Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Champion View Post
    nicio legatura cu ce am spus mai sus !!!
    UPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP am zis
    foloseste si celalat neuron , pe ala albu )) ca are legatura)))
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • hai ca au batut si romanii nostri
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Champion View Post
        in 2006 n a castigat macar un punct in amicale dinamo si a iesit campioana !!! deci maaare uppppp

        mizeria de parvulescu s a rupt))) il ajung blestemele
        calmeazate avem oameni...
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • daaaa, pe fata lunga de latov ? talent mare !! Sunteti muuult prea departe sa discutati de titlu...sa comenteze cfr daca are ceva nu o echipa amarata de pe locul 4 !


          Big UP to pavilion!

          Comment


          • Cica am invins si Legia. Cica si LEJER.
            Cica astia joaca si in EUROPA (astept intrebarile dinamovistilor, sa le explic ce inseamna sa JOCI in Europa).

            Comment


            • Pe unde o umbla PCH ?? De ce nu a intrat el pe aici ca sa ne faca zilele amare ?
              Eu zic ca omul a luat primul avion spre Antalya si s-a dus sa isi caute maidanezii sa ii eutanasieze ca s-au facut de ras in acel cantonament si au fost ciuca batailor si rasii rasilor aka GALA DESENULUI ANIMAT

              Comment


              • Cred ca duce mancare calda maidanezilor de la Glina, pe astia de la Dinamo i-a abandonat ca l-au dezamagit crunt de o perioada incoace. Vreo jumatate de deceniu de necalificare in primavara aia europeana.

                Comment


                • Ideea roş-albaştrilor de a avea fanii alături chiar şi în stagiul de pregătire din Turcia a eşuat. Doar patru oameni au sunat la agenţia de turism pentru a-şi procura pachetul care includea prezenţa la trei partide în cele şapte nopţi pe care le-ar fi petrecut în Antalya.


                  pai scuiparicii cetateni abia merg 2 statii cu metroul ...ce sa mearga in alta tara saraciile? ))))

                  Comment


                  • Up, up. Ai uitat.

                    Comment


                    • UPDATE....Alina a lu" Borcica a fost la ecograf 4D full color si full HD amoled si si si si si surpriza...copilul lor a fost descoperit cu sange ROS ALBASTRU

                      De ciuda ca nici plodul lor numai tine cu dinamo Borcea a rupt si spart tot in calea lui si pe Alina a dat-o cu capul de monitor pana a zis imnul lui dinamo si apoi asta a aruncat PLASMA/MONITORUL prin TERMOPAN

                      Comment




                      • M Niculae goooooooooooooooooollll....am umplut nationala...jucam cu tineretul in amicale!! Nu stiu tatarusanu ce face ) plasma ceva? I-a promis balgradean un poster !!

                        Comment


                        • Originally posted by Champion View Post
                          Ideea roş-albaştrilor de a avea fanii alături chiar şi în stagiul de pregătire din Turcia a eşuat. Doar patru oameni au sunat la agenţia de turism pentru a-şi procura pachetul care includea prezenţa la trei partide în cele şapte nopţi pe care le-ar fi petrecut în Antalya.


                          pai scuiparicii cetateni abia merg 2 statii cu metroul ...ce sa mearga in alta tara saraciile? ))))
                          sa nu uitam ca vine meciul cu Twente (dupa alte meciuri de acelasi fel!!!), meci pentru care s-au vandut peste 50 000 de bilete in 2 zile! mai aveti muuuuuuult pana sa strangeti 50 000 de oameni! asa ca...
                          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                          Comment


                          • Boracul lui Borcica va striga Steauaaaaaaaaaaaa e numai unaaaaaaaaaaa.
                            Jucatorii Stelei au meciuri cu Legia, cu cu Turkmenistanul frate. Eram multimit sa stea si Tanase la pregatire, da-l in $#@% mea pe Piturca cu amicalele lui de 2 lei. Pe de o parte, asa mai marcheaza si Niculae la nationala, ca-n rest mai da cate un gol din penalty in campionat sau din prostie cu Pandurii. Golgeterul @#%^* .
                            Ce cariera a avut si asta, a stat lovit la Sporting si apoi a jucat pe la echipe de 2 bani gen Iverness. Sau Dinamo.

                            Comment


                            • frustrarea loveste din nou cumva?

                              NATIONALA tata NATIONALA cum ar zice patronul vostru spiritual ) Una e sa stai cu baietii la lot alta e in turcia sa joci cu toti copiii !

                              Comment


                              • Vezi ca Tanase a marcat ceva goluri si nu-i atacant.
                                De unde atata frustrare ca urmeaza sa jucam cu Twente?
                                Cica e mai bine in Europa decat pe canapea. Urla si canapeaua aia ca o calariti an de an din toamna pana se termina cu cupele europene.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google