Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai oameni buni, va dati seama ca daca acesti catei bateau si ei in Antalya pe cineva acolo sau sa fi batut tot ce intalneau in cale....numai scapam de gura lui Champion si PCH pe aici
    Faceau 50 de pagini pe zi timp de 2 saptamani de la terminarea cantonamentului si pe parcurs inca 50 cu CINE ESTE LIDERU

    Comment


    • @eu4yas d aia ii trimite postere )) sper ca glumesti , am pretentii )

      @ivan marian nuuuuu, nu ma incalzeste cu nimic o victorie in amical daca in campionat iei cate 5 goluri

      Comment


      • Piti a adunat la lot toate sperantele + 2 mai batrani. De aia a ajuns si Balgradean in Antalya. Sa nu moara speranta. Daca vrea sa joace in Europa, sa vina la Steaua ca al 2-lea portar, poate are noroc si prinde vreo accidentare a lui Tatarusanu.

        Ce zic eu al 2-lea, al 3-lea portar va fi Balgradean la Steaua. Ei, macar face deplasarea in Europa, se plimba si el cu avionul peste granite, ca de autocar s-o fi saturat.

        Comment


        • Originally posted by Champion View Post
          @eu4yas d aia ii trimite postere )) sper ca glumesti , am pretentii )

          ..................................
          Si eu am pretentii! In primul rand am pretentii de la Dinamo!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Champion View Post
            @ivan marian nuuuuu, nu ma incalzeste cu nimic o victorie in amical daca in campionat iei cate 5 goluri
            Dar o victorie in oficial ,oficial in Europa cand te incalzeste ????

            Pana atunci doar elicopterele Smurd si ale armatei aterizeaza pe stadionul ala ca doar la asa ceva mai foloseste...pista de aterizare pt elicoptere
            Last edited by Ivan Marian; 1 February 2012, 12:36.

            Comment


            • Originally posted by Eu4yas View Post
              Si eu am pretentii! In primul rand am pretentii de la Dinamo!
              Ai luat-o si tu prin santuri. Ce pretentii sa ai de la asa echipa?
              Eu N-AM nicio pretentie de la Dinamo. Pe cuvant. Mi-au demonstrat ca NU SE POATE.

              Dar o victorie in oficial ,oficial in Europa cand te incalzeste ????
              Din DICTIONARUL DINAMOVIST lipseste acest termen.
              Last edited by mr.K; 1 February 2012, 12:40.

              Comment


              • A se considera PAMFLET si tratat ca atare !
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • @mr k --- tatarusanu e batran?) d aia nu l au chemat ? buna rau asta

                  Comment


                  • A se considera PAMFLET si tratat ca atare
                    Ca si ECHIPA Dinamo.

                    Comment


                    • Originally posted by Eu4yas View Post
                      A se considera PAMFLET si tratat ca atare !
                      Bueeeyyy Mircea Badea )

                      Comment


                      • Originally posted by Champion View Post
                        @mr k --- tatarusanu e batran?) d aia nu l au chemat ? buna rau asta
                        E o CERTITUDINE. La asta m-am referit. Nu probezi un Mercedes daca functioneaza.
                        Pe cand la Balgradean, lipsa meciurilor internationale cu miza e un handicap.

                        Comment


                        • inseamna ca pe 16 tatarusanu se va retrage saracul...va fi foaaarte dezamagit plavanul

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan Marian View Post
                            Dar o victorie in oficial ,oficial in Europa cand te incalzeste ????

                            Pana atunci doar elicopterele Smurd si ale armatei aterizeaza pe stadionul ala ca doar la asa ceva mai foloseste...pista de aterizare pt elicoptere
                            Mai Champion,,raspunzi si tu odata si odata ca niciodata sau taci ca mortul in papusoi? : Cand te va incalzi vreodata o victorie de-a lui dinamo intr-un meci OFICIAL din Europa??

                            Comment


                            • Champion e LINSAT! Sa-l sune careva pe PCH sa vina sa ia baiatu' de-aici ca e-n mare dificultate!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • sa vina odata dubla asta, sa contorizam cate goluri a luat steaua....sa se demonstreze inca o data ca bulanul si numai bulanul ii duce in grupe (aici intra tragerea la sorti, penalty uri etc)...sa va vad apoi cum scuipati venin ca idolul chipciu ca nu jucati in cupa, ca dinamo defileaza pe primul loc ))

                                Aaaacum trece !!!Sa vad apoi zmeii secolului))

                                Cand te va incalzi vreodata o victorie de-a lui dinamo intr-un meci OFICIAL din Europa??[/QUOTE]

                                dar cate m au incalziiiiit ! Cu echipe mari nu cu AEK Larnaca ))))) nu mai stau iar sa le enumar
                                Last edited by Champion; 1 February 2012, 12:46. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google