Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cei din garda veche dau iti spun eu sigur...restul nici nu l au cunoscut dar zic si ei !

    Comment


    • Pai Dinamo revine din Antalya, cred ca pentru face o vizita pe 3 la mormantul lui Haldan. Doar asa se mai impaca si echipa cu fanii.
      Iar vad numai stiri tampite la Sport. Asa cum vad si pe 26 ianuarie, an de an.

      Comment


      • Originally posted by Champion View Post


        M Niculae goooooooooooooooooollll....am umplut nationala...jucam cu tineretul in amicale!! Nu stiu tatarusanu ce face ) plasma ceva? I-a promis balgradean un poster !!
        jenant....aia e natinala..ala(aia) e adversar.......
        niculae cand mai joaca in compania lui tanasae ce mai da si el ca altfel......
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • ca in rest e golgeter ))) Petrica abtine te )

          Comment


          • [QUOTE=Ivan Marian;1171491]Pac pac pac pac,,un fleac l-am ciuruit azi cu totii pe Champion a ramas fara replici
            ...bine ca am avut sedinta.....

            Originally posted by mr.K View Post
            Sa va adormiti adversarii din Liga I, sa-i pacaliti ca sunteti mai slabi decat in realitate, sa va odihniti pentru meciurile din campionat, sa va pregatiti de castigarea titlului ....... mai zic?
            in liga 1 e alt ceva ...aici e borcica , are butoanele la el....iar o sa vedem MINUNEEEE 7 ..8 ..la 0 cu jumatate din echipe.....

            Steliştii s-au înţeles cu MAPN şi a mai rămas de semnat doar actul de închiriere. Ilie Stan şi jucătorii săi se vor antrena de acum încolo în Ghencea, la fel ca şi grupele de copii şi juniori. Pînă acum, steliştii au fost nevoiţi să se pregătească la Mogoşoaia.
            Last edited by DISSSEL; 1 February 2012, 19:53. Reason: Automerged Doublepost
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Originally posted by Ivan Marian View Post
              tine Champion si cu Pch ca fotbalistii actuali de la dinamo nu dau nici doi bani pe ce a fost sau nu a fost vreodata Haldan.
              Nu fac altceva decat FURTUNA INTR-UN PAHAR CU APA..pardon intr-un capac/dop de apa
              Aici e cam adevarat...de acolo si strigatele noastre : UNICUL CAPITAN ESTE CATALIN HALDAN!

              Originally posted by mr.K View Post
              Pai Dinamo revine din Antalya, cred ca pentru face o vizita pe 3 la mormantul lui Haldan. Doar asa se mai impaca si echipa cu fanii.
              Iar vad numai stiri tampite la Sport. Asa cum vad si pe 26 ianuarie, an de an.
              Ce se intampla an de an pe 26 ianuarie? :|

              Comment


              • Ce se intampla an de an pe 26 ianuarie? :|
                Pelerinaj la asa zisul mormant al sotilor Ceasca.

                PCH, nu uita, maine ai de depus un buchet de flori. Si pe 5 octombrie inca unul. Macar tu, ca Badea si ailalati au si uitat cine era asta.
                Last edited by mr.K; 2 February 2012, 10:44.

                Comment


                • Originally posted by mr.K View Post
                  7 ani, UNDE? Precizeaza.
                  Intotdeauna dinamovistii spun lucrurile pe jumatate. Jumatatea aia care-i avantajeaza.
                  Ce nu zici ca va ustura dorsala si acum dupa ultimul meci?

                  Anyway, am cautat pentru dinamovisti crema de galbenele si am gasit la 250g si la 500g.
                  Cand am intrebat daca au si la bidoane de 4L, mi-au sugerat sa cumpar ulei sintetic. Sa ii ajute pe dinamovisti si iarna, ca pana si in pauza competitionala o fura in amicale.

                  7 ani in pe Fane Babanu si 5 ani unde vrei tu ... te las sa alegi .... Acum o zic pe jumatate? Ca sa vezi ca sunt baiat dragut va las sa si alegeti orice stadion pe care sa spuneti ca ati castigat ....

                  Mistar Ca, noi nu am avut nici o treaba cu familia ceasca .... stim noi echipa ajutata si simpatizata de ei, nu pot spune aici. Iti trimit un PM daca esti curios
                  Last edited by yrman; 2 February 2012, 11:11.
                  sigpic

                  Comment


                  • Yrman, n-am nicio curiozitate, am aflat mai demult. Stiu 3 echipe ajutate de mafia comunista: Victoria Bucuresti, Sportul Studentesc si Dinamo Bucuresti.

                    Comment


                    • Bravo ... nu mai e nevoie sa iti zic sau sa iti arat poze cu tatal protector Valentin ....

                      De combinatia aia 7 5 ... sau 5 7 ce imi poti spune???
                      sigpic

                      Comment


                      • Ai zis tu tot ce era de zis de 7-5, 5-7.
                        Eu spun doar de ultimul meci. Nilaaaaaaaaaaaaa, 90+2.

                        Bravo ... nu mai e nevoie sa iti zic sau sa iti arat poze cu tatal protector Valentin ....
                        Stiu 3 echipe ajutate de mafia comunista: Victoria Bucuresti, Sportul Studentesc si Dinamo Bucuresti.
                        Eu vorbeam de MAFIA comunista. Valentin a fost cel mai bun presedinte de club din Romania, ever, forever.
                        Astia de acum sunt niste pacalici, in frunte cu Borcea.

                        Comment


                        • N-am nici o simpatie pt Borcea ... asa ca poate sa plece si maine, era cat pe ce sa scapam de el ... da voi de oier never.
                          Ti-am mai zis, va inteleg bucuria victoriei dupa atat amar de vreme, la noi nu prea mai avea farmec, devenise obisnuinta. La urmatoarea victorie satisfactia o sa revina. Devine mai palpitant. Devenise derbyul prea monoton, castiga Dinamo tot timpul ...
                          sigpic

                          Comment


                          • Ti-am mai zis, va inteleg bucuria victoriei dupa atat amar de vreme, la noi nu prea mai avea farmec, devenise obisnuinta
                            .

                            Da, da. De aia bocea Torje in vara, cu 3 randuri de lacrimi.
                            Ati dat chiar un chef ca ati furat-o cu 3-1 , gol Nila 90+2.

                            Comment


                            • Monoton ca monoton dar mie mi se pare destul de dureros sa o iei cu 3-1, gol Nila 90+2.
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Data viitoare va intra ca unsa infrangerea. Le trimit eu crema de galbenele.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google