Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2-0 pentru steaua
    My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

    Comment


    • UPS !!!


      Sa mai ascultati si de astia ,,mai caliti " in ale fotbalului alta data !!!
      Last edited by Champion; 17 February 2012, 01:26.

      Comment


      • voi stati acasa , sfaturile voastra date pentru altii nu au functionat si cu poltava ?

        Comment


        • jocul a fost slab de ambele parti...pacat de cei oamenii care au sta in frig,meritau macar spectacol....
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Sa nu simt azi, miros de cacareze pe aici ca iese iures. Cel mai mult ma bucur ca au stat in frigul ala patrunzator o gramada de gospodari. DEGEABA! Mi.a placut plavanul si PREPE, pe care nu il schimbam, doar a dat o pasa de gol.
            Hai, treceti la somn ca va fw§%t Ola John

            Comment


            • Nu mai macaniti degeaba.

              Steaua a jucat bine, daca juca foarte bine avea o sansa sa treaca de Twente.
              A avut destul ocazii si mingea n-a vrut efectiv sa intre-n ate.

              S-a vazut si clasa jucatorilor lui Twente, dar si ambitia Stelei.

              Dar Dinamo, Dinamo ce-a facut mah aseara, stie careva?


              Sa nu simt azi, miros de cacareze pe aici ca iese iures.
              Treceti la pişat stadionul vostru, poate dezghetati un pic terenul.

              Comment


              • Asta e norocul stelei rateaza pana la disperare si adversari o singura ocazie gol
                Vand piesa auto logan originale si aftermarket

                Comment


                • dinamo....ce a facut dinamo? sau nu a jucat? aaaa...se antreneaza...am uitat!!!! ha ha ha ha ha ha
                  sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                  Comment


                  • Dinamo a facut oferta pentru Ola John!


                    Voi ati vazut alt meci, alea au fost ocazii? Cica omul meciului este Prepe pentru pasa care a dus la marcarea celui mai frumos gol din competitie.

                    Aaaaaaappaaaraaa taataaarussaaaaanuuuuuu

                    Comment


                    • Si cum am mai spus deja plebei, I Love You Boro !

                      Un week-end trist va doresc !

                      Comment


                      • nu o sa pupati nicicand primaveri europene! asa ca...ciocu mic si la antrenament!
                        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                        Comment


                        • Da mah nebunaticilor doar voi ati participat, ca de jucat nu poate fi vorba in primavara.....care naibi promavara ca e zapada cat casa! RAUS ca nu aveti fata, am mai spus, cum dati de o echipa sub mediocra sunteti calcati in picioare, echipa de locul 6, ce pretentii sa ai de la niste plutonieri?

                          Comment


                          • bine ca cei cu care ati jucat voi, si o luati pe sale, erau mai valorosi si de asta nu ati trecut de ei! asa ca...mai antrenati cateii! au nevoie!!!
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment


                            • Dinamo sigur o calca in picioare pe Twente. Poate doar daca jucau 11 de Platini.

                              Hai mah, ca Dinamo lua de la 3 in sus.

                              Comment


                              • cu cizmele alea voi sperati sa bateti pe twente)) rasii rasilor
                                aia n au fortat deloc...nu mi venea sa cred cat de relaxati ieseau cu mingea din careu fara sa o bubuie ca romanul , ieseau numai in pase ! La ce mijloc a ales ilie stan era de asteptat sa o fure...Referitor la cetatenii samantari care fac cu mana la camera...jos palaria nici la priveghi nu e asa liniste

                                PS
                                gata taty ati terminat si cu asta ) ce face lala?ce face echipa de pluton? locul 4 5 ...un nou an ratat?

                                la revedeeeeereeeee va spunem la revedereeeee!!!

                                rausssssssssssss ce faci ma nu te ai trezit?
                                Last edited by Champion; 17 February 2012, 09:43. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google