Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La fel cum a intrat in ultimii ani in meciurile directe .... subpamant de prea mult ras
    sigpic

    Comment


    • Traiti din amintiri copilasi! Reveniti-va, nu mai plutiti aiurea.
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Cred ca ai fumat ceva astazi! Stelist ce esti!

        Comment


        • Tragatorul de nara si de gluteus maximus cum mai esti in stare sa scrii aici cand anul trecut ati suferit RUSINEA SUPREMA!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • si care e aia??? Suprema???
            sigpic

            Comment


            • Pai vezi si tu ce s-a intamplat. Google it!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Pentru o echipa de PLUTON sa bata DINAMO e ceva extraordinar, de aici si reactia neavenitului!

                Comment


                • PCH la asta nu m-am gandit, ca pentru ei era un eveniment deosebit sa bata pe Dinamo, atat din pdv clasament cat si al perioadei care trecuse de la ultima victorie.
                  Eu4yas ai dreptate, imi cer scuze ca nu mi-am dat seama ...

                  asta zice google:

                  Dinamo - Steaua 1-3 frustrarile tribunei. ~ Steaua Live
                  5 Dec 2011 ... Victoria Stelei cu 3-1 este cu atat mai frumoasa deoarece vine dupa o seceta de
                  7 ani, dar cu totii stim cum a fost aceasta seceta intretinuta de ...

                  https://www.steaualive.ro/2011/.../d...-tribunei.html - ÃŽn cache - Pagini similare


                  Adevarat eveniment!!!
                  Last edited by yrman; 27 January 2012, 16:45.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pai ma, dar voi stiti cati ani consecutivi nu ati castigat in GHENCEA?
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • 13.....treci pe cafeneaua speciala ca ne-a inchis fof sandramaua!

                      Comment


                      • Originally posted by Eu4yas View Post
                        Revazand la rece meciu (am apasat si butonu de fulscrin) dinamo a fost asa cum o stiu din totdeauna ZERO BARAT

                        SI CUM ERA SA UIT
                        RAUL RRRRAAAAULLLL RRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAUUUUUUUULLLLLLLLLLLLLLLL
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Vine el returul....

                          Comment


                          • Vine. De data asta va macelarim. La 3-1 doar ne-am incalzit un pic jucandu-ne cu voi pe genunchi.
                            6-1 luati.
                            Echipa sponsorizata de Vier Pfotten.

                            Comment


                            • Sunt ingrijorat de calitatea furajelor....ce pun industriasii in ele, nu stiu!

                              Comment


                              • Cica primesc lesuri de la Glina.

                                Inca un rezultat al lui Dinamo in linia obisnuita: 11 cu Ried !!!????
                                Cautand cine-s astia, cica sunt niste surprinzatori ocupanti de loc secund din Austria. Unde naiba sunt Austria Viena, Rapid Viena, FC Tirol? Tot apar doar no-name din astia si ii pocnesc pe astia de la Dinamo.

                                Erata:1-1

                                Si ai de la CFR au furat-o cu 3-0 de la Cernomoret Odessa, locul 11 din Ucraina. Astia-s mai jos la Poltava.
                                Si Otelul a furat-o cu Volga. Doamne, cu ce nonvalori trebuie sa joace Steaua.
                                Last edited by mr.K; 28 January 2012, 21:06. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google