Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Magarul il mai lasi sa respire, dar ei saracii au fost TOCATI!

    Comment


    • dream team

      Comment


      • Originally posted by PCH View Post
        Avem, daca te uiti pe statisticile facute de ziarul stanei, GSP, cam cea mai buna posesie, cel mai bun atac, cel mai bun pasator si tot asa....nu stiu cum dreacu altii cu super loturi sunt calcati in picioare in asemenea hal de Dinamo! LIDERUL! Golgeterul! HEGEMONIA ALB-ROSIE!

        AUGH-AUGH-AUGH!
        Si v-am dat-o cu 3-1. A dat si Nila gol! 3,14zda sunteti!

        Originally posted by yrman View Post
        Pai pt asta vara sa il pupati pe Barboianu si in .... ca daca nu era el nu dadeati voi gol nici daca se mai jucau 48 de ore. Ok taiem 5 ani ca sa fiu realist ....



        5 ani sa mancanci bataie ca magarul in panta
        Tu ne spui ca nu am fi dat noi gol, dar in astia 5 ani voi la mai toate meciurile ati mancat nu stiu de unde de v-a umplut de noroc! Un sut pe poarta si ala era gol!

        Las-o dreacu, cat noroc sa mai ai?

        Sunteti slabi la toate capitolele!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Deja curge sange din voi, va facem file la urmatorul meci.

          Comment


          • Nu cred ca mai e o echipa sa se laude cu performanta asta ... sa o ia 5 ani de la Dinamo ....

            Daaaa sa stiii numai din bulan v-am batut.... numai si numai...
            sigpic

            Comment


            • Sa vezi ce mare batalie v-asteapta pe Ghencea. Fiv-ar rasuflatii de ras!

              4 sau 5-0 iau la pariuri!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Eu4yas View Post
                Si v-am dat-o cu 3-1. A dat si Nila gol! 3,14zda sunteti!



                Tu ne spui ca nu am fi dat noi gol, dar in astia 5 ani voi la mai toate meciurile ati mancat nu stiu de unde de v-a umplut de noroc! Un sut pe poarta si ala era gol!

                Las-o dreacu, cat noroc sa mai ai?

                Sunteti slabi la toate capitolele!
                Baietel, tu nu ai avut televizor in ultimii 8 ani?? Ca de mers la stadion sa vezi LIVE un Derby stiu ca nu se pune problema (lipsa acuta de cohones/sange, etc)....Ca v-am predat lectie de fotbal, ce dreacu vorbim aici! Nu mai stiati unde e balonul rotund!

                Comment


                • Sau sa nu se califice ani la rand in primavara europeana.
                  Sau NICIODATA in CL.
                  Sunteti UNICI intre asa zisele mari echipe din campionatele tarilor din Est.

                  Comment


                  • Cica nu ne-am calificat niciodata in CL....mai intereseaza-te! Cand jucam noi in competitia asta voi erati la sacele, negociati blatul cu Precizia!

                    Comment


                    • Originally posted by PCH View Post
                      Baietel, tu nu ai avut televizor in ultimii 8 ani?? Ca de mers la stadion sa vezi LIVE un Derby stiu ca nu se pune problema (lipsa acuta de cohones/sange, etc)....Ca v-am predat lectie de fotbal, ce dreacu vorbim aici! Nu mai stiati unde e balonul rotund!
                      Mai taca! Ati castigat cu niste bulane teribile. Daca gasesc 2 meciuri in care ne-ati dominat, e mare lucru!

                      Originally posted by mr.K View Post
                      Sau sa nu se califice ani la rand in primavara europeana.
                      Sau NICIODATA in CL.
                      Sunteti UNICI intre asa zisele mari echipe din campionatele tarilor din Est.
                      BIS BIS BIS BIS BIS BIS BIS BIS BIS BIS !
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by champion View Post
                        abia va astept:d va iau eu la bani marunti )))) va judec !! Va dau tema : Istoria stelei )
                        adevaru e ca de cate ori ne intalnim numai de fotbal discutam))....cred vre o 20 de minute tot anu trecut)))
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Penibili!

                          Jenant

                          Umil

                          Nu mai vorbi aiurea ca iti blochez forumul!

                          Comment


                          • Mediocrilor!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • V-am dat de nu mai stiti de voi! V-am rupt noada ani la rand de ati ajuns sa bagati tubul de oxigen fara probleme....in noada!

                              Comment


                              • Si cu noada rupta tot v-am dat 3-1 in ograda voastra. Modestilor! Nesemnificativilor! Insignifiantilor! Echipa vesnic in pregatire pentru CL!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google