Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mache spune tu, cine este liderul!

    Comment


    • Din cate vad modesti e mult spus, meniti sa fiti mediocri!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Vai de mine ce porcaiala o fi in cantonamentul alora din Antalya..... Daca o fi si Mache cu ei, e clar!

        Comment


        • Sunt suparat din aceasta cauza, frustrat si as trimite o scrisoane, un mail pe adresa clubului Dinamo cu intrebarea, si noi cand??? Pana cand sa suportam umilinta?? Atat am de spus....inca o data felicitari steaua, .

          Champion..lasa ca ne vedem la Conca si o sa-l caut si pe fratele Disssel si sa vezi tu mitinguri seara

          Comment


          • pai eu sunt la tudor cazat ! Lasa l pe diessel ca el tine cu steaua (stie ca se joaca decat turul de la semifinala) )))))))))

            daca nu se califica steaua eu zic sa ramaneti acasa serios....va stric weekend ul)))))

            Comment


            • E normal sa fiu suparat pe baietii aia din conducere cand vad ca o echipa de la coada vacii a reusit in acest an calificare si echipa de fotbal a celui mai galonat club sportiv al Romaniei nu!

              Dar nu au intrat zilele in sac...Mache spune tu, cine este liderul!

              Comment


              • Mache e palmas? ))))))) Mache...Manita

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by Champion View Post
                    pai eu sunt la tudor cazat !
                    Anul trecut am fost cazat acolo si stiu unde sa te gasesc,,,iar daca va bate Steaua deci vaiii

                    Comment


                    • Originally posted by PCH View Post
                      E normal sa fiu suparat pe baietii aia din conducere cand vad ca o echipa de la coada vacii a reusit in acest an calificare si echipa de fotbal a celui mai galonat club sportiv al Romaniei nu!
                      Cloneaza-te ma! Asta e singura sansa!

                      Rasilor!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by PCH View Post
                        E normal sa fiu suparat pe baietii aia din conducere
                        In loc de suparat merge si FRUSTRAT

                        Deci corect este ....
                        E normal sa fiu FRUSTRAT pe baietii aia din conducere

                        Comment


                        • am pregatit deja bentitele de doliu pt oglinzi in caz ca nu se califica )) ce ne facem daca ne distantam la 15 -20 de puncte?

                          Comment


                          • În Ghencea, la duşuri, Dică se uita la Mache, contrariat. La un moment dat, îi zice: eu cred că tu faci l@b@! La care Mache se întoarce nervos: “Ce, mă, ce? Ce te interesează pe tine cu ce viteză mi-o spăl eu?”

                            Comment


                            • Mache laberman ullllll
                              Mache laberman ullllll
                              Mache laberman ullllll

                              Mai nou ii da costea postere cu crudu)

                              Comment


                              • Originally posted by Champion View Post
                                am pregatit deja bentitele de doliu pt oglinzi in caz ca nu se califica )) ce ne facem daca ne distantam la 15 -20 de puncte?
                                Si eu o sa pregatesc bentitele in caz ca picati de pe primul loc

                                Iar despre alea 20 de puncte,,vise taica vise umede mai aveti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google