Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La steaua numai intr-un medical as sta!

    Comment


    • Cornel Dinu s-a amuzat pe seama transferului lui Dorin Goga la Dinamo: "Avem patru atacanţi, iar Goga este foarte scump. Prefer poeziile lui Goga decît aducerea fotbalistului în Ştefan cel Mare". ) tare rau

      Comment


      • Are dreptate Dinu, Goga e foarte scump pentru Romania.
        La banii astia, cred ca se poate cumpara un mercenar din afara, certitudine si care da minim 15 goluri pe sezon.
        Jucatorii romani pentru care se plateste mult ajung sa aiba o suficienta de sine care ma scoate din sarite si apoi nu mai joaca nimic. Imi e proaspat inca Szekely, mama lui lui de puturos.

        Comment


        • Sunt multe exemple nu doar Janos! ) Nici eu nu as da banii pe Goga!

          Comment


          • Originally posted by mr.K View Post
            Ultima gaura conteaza, exact ca la golf. Va trimit niste alifie, s-a calmati durerile acum? Pastrati si pentru retur.
            Originally posted by PCH View Post
            Ai de galbenele.....cred ca mare stoc!
            Mah eu nu am crema de galbenele,,dar cica merge cu Castrol Magnatec 5W-40 ca ala este si mai subtire la rece si pe gerul asta e tocmai bun,,lubrifiaza si la rece si la cald destul de bine
            Deci recomand echipei dinamo in frunte cu Savulescu un ulei CASTROL de incredere !!

            Comment


            • Votam pentru Castrol. Pentru binele si confortul dinamovistilor, cumparam si Mobil1 0w40 daca e nevoie.

              Cica de Tanase incep sa se intereseze cei de la Rubin Kazan, plus turcii. Acolo unde Stancu joaca din ce in ce mai bine si va reveni la Galata.

              SI CFR se misca bine la vanzari, au dat deja unul la Sampdoria.
              Mai pleaca Niculae?

              LE> cica pilotul kamikadze Mircea Lucescu e asteptat la politie pentru a lasa permisul si a da o declaratie despre cum l-a urmarit tramvaiul iesit de pe sine sa dea peste el, cale de 21 de km.
              E boala in familie la astia cu problemele rutiere, si Razvanel are un dosar redeschis.
              Last edited by mr.K; 30 January 2012, 13:16. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Zi fereasca Dumnezeu ca se poate intampla oricui. Cat despre tramvaiele care circula pe acel traseu si vatmanii lor mai bine nu deschidem discutia. Sunt niste nenorociti...din pacate Il Luce nu a stiu asta si a platit.

                Steaua are in Turcia un program senzational, cu amicale unul si unul, toate pentru a duce echipa pe culmile succesului :

                Steaua - Legia, 31 ianuarie
                Steaua - Mlada Boleslav, 2 februarie
                Steaua - Concordia Chiajna, 4 februarie
                Steaua - Kuban Krasnodar, 5 februarie
                Steaua - FC Jablonec, 7 februarie
                Steaua - Debrecen, 8 februarie

                HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA! Bai frate, eu nu inteleg de ce organizeaza astia astfel de amicale, de turnee??! Care e scopul? Alea sunt echipe? SI nu e doar cazul stelei, vreti cantonamente, amicale cautati fratilor ceva care sa ajute...poate sunt eu exagerat!

                Cica tanarul Chipciu si-a dat arama pe fata, de la primul meci a si flegmat un adversar. Asta e romanul, fratilor. Mi-e sila! Oare asa procedau si Gica Popescu, Dinu, Belodedici?? Genul astuia de jucator l-as zbura imediat de la echipa, sa se duca in divizia C, daca e animal.

                Comment


                • Cica tanarul Chipciu si-a dat arama pe fata, de la primul meci a si flegmat un adversar
                  Numarul 7 pe spate da niste gesturi reflexe.

                  Cat despre meciuri, nah, nu putem juca toti cu aia din Ucraina, frate. Va lasam pe voi s ajucati cu ei. In meciuri oficiale.

                  Comment


                  • Echipe cunoscute din tari calumea nu ne baga in seama. De ce sa joace Bochum sau Montpellier un amical cu steaua, sa le scuipe Chipciu jucatorii si sa-i invete Mache tot felul de prostii?

                    Comment


                    • Originally posted by PCH View Post
                      Cica tanarul Chipciu si-a dat arama pe fata, de la primul meci a si flegmat un adversar. Asta e romanul, fratilor. Mi-e sila!
                      Niste retarzi cu totii,,eu unul pe astia cu aere de magari prosti si fara carte i-as da afara din fotbal definitiv pt astfel de gesturi si nu doar trimisi in C/D/E..afara cu ei.

                      Comment


                      • Nu mai pot să citesc acest topic. Sunteţi penibile toate. Bârfiţi mai mult decât băieţii !
                        Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                        sigpic

                        Comment


                        • Asa-i in pauza competitionala.
                          Asteptam inceperea returului si invit dinamovistii sa-si faca stocuri de servetele absorbante pentru a preintampina inundarea oraselor.

                          Asta, pe langa unguent, se stie.

                          Comment


                          • Hahahahhha...tare Gozmin!

                            Nu mai barfiti ma Liderul!

                            Comment


                            • Nu mai barfiti ma Liderul!

                              Ca presimt ca se face si singur de ras.

                              Comment


                              • Originally posted by PCH View Post
                                Hahahahhha...tare Gozmin!

                                Nu mai barfiti ma Liderul!
                                Fiti-ar concediu' al dreacu. Din cauza ta s-a nenorocit thread-ul. Ne-ai disperat! RAUS!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google