Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu im i iau nr 115 ...ca sa fie egal cu kg pe care le am)))
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • Sa dea D-zeu sa cazi pa pechinez! Ma ROG si ma INCHIN!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Paiiiiiii, cred ca trebuie sa aduc penseta cu mine. Si niste pungulite de-ala din trusa criminalistica.

        Comment


        • up up ))))))

          Comment


          • Originally posted by Ivan Marian View Post
            Tu deja ai numarul 7,,eu ma bag la 77,,Finu la 777,,iar Disssel la 7777 iar apoi sa vedem daca mai puteti juca miuta de atata "apa" si
            gheata la mal

            Si pana una alta nu aveti voi cort asa de mare incat sa intre in el STELISTI ca pe National Arena adica vreo 55 000 de suporteri.

            Asadar si prin urmare sa il pastrati pt voi suporterii dinamovisti,,ca voi incapeti toti 101 dalmatieni in el

            Mah,,pana si la o nunta vin mai multi oameni ca sa se distreze decat veniti voi pe stadionul ala de toata jena ca sa va uitati la niste papitoi cum joaca TURCA/MIUTA pe terenul ala plin de balarii
            Pana si la Stats sunt pe 7.

            Ce nunta, ca dinamovistii vin la stadion ca la inmormantare, sa vada sacrificarea echipei favorite de catre orice necunoscuti de prin Ucraina, Albania.

            Comment


            • Am refuzat azi o ofertă pentru Marius Niculae de la Eintracht Frankfurt. Acum ne antrenăm pentru Liga Campionilor, la vară vom începe pregătirile. Eu sunt un învingător, dar visul ăsta nu mi s-a împlinit încă"spuse Cristi Borcea

              dinamo - Carpaty Lvov 0-2

              Comment


              • Eu sunt un învingător
                Cred ca se uita la alte meciuri in Europa, nu ale lui Dinamo. O fi actionar la Barca?

                Comment


                • hai hai la cort cu voi..)) si la scos apa de pe ghencea imi amintesc pungile alea pline cu apa si acum )) se minuna toata lumea de baltoaca aia...nu stiai decat cu 5min inaintea partidei respective daca se joaca meciul ori ba

                  Comment


                  • Mai simplu in Stefan cel Mare, nu se mai joaca NIMIC in Europa si e garantata suprafata de joc.

                    Comment


                    • bine punctat

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        Mai simplu in Stefan cel Mare, nu se mai joaca NIMIC in Europa si e garantata suprafata de joc.
                        acolo totul a .....inghetat))))
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • nicio legatura cu ce am spus mai sus !!!
                          UPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP am zis

                          Comment


                          • Originally posted by MirCip View Post
                            dinamo - Carpaty Lvov 0-2

                            ........Amical: Dinamo - Karpaty Lvov 0-2/ "Cainii", fara victorie in Antalya ....
                            Nu stii tu frate nimic si nici restul colegilor stelisti nu stim nimic,adica CHESTII DIN ASTEA asa de grele

                            Totul tine de tactica si aici se aplica o TECTICATIE speciala ca sa vina in meciurile oficiale dinamo prin invaluire.

                            Deci adversarele lui dinamo o sa-i subaprecieze ca au mancat bataie in Antalya si ei pac pac capacul,,dar la final tot ei ajung sa haleasca o bataie ca in codru aplicata doar hotilor de cai

                            Dinamo ca de obicei mananca bataie si ei o dau cu CORTUL UP UP UP si de la mine UP UP UP

                            Comment


                            • in 2006 n a castigat macar un punct in amicale dinamo si a iesit campioana !!! deci maaare uppppp

                              mizeria de parvulescu s a rupt))) il ajung blestemele

                              Comment


                              • titlu SPORT.RO: Dinamo nu mai sperie pe nimeni in amicale!
                                dar pe cine au speriat ei vreodata??? )
                                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google