


                  • Probabil 2 suporteri : PCH si LOGANU parcat deasupra gropii
                    Parca vad titlul pe burtiere: PCH, LOGANU, LIANA SI MACETA.

                    Comment


                    • Daca avea si baba un coi se ducea si ea la razboi.....asa si voi! Ce vise umede aveti, imi inspirati pe alocuri mila!

                      Comment


                      • Pai eu am pus poze pe net si pe forum cu loganul tau in groapa aia?...Tu singur ai pus cu degetele tale din tastatura.
                        Doar asa mai pare parcarea lui dinamo plina,,cu loganul tau pe acolo

                        Comment


                        • Sa-l instiinteze careva pe pudel, ca este la un punct de locul 2. Sa-i spuna careva asta!

                          Pechinezule, daca picati pe doi ai cuvantul meu ca te duci cu apa! Ma gandesc cu infrigurare ce ti se poate intampla!
                          Iti dai seama ca esti cu un picior in r***t, iar baietii stelisti te vor linsa, nu?
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • De ce, daca sunt pe doi nu mai sunt peste steaua? Stai calm ca nu o sa treceti peste noi in clasament in VIATA, VIETII, VIETILOR VOASTRE!

                            Comment


                            • Imi va fi foarte mare mila de tine, dar te voi calca pe cap!

                              Vedem noi cat de viata, vietii, vietilor!

                              Daca as fi in locul tau as lasa testament.
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Pai tu esti cazut in hasna, abia aud ce bolborosesti acolo si vorbesti? HAHAHAHAHAHAHAHAHA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google