Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Eu4yas View Post
    Hahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahaha haahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaahah ahahahaahahahahahaahahahahahaahah!


    Daca nu-mi erai prieten, TE LINSAM!

    WC Dinamo - Vorskla Poltava

    http://www.youtube.com/watch?v=OoZE9...eature=related
    unde-s bocitoareleeeeee??? torjicaaaa!!!!
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • Torjica a dat un gol pe anul asta, si-a facut norma. Acum iar dezgheata cu fundul banca de rezerve.

      Comment


      • Torjica asteapta tricoul de campion!

        Comment


        • Doar daca-l transfera Juve sau Milan. Cu patrupedele n-are sanse.

          Comment


          • Apopo, azi e Milan-Juve? Parca returul din cupa...

            Comment


            • Originally posted by DISSSEL View Post
              11.06.2009.tribuna oficiala .n.dobrin
              deci nici macar atunci n ai vazut steaua....vb de jucatorii preferati vazuti la tv ) Daca esti cuminte te iau sa ti arat colectia de poze de pe la meciuri, autografe , bilete )

              Dinamo a cîştigat Cupa Taurus după ce a învins-o pe ŢSKA Sofia cu scorul de 2-1 prin golurile marcate de Laurenţiu Rus şi Marius Alexe.

              Si-au luat si baietii 100mii...Borcea le a lasat toti banii spre deosebire de copos )
              Last edited by Champion; 8 February 2012, 20:53. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • intradevar nu am vazut pe steaua dar rezultatul final a meritat pe deplin
                ........dar adevaratii "suporteri" ma u convins ca sunt prea civilizat ca sa stau sa fiu injurat de o gasca de drogati inculti care nu au avut nici o treaba cu meciul ....

                au castigat cupa gaurus ))))))))))) te doareee muciiii)))

                Pumni şi picioare în amicalul lui Dinamo. - la asa jucatori asa suporteri))
                Last edited by DISSSEL; 8 February 2012, 23:11. Reason: Automerged Doublepost
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • adevarat...chipciu este idolul vostru..abia mai aveti saliva )))=)

                  asa jucatori asa suporteri !?

                  Comment


                  • Vezi ca sportivul ala de la cska a dat pumni si picioare, astia ai mei au fost mai retinuti. Oricum, am spulberat castravetii!

                    Comment


                    • Platini il cheama pe-ala! Si cand am jucat noi cu ei era cel mai bataios de pe teren! facea el, dregea el, daca il lua Martinovic de gat il linsa!

                      P.S. Nu cred ca este vorba de 100 de mii ci de 10.000! Parca asa am inteles.
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Si noi acum 1 an )) dar in alta cupa mai putin cunoscuta el
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Am vazut, ia cam pocnit pe astia...dadea stanga-dreapta! Daca era Marius Niculae in preajma ii aplica lovitura cozii dragonului si termina balciul!

                          10 mii de euro a fost bonificatia....impartita la tot staful, le-a iesit si lor de un parfum din duty free!

                          Comment


                          • Silviule ,deci te ai linistit cu stadioanele.... Cum ma fortezi cum pun poze si cu tabela....
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • 10mii scuze...
                              @diessel - ce poze sa pui? luate de pe google? auzi ce rusine sa nu mai vezi tu un meci live din 2009 pffff )))pai cum intrii tu aici mah nea petre? hai ca te iau la dinamo steaua ca imi esti drag, sa traiesti un meci la intensitate maxima...daca nu vezi macar un derby inseamna ca n ai vazut nimic !!!

                              Comment


                              • "Dinamo a cîştigat primul trofeu european", a fost gluma care a iscat mult umor în direct la Radio GSP.

                                Oare la anul isi vor apara trofeul?
                                Alte comentarii nu am.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google