Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Il trimiteti pe Gardos in linia 1 si ne rupe oasele doar ... ca la fotbal ne-ati omorat, an de an ne-ati batut, tur-retur ...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by mr.K View Post

      Aia de la Dinamo l-au lasat singur pe Haldan anu' asta, cica se duc in octombrie la mormant
      Nu inteleg care-i legatura intre luna Ianuarie si Catalin Haldan?

      În partida amicală pierdută de Steaua în faţa cehilor de la Mlada Boleslav (2-3), Tătăruşanu a fost penibil la primul gol şi a căzut în fund la al doilea, prilej pentru Becali să admită că el l-a cerut titular, deşi ştie că n-ar merita!
      “Vă spun cu mîna pe inimă că Tătăruşanu apără la Steaua doar din considerente economice! Vreau să-l vînd mai repede, să-mi scot banii pe care i-am cheltuit cu el!”, a reacţionat Gigi în pauza amicalului cu Mlada.



      Cica au echipa ei....daca pleaca si Geraldo, sunteti PA! Ala e singurul FOTBALIST din lotul clovnilor! Paduchi ce sunt!
      Last edited by PCH; 3 February 2012, 19:58. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Nu inteleg care-i legatura intre luna Ianuarie si Catalin Haldan?
        Ce ianuarie, mah? 03 FEBRUARIE. Pe 03 FEBRUARIE s-a nascut martirul vostru, ala de a dat ortu' popii pe teren.
        Zi, ai mai jucat FIFA 2012 pe Playstation? Macar tu, ca ai tai caini stau pe coada si se ling pe oo cat joaca altii in Europa.

        Comment


        • Si? Se comemoreaza pe 5 octombrie! E suficient

          Numai, ca am jucat atatea sezoane cu Udinese ca avea torje 30 de ani )

          Comment


          • lasa ca pupati voi coada la caine , dupa va aud ca nu a avut nimeni grije de echipa , ca a fost borcea la hauai

            Comment


            • La maiami a fost Borcea. Sa conceapa un plod cu sange ros albastru am auzit.

              Si? Se comemoreaza pe 5 octombrie! E suficient
              Nu e suficient mah. Haldan e ca Eminescu pentru voi, luceafarul , comemorati si nasterea si decesul.
              Pe 5 octombrie e ziua mea. Cand va vad asa tristi, sunt de 2 ori mai bucuros.

              Numai, ca am jucat atatea sezoane cu Udinese ca avea torje 30 de ani
              Cand ajunge la 40 de ani Torje, eu zic sa renunti mah.

              Comment


              • Il vand la Milan

                Comment


                • Se incadreaza perfect acolo, langa baietii de mingi.

                  Comment


                  • Nu te pot contrazice...

                    Comment


                    • @Diesssel Tie nu ti mai raspund pana nu te hotarasti cum e cu semifinalele...se joaca sau nu tur retur

                      Va legati de haldan in lipsa altor subiecte J E N A N T Aveti un ras colorat de zici ca ati mancat numai carioci cand erati mici !
                      up up .... apara plavanul


                      Mascarici, rasii rasilor , bufoni, muciosi , bocitoare !!! up up 0))))))

                      Comment


                      • Hodar d-acilea ca viu si te iau cu forasu pa sus !
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Cica astia de la Dinamo sunt obisnuiti sa-si stearga picioarele de ei orice jaf de echipa in Europa, in meciuri OFICIALE, cu miza. Echipa de carpe.

                          Comment


                          • e fumata asta cu europa...altceva mai avem in program?

                            ' Ai va urez un week frumos la zapada!!! Luni sa nu va mai aud iar cu europa, cu haldan ca ne suparam Incercati totusi sa scoateti ceva mai mult !!))

                            Comment


                            • e fumata asta cu europa...altceva mai avem in program?
                              Meciul cu Twente.

                              Fumata e faza aia cand va tot antrenati de CL, fara a juca.
                              Voi, ce mai aveti IN PROGRAM?

                              Comment


                              • europa...STEAUA...Romania ...STEAUA... si tot asa!!!!
                                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google