Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din pacate Milan are multe trofee peste ei.....sunt prea mici pentru o comparatie atat de mare!

    Comment


    • Forza Milan.

      PCH, Milan i-a umilit pe aia de la Real in semifinale in '89, cand au jucat finala cu Steaua.

      5-1 parca le-au dat Gullit si compania albilor.


      De Barca nu mai stiu ce sa zic, in momente importante se mobilizeaza, dar....

      Comment


      • Originally posted by PCH View Post
        Din pacate Milan are multe trofee peste ei.....sunt prea mici pentru o comparatie atat de mare!
        Eu am zis ca barca va castiga cl nu ca au trofee. Mi-ar placea sa castiga trofeul si milanul, sunt un fan al fotbalului din Italia, dar e greu sa te pui cu barca...au echipa nu gluma !!!

        Comment


        • Vad ca si aia de la Osasuna au echipa, nu gluma.

          Comment


          • Chiar ca...mare echipa, Osasuna!

            Comment


            • Vorbiti prostii...mai pierd si marile echipe nu pot castiga non stop...daca adunam trofeele barcelonei din ultimii ani e posibil sa fie imprumutate vitrine de la real, milan , manchester pt a le putea depozita ))))

              Comment


              • Ehei, nu vorbim de trofee interne, gen cupa regelui.
                Real are vreo 9 cupe ale campionilor/CL, Milan vreo 7.

                Comment


                • Vai....cum sa spui asa ceva? MILAN, REAL, MANCHESTER!! Alea sunt LEGENDE! Barcelona are de mancat pana ajunge la nivelul lui Liverpool macar, de cele 3 pomenite anterior nu poate fi vorba!

                  Comment


                  • Acum e la nivelul lui Ajax, Barca.

                    Comment


                    • S-a cam stricat masina de fotbal de la barca .... o sa urmeze meciuri grele si in CL ...
                      sigpic

                      Comment


                      • Cam pe acolo, pai ce istorie si traditie are si Ajax, ce de jucatori mari au dat fotbalului....spuneti-mi si mie unul singur crescut de Barcelona!

                        Comment


                        • Zic eu unul de la Ajax, de la echipa de tineret pana la nationala: Van Basten.
                          Din punctul meu de vedere, cel mai bun numar 9 care a jucat in epoca moderna, nu cand jucau miuta pe un teren mai mare, pe vremea lui Pele si Dobrin.
                          Last edited by mr.K; 14 February 2012, 17:51.

                          Comment


                          • Dupa postul lui Mrk putem pune sigla No Comment de la Euro News!

                            Van Basten! pffff

                            Sincer, se compara un Van Basten, un Gullit, un Zidane, un Frank Rijkaard cu clovnii astia? In prezent nu mai exista fotbalisti, asta e opinia mea!

                            Comment


                            • Fiecare isi apara echipele favorite, e normal ! Barca a luat decat cupa regelui? ))ma bufneste rasul
                              App de zidane, van basten etc ..era alta generatie, alt stil...nu stiu daca s ar misca atat de bine contra lui cr ronaldo, messi, xavi, neymar, etc etc !!! Erau buni si cei de atunci, dar nici astia nu sunt rai ;)

                              Comment


                              • Nu se compara un meci de fotbal din perioada 1999-2005 (nu vreau sa aduc in discutie alte perioade!) cu pamblicarii de azi!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google