Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca da D-zeu sa scoatem un rezultat bun vai de voi in ziua de maine!
    Cristi, insasi faptul ca ne aflam AICI, e un rezultat bun. Ce sa stie dinamovistii, ei cauta zilnic la interpretarea viselor-LIGA CAMPIONILOR.

    Comment


    • De acord. Fac ei stiu ei cand nu-s in stare sa scoata coada in europa. Chiar si ciuca batailor sa fi fost, ar fi participat, s-ar fi UITAT SI EI la un meci de Europa dar ei nimic. NIMIC! 0 BARAT!

      Diseara sa-si faca poze sa si le puna pe HI 5 . Sufera in debara amandoi la uralele de bucurie ale stelistilor!

      RAUS si sa puna mana sa joace meciuri capabile, sa-i stie lumea, sa auda lumea de ei! Ei dau cu mucii-n fasole cand se lovesc de Vorskla Poltava! MAMA!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • diseara veti fi indoliati )) nu va mai faceti ganduri d astea) daca nu le dati 2-0 adio sanse !!! )) Ceea ce e de domeniul fantasticului !!!

        De maine sa va mai aud cu europa cu...) ramaneti echipa de pluton de pe locul 4 5 in liga 1 !


        @mr k -- deja te consolezi, incerci sa constientizezi ca diseara o furati ;))

        Ce ati castigat?praful de pe toba )
        Last edited by Champion; 16 February 2012, 12:57.

        Comment


        • Stai linistit ca si un 0-0 este foarte bun. Gol sa nu primim!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Dupa RETUR, vorbim.
            Doar ca sa ne laudam.

            Comment


            • Dupa retur, sigur.

              Nu ca altii de se lauda cu titlu de campion de pe-acum!

              Va fi bine! Forzza STEAUA AM ZIS!!!!!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • doar n-or fi cretini sa joace la 0-0 ca si o fura rau asa! ;)

                forza twente !!!
                Last edited by Champion; 16 February 2012, 13:02. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • 0-0 este bun.

                  Nu trebuie sa se-arunce ca zevzecii, important, repet, este sa nu primim gol. Daca pica si vreunul de-al nostru ar fi si mai bine.

                  Trebuie jucat echilibrat, calificarea nu se decide aici, ci la ei. Cu 0-0 acasa si un 1-1 acolo ne calificam, presiunea va fi pe ei.

                  Sper sa fie constienti, calmi si cu capul pe umeri!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Sper sa fie constienti, calmi si cu capul pe umeri!
                    Adica fix ca aia de la Poltava. Ca aia au castigat si in tur si in retur. Numai cine nu vrea nu castiga in Fane babanu'.

                    Comment


                    • eu cred ca Steaua va iesi bine din meciul de diseara! spre disperarea multora...
                      dinamovistii, in schimb, vor avea mari dureri de ochi si cap de la lacrimile varsate! unii chiar vor turba... )
                      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                      Comment


                      • o sa lacrimez...de ras Hai sa ne auzim diseara

                        Comment


                        • PAU, eu zic sa pui o prelata pe 4 stalpi sub geamul lui PCH. Te faci cu un TV gratis.

                          Comment


                          • Originally posted by mr.K View Post
                            Adica fix ca aia de la Poltava. Ca aia au castigat si in tur si in retur. Numai cine nu vrea nu castiga in Fane babanu'.
                            Hahahahahaha. Da ca aia.
                            Baietii astia sunt tineri, sunt in fata unei performante sau sunt pe cale de a realiza ceva. Au sansa asta!

                            Sa speram ca se vor mobiliza.

                            Originally posted by lucialina View Post
                            eu cred ca Steaua va iesi bine din meciul de diseara! spre disperarea multora...
                            dinamovistii, in schimb, vor avea mari dureri de ochi si cap de la lacrimile varsate! unii chiar vor turba... )
                            Si eu zic la fel. Twente nu este un adversar de netrecut. Este greu dar nu de netrecut.
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Nu picati si voi cu un man united, ati picat cu astia mai slabi ca de obicei si acum faceti matanii poate poate va calificati ))) rusinos ! Noroc cu mache laberman la tragerile la sorti ! Diseara spectacol, jihad, irak, afganistan

                              Comment


                              • Du-te d-acilea ca diseara viu peste tine cu Mr. K sa-ti cantam ASA:

                                http://www.youtube.com/watch?v=j-2kTPcNNCk
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google