Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Champion View Post
    el nu e fan, se face ca tine cu steaua !! Are inima alb-rosie ! ) Sa vezi ce ma injura asta !

    Sa nu generalizam 100% , dar umbla o vorba cum ca 80% din fanii stelei au postere in cotet cu tanase !!! Si cu gigi la grajd ca asa da vaca mai mult laptic ))))
    banforever))))

    Originally posted by PCH View Post
    Lasa ca nu mai ne ustura...ne ustura de la fotoliul de lider!
    ))) uitasem de lider)) de vre o 5 pagini

    Originally posted by Champion View Post
    m ai inteles gresit ! prefer sa joace dar nu sa se faca de ras ca steluta cu echipele tari de care vb tu ! decat sa mi dea toti cate 4 5 mai bine ...

    @zeu69

    Nu e o idee rea dar derby urile se traiesc in peluza !!! b-)
    aha.....da pe nila ,pe nila cum la i trait in minutu 90+)))))
    Last edited by DISSSEL; 10 February 2012, 03:55. Reason: Automerged Doublepost
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • cum l am trait si pe denis serban !!! in '90 + 4

      Comment


      • Originally posted by ZEU69 View Post
        Prieteni suporteri!!! Am si eu o propunere. La urmatorul "derby" sa ne adunam intr-o locatie neutra(de exemplu CLUJ) si sa urmarim meciul impreuna!!! Sa zicem ca facem regionala fotbalului romanesc.
        Ce ziceti???

        Lasam in urma trecuturi, clasamente, cupe si alte vrajeli si luam totul de la zero.
        Poate unii s-au saturat de atata "poluare".
        Mie unul mi s-a acrit! "NOI AM FACUT, NOI AM DRES"
        Gata !!!
        Zero absolut in dreptul tuturor si vorbim "de-acum" inainte!!!
        PS!!!!
        NU TRAGETI IN PIANIST, FACE SI EL CE POATE!!!
        Sunt pentru. Propun ca data derby-ul Steaua - dinamo! Indiferent de conjunctura clasamentului, este un derby iar din punctul meu de vedere este un moment propice.
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Votez pro. Locatia sa aiba un spital in apropiere, pentru cei cu probleme de inima.
          Sinaia? Zic si eu, nu dati cu pietre.

          Comment


          • Avand in vedere ca suntem cam rasfirati, eu v-as propune ca si locatie Lacul Sfanta Ana - Bálványos!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Tu vrei sa n-avem semnal TV sau sa-i facem o baie lui PCH?

              Comment




              • Sa-l spalam pe-ala de pacate .....
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by ZEU69 View Post
                  Prieteni suporteri!!! Am si eu o propunere. La urmatorul "derby" sa ne adunam intr-o locatie neutra(de exemplu CLUJ) si sa urmarim meciul impreuna!!! Sa zicem ca facem regionala fotbalului romanesc.
                  Ce ziceti???

                  Lasam in urma trecuturi, clasamente, cupe si alte vrajeli si luam totul de la zero.
                  Poate unii s-au saturat de atata "poluare".
                  Mie unul mi s-a acrit! "NOI AM FACUT, NOI AM DRES"
                  Gata !!!
                  Zero absolut in dreptul tuturor si vorbim "de-acum" inainte!!!
                  PS!!!!
                  NU TRAGETI IN PIANIST, FACE SI EL CE POATE!!!

                  Votez pentru ! Alegeti voi locatia ! Si la Brasov ar fi fain si e in centrul tarii ! A fost doar o sugestie ! Sa vezi acolo show !!

                  O zi buna !

                  Comment


                  • Haaaaaaaaa! O punem de intalnealaaaaa!

                    Ma duc sa ascut sabiile daca vine pitesteanul!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Avand in vedere ca suntem cam rasfirati, eu v-as propune ca si locatie Lacul Sfanta Ana - Bálványos!
                      Locatie e relativ echidistanta pentru toata lumea. O pun pe lista mea, ca optiune, pe langa Sinaia.

                      Ma duc sa ascut sabiile daca vine pitesteanul!

                      Eu ma duc sa iau niste vin de la tara, sa vezi ce ne pupam toti dupa ce termina 20-30 de litri.

                      Comment


                      • Da pai de-aia am spus! M-am legat de distanta....

                        Bine, acum daca doreste sa vina si Gozmine, care am impresia ca este de la Oradea trebuie sa bata un pic mai multi km! )))
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post
                          Locatie e relativ echidistanta pentru toata lumea. O pun pe lista mea, ca optiune, pe langa Sinaia.




                          Eu ma duc sa iau niste vin de la tara, sa vezi ce ne pupam toti dupa ce termina 20-30 de litri.
                          Sau nu ne pupam !! Sa nu fie reversul pupatului !!

                          Nu mai adu vin !!

                          Comment


                          • Sau nu ne pupam !! Sa nu fie reversul pupatului !!
                            Sa fie varsare....de beutura.

                            Deci, PCH sa vina cu TV-ul personal, daca are de gand sa arunce ceva pe geam.

                            Comment


                            • Hahahahahaahahahahahahahahahaha!

                              Pecehasi cu tv-ul si pitesteanu' sa vina cu lada in carca! La ora meciului sa fie prezent!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Sambata derbyurilor

                                11 februarie este data la care sunt programate primele doua derbyuri dintre Dinamo si Steaua, in anul 2012. De la ora 11:00, pe actualul teren propriu de la Calarasi, echipa de handbal masculin a CS Dinamo va intalni lantera rosie a clasamentului si anume CSA Steaua Bucuresti. După prânz, la ora 12:30, în sala Extreme din capitală, echipa de volei masculin a CS Dinamo primeşte şi ea, pe teren propriu, replica steliştilor.
                                Prin prisma poziţiilor în clasament, dinamoviştii sunt favoriţi în ambele întâlniri. La handbal lucrurile sunt foarte simple – Steaua ocupă ultimul loc (14), în timp ce Dinamo se situează „la căldurică” pe locul 8

                                Originally posted by Eu4yas View Post
                                Hahahahahaahahahahahahahahahaha!

                                Pecehasi cu tv-ul si pitesteanu' sa vina cu lada in carca! La ora meciului sa fie prezent!
                                Sorry eu le vad in peluza nu la tv !!! Nu mi-e frica de baubau ))

                                Last edited by Champion; 10 February 2012, 16:06. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google