Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cfr-istii au facut un meci mare!! Bravo lor! Desi nu prea aveam sperante iata ca ele exista! Frumos meci.... Hai STEAUA!!!
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • Steaua-Bayern 0-1. Eu zic ca se putea mai mult, am vut doua bare si un gol anulat. Speram la un rezultat bun in urmatorul meci in Italia. PS:felicitari CFR !!!
      niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

      Comment


      • Macar e bine ca fiorentina o facut egal cu Lyon si nu ne despart decat un punct de ele. Cu o victorie la fiorentina avem sanse de calificare, macar in Uefa.
        sigpic
        Play ManagerLeague

        Comment


        • Ce meci Steaua- Lyon nu pot sa cred sa conduci cu 2-0 apoi cu 3-2 si in final sa pierzi

          Comment


          • 3-5...Bai, astea is nebuni? Nici Zapata nu mai e ce a fost...Pacat, se putea mai mult.
            niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

            Comment


            • Dovedim ca suntem romani si la fotbal!!! Steaua-Lyon 3-5!!! RUSINE!!!
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • Zapata ce zi ce trece mai slab,cred ca vrea sa plece la alta echipa

                Comment


                • Vai de capul lor!!
                  Sa nu ii mai aud ca le trebuie Champions League.

                  Comment


                  • In grupa asta Steaua iar face un singur punct

                    Comment


                    • Originally posted by lucialina View Post
                      Dovedim ca suntem romani si la fotbal!!! Steaua-Lyon 3-5!!! RUSINE!!!

                      Ei na, suntem multi aici in Ghencea care ne bucuram si bem de fericire !

                      Comment


                      • ))))Mai nu fi rau.)

                        Comment


                        • Noi,romanii,suntem buni sa ne taiem craca de sub picioare...Autogol?Capitanul CFR-ului!
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • Trebuia ca Nicolita sa isi gaseasca perechea... Pacat!!!
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment


                            • Cam asa ceva.Oricum mare pacat.
                              Spre deosebire de steaua,Cfr joaca fotbal,desi in meciul cu Bordeaux a facut mai slab decat in partidele precedente.

                              Comment


                              • Originally posted by D-FENS View Post
                                Noi,romanii,suntem buni sa ne taiem craca de sub picioare...Autogol?Capitanul CFR-ului!
                                Asa se pare pacat de autogolul ala dat de cadu,era super un egal mai luam 1 punct

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google