Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • buna glumitza

    Comment


    • Sa-ti fie rusine ma! Istoria stelei este plina de minciuna, furt si scarba! Daca ai avea catusi de putin creier nu ai aduce in discutie acest aspect!

      Comment


      • Jet ma! Pseudo-echipa va numiti voi! Va contopiti cu un comunism de cel mai inalt nivel!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Sti ca poti fi arestat pentru aceste vorbe aruncate in mod dezgustator si total nefondat?

          Comment


          • Pana si-acum sunteti singura echipa comunista din Romania! Am cele mai bune atuuri pt aceste afirmatii!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Scutura-te de seminte, matura cacarezele si bea o cana de apa cu putin zahar, poate iti revii! E de la miros!

              Comment


              • Bai iesi afar' de-aici ca s-a imputit threadul de comunisti! IESI! HODARRR!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Daca ii intreb pe astia nou veniti la Dinamo ce stiu despe maretele realizari ale echipei la care joaca, vor zice: stiu ca sunt pe primul loc. Si atat. De parca asta ar fi ceva batut in cuie si nu se poate schimba intr-o singura etapa, fara ca macar Dinamo sa ia bataie.

                  Comment


                  • Dinamo l`a transferat pe Iulian Tames in varsta de 33 ani.Pareri ?

                    Comment


                    • Hizo dat afara de la Vaslui, vine Sabau!

                      Nu imi aduceti aminte de Tames si de venirea lui la Dinamo ca imi creste tensiunea! New Dinamo, investim in viitor! :|

                      TAMES-BALMES! In loc sa aduca un jucator bun pe bani mai multi tin toti terminatii la echipa pe salarii mai mici! Ce management o fi asta, nu stiu!!

                      Comment


                      • Altul mai in varsta nu au gasit?

                        Comment


                        • Originally posted by MirCip View Post
                          Dinamo l`a transferat pe Iulian Tames in varsta de 33 ani.Pareri ?
                          A mai trecut pe la Dinamo, e caine, este tehnic, dar din punctul meu de vedere, la fel ca si la Catalin, imi pare depasit.

                          Originally posted by PCH View Post
                          Hizo dat afara de la Vaslui, vine Sabau!
                          Pacat, sa vezi acum dintr-o echipa frumoasa, asta o sa bage autobaza in poarta!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Un singur meci a facut ala la Dinamo, o finala de cupa pe Lia Manoliu cu FC National, gol din foarfeca, 1-0 si EVENT! Atata!

                            Comment


                            • Las ca e bine. Joaca Tames o repriza si cealalta Catalin! Ras!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Catalin, Dorel Stoica, Patrascu si Tames! Mama ce mijloc!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google