Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [QUOTE=Champion;1171517]
    Originally posted by Ivan Marian View Post
    Pac pac pac pac,,un fleac l-am ciuruit azi cu totii pe Champion a ramas fara replici

    nu va ramane niciodata un dinamovist fara replici in clinciuri d astea cu stelisti ! Cunoscatorii stiu de ce ;)
    Stim, stim de ce. Pentru ca numai gura e de dinamovisti. Fapte, nema.

    [QUOTE=Champion;1171522]nimic concret in ceea ce spuneti...atat stiti europa, cu cine joaca dinamo in europa si ca a luat bataie in amicale Asta nu inseamna ca stii fotbal ... Ti am zis )) citeste despre fotbal, istoria stelei , echipe din 80-90 ca la brasov te faci de ras )))[/QUOTE]

    Bai, bine ca ne-am scos cu Dinamo. Nilaaaaaaaaaaa!

    Atunci o sa ii lasam in TESTAMENT lui fimea/nor-ta si tu sa ii lasi lui fitu/gineri-miu acesta intrebare/ri pt a o/le adresa copiilor copiilor lui PCH si CHAMPION
    Crezi ca urmasii colegilor nostri vor mai tine cu Dinamo? Eu cred ca vor tine cu Steaua. Nu-ti pot fi naruite sperante sistematic, an de an si tu sa tii cu Dinamo. Te saturi frate, la un moment dat.
    Last edited by mr.K; 1 February 2012, 13:17. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Originally posted by Champion View Post
      .atat stiti europa, cu cine joaca dinamo in europa si ca a luat bataie in amicale Asta nu inseamna ca stii fotbal ...
      1.........cu nimeni

      2.... de peste tot si iarasi de peste tot

      3.... daca a manca bataie trebuie sa stii muuult fotbal,,inseamna ca eu ma declar HABARNIST in ale fotbalului

      Pac pac,,mai e putin si te facem DAUNA TOTALA Casco sa traiasca

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 pentru Dinamo. Ii umplem de RESPECT in retur.
        Ai ramas afecatat de cifra 7 ??? Da stiu era numarul de ani de cand nu mai castigase echipa ovina .... offff ... mi-e mila de suporterii ei, au ramas cu sechele
        sigpic

        Comment


        • Cica numarul ala e magic 7777777777 ca in anul ala va juca dinamo in EUROPAAAAA eu unul de la atatea sechele am inceput sa schelacai de durere shelalauuuu schelalauuuuu Schelalauuuuuu Deja oaia din mine a devenit VENTRILOC si in loc de behait a inceput sa schelacaie

          Comment


          • Mai calculeaza odata, ca nu erau 7.

            7 e numarul magic, cine-l poarta la Steaua trebuie sa fie rau.

            Si cred ca pe cei de la Dinamo ii pasc 7 ani de ghinion. Alti 7.

            Comment


            • Cuscre si Finule,,putem trece asta la SEMNATURA NOASTRA :::

              SCHELALAUUUUU,,,SCHELALAUUUUU,,,SCHELALAUUUUUU DE 7 ORI SCHELALAUUUUU

              Comment


              • Intotdeauna mi-a placut ca cineva sa pice singur in groapa, nu sa-l imping eu.

                Le dau daca vrei, o lopata, sa se astupe singuri cu pamant. Ca acolo-s cu performantele, underground.

                Comment


                • Originally posted by Champion View Post
                  nimic concret in ceea ce spuneti...atat stiti europa, cu cine joaca dinamo in europa si ca a luat bataie in amicale Asta nu inseamna ca stii fotbal ... Ti am zis )) citeste despre fotbal, istoria stelei , echipe din 80-90 ca la brasov te faci de ras )))
                  istoria Stelei... stii ca e pe primul loc intre echipele europene cu numarul de meciuri fara infrangere la rand? ceva ce nici barcelona sau realul de azi nici nu gandesc! 106 (parca) meciuri fara infrangere! asta ptr cunoscatori...
                  Last edited by lucialina; 1 February 2012, 13:45.
                  sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                  Comment


                  • Acusi apare PCH de sub pat sau din debara zicand ca astea-s victorii ceausiste.
                    Pentru PCH victoriile sunt pe clase, subtipuri ca regnul animal. Si normal, avand in vedere stema clubului.
                    Pechinez, maidanez....
                    Last edited by mr.K; 1 February 2012, 13:47.

                    Comment


                    • Originally posted by yrman View Post
                      PCH la asta nu m-am gandit, ca pentru ei era un eveniment deosebit sa bata pe Dinamo, atat din pdv clasament cat si al perioadei care trecuse de la ultima victorie.
                      Eu4yas ai dreptate, imi cer scuze ca nu mi-am dat seama ...

                      asta zice google:

                      Dinamo - Steaua 1-3 frustrarile tribunei. ~ Steaua Live
                      5 Dec 2011 ... Victoria Stelei cu 3-1 este cu atat mai frumoasa deoarece vine dupa o seceta de
                      7 ani, dar cu totii stim cum a fost aceasta seceta intretinuta de ...

                      https://www.steaualive.ro/2011/.../d...-tribunei.html - În cache - Pagini similare


                      Adevarat eveniment!!!

                      Mistar Ca ia uite ce zic ai vostri ... 7 ani ... daca nu am inceput eu sa incurc cifrele
                      sigpic

                      Comment


                      • 7 ani, UNDE? Precizeaza.
                        Intotdeauna dinamovistii spun lucrurile pe jumatate. Jumatatea aia care-i avantajeaza.
                        Ce nu zici ca va ustura dorsala si acum dupa ultimul meci?

                        Anyway, am cautat pentru dinamovisti crema de galbenele si am gasit la 250g si la 500g.
                        Cand am intrebat daca au si la bidoane de 4L, mi-au sugerat sa cumpar ulei sintetic. Sa ii ajute pe dinamovisti si iarna, ca pana si in pauza competitionala o fura in amicale.

                        Comment


                        • lovitura suprema

                          Comment


                          • Luati mah cu crema de galbenele.

                            Si va-ntreb: cum sa ia bataie LIDERU' acasa, mah? Cum naiba s-a intamplat?

                            Comment


                            • Da intreaba-i cati ani nu au castigat ei in Ghencea! PCH a stiut!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Nici degetele de la maini si picioare nu le ajung sa numere.
                                Sau sa le zic LABE?
                                Poate ma lamureste PCH, cand scapa de zapada.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google