Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e minciuna tata !!! atata timp cat e sub dinamo in clasament ! Ai ciao ! Va pup ! Clasamentul vorbeste !

    Comment


    • Iar dai cu praf de fuga cand vin cu fapte concrete.
      Minciuna e clasamentul ala, va scoatem noi fotbalul din cap acusica.

      Comment


      • Du-te du-te. P.S. Treci pe la Kaufland, cica au bagat televizoare la oferta!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • n a fugit nimeni...CLA SA MEN TUL TATA CLA SA MEN TUL... ce vorbesc tastaturistii nu are nicio relevanta ! CLASAMENTUL .

          Comment


          • Te repeti, schimba placa.

            Comment


            • deocamdata mergeti voi la dentist sa va scoata placa cu europa si Crudu Mihai ! E maaaaare frustrarea cred si eu !

              Comment


              • Suntem super frustrati, mai ales pe 16.02.2012. Am auzit ca se organizeaza Champions League pentru echipele cu medie mica de goluri primite.

                Comment


                • pe 16 va imbracati toti in negru mah stati linistiti ...Trece si 16 trece ! )) sa va aud apoi !!!echipa de carton.. locul 4 5 6 pe cat sunteti?v am pierdut raud e tot pe drum !

                  Comment


                  • Voi sunteti in doliu an de an. Stii tu de ce.

                    Comment


                    • Originally posted by mr.K View Post
                      Voi sunteti in doliu an de an. Stii tu de ce.
                      http://www.youtube.com/watch?v=cnERSSncBtM

                      Sa vezi cum se-aude asta pe sistemul ala! Fitza!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Era o expresie: l-au ingropat ca pe un CAINE. Si nu era de bine, dimpotriva.

                        Comment


                        • sa lasam rezultatele sa vorbeasa !!! Pana una alta respectati liderul si obisnuiti va cu ideea ca sunteti o echipa de mijlocul clasamentului !!

                          Comment


                          • Suntem demoralizati! Vai de noi cu liderul asta! Mai frumos ar fi fost Sportul Studentesc, ar fi avut mai multe sanse la Europa!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Pana si echipa din satul Urziceni a facut ceva in Europa, iar Dinamo face popc, poc ca petardele de Anul Nou Chinezesc.

                              Comment


                              • Echipa din satul Urziceni a facut cat a facut steaua in toate calificarile ei....rade ciob de oala sparta! Capra raioasa si cu coada pe sus, asa si voi..ati fost in grupele UCL curvele europei, cu maxim un punct obtinut si 28 de goluri primite....dar aveti gura mare. Gura mare o au si centuristele....Hai Dinamo!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google