Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din pacate Dinamo nu va afla ce ar fi facut in primavara europeana, cu Twente.
    Ei o fura de la agricultorii din Poltava, apoi isi iau de o grija si se concentreaza pe campionat. Asa au facut in ultimii 5 ani, dar nu s-au concentrat destul, ca n-au castigat nici titlul macar.

    Bah, noi nu suntem influentabili, acusi va calcam macar pe voi in picioare. Va punem pieile pe gard.

    Comment


    • Aici nu e vorba de Dinamo si cate lua Dinamo....aici e vorba de voi, prea va dati mari scule, doar voi, unicii, inegalabilii, fara numar-fara numar! Ati avut norocuri chioare de grupe usoare, adversari necunoscuti....mai aveti sa jucati cu campioana Groenlandei si Antarcticii ca in rest ati jucat cu toti pescarii. Cum ati dat de o echipa mai bunicica cum ati luat-o ca si Mache! Ce dreacu....faceti voi, dregeti voi...zmei cu Bate Borisov, Standard si Larnaca!

      Comment


      • haaai gataaaa ca nu mai tine cu d astea ieftine, cu dinamo cu europa cu nu stiu mai ce....spuneti ce a facut carpa europei steaua? ce se intampla? dar vaaaiiii...o sa plece si ilie stan si va fi haos din nou la echipa? va termina pe 7 8?

        Ilieeeeeee, steaua nu joaca !!! ) Asta m-a uns pe suflet !!

        Echipa de carton ! Va mai faceti mult de rusine?

        Comment


        • Aici nu e vorba de Dinamo si cate lua Dinamo....
          Deci, cate lua Dinamo?
          Niciunul mah, ca pe canapea nu se marcheaza.

          haaai gataaaa ca nu mai tine cu d astea ieftine, cu dinamo cu europa cu nu stiu mai ce
          Ca in campionat am maturat cu voi chiar la cotetul din Stefan cel Mare. Nu latrati degeaba, ca va trage curentu' la masele. N-aveti mah cu ce, dar va dam noi acusica.

          Ati avut norocuri chioare de grupe usoare, adversari necunoscuti
          Si voi ati avut ghinion cu adversari supercunoscuti, gen Poltava, stiu.
          Last edited by mr.K; 17 February 2012, 09:51.

          Comment


          • Aia nu au fortat deloc, in retur ma astept la ceva frumos gen 4-0 5-0 !

            dinamo nu lua un gol atat de umilitor !!! plavanul a facut din nou furori !))
            Last edited by Champion; 17 February 2012, 09:51. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Dinamo a jucat in primavara cu Benfica si nu s-a facut de ras....a jucat cu SS Lazio, Manchester United, Bayer Leverkusen......cine e Twente?? E din campionatul ala olandez in care joaca echipele spulberate de Rapid, gen PSV?? Aha, e bine de stiut. Lasa ca la anu poate picati cu scornicestii sau Kuban Krasnodar sa va mai dea Super Dan meciul....ca altfel, nu e loc!

              Comment


              • PSV a spulberat pe Rapid, cred ca ai vazut alt meci.

                Gata, cand aveti ceva fotbal si cu Dinamo, mai vorbim, pana atunci uitati-va prin gard la capra vecinului, poate moare si simtiti o placere umeda.

                Comment




                • pana una alta uitati va cum defileaza liderul )...respect prepelita, respect plavanul !!! Talente !


                  Ma mir cum nu sustineti ca mai aveti sanse in retur
                  Last edited by Champion; 17 February 2012, 09:55. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Originally posted by mr.K View Post
                    PSV a spulberat pe Rapid, cred ca ai vazut alt meci.

                    Gata, cand aveti ceva fotbal si cu Dinamo, mai vorbim, pana atunci uitati-va prin gard la capra vecinului, poate moare si simtiti o placere umeda.
                    In anul ala in care toti nemernicii spun ca steaua a facut si dres...RAPID a eliminat jumatate de Olanda si Germania, adu-ti aminte! Voi cu cine ati jucat??

                    Cacarezul sef unde o fi?? Are depresie, mi-e teama ca se urca pe vrun' stalp pe Petricani!

                    Comment


                    • In anul ala am rezolvat noi cu Rapid.
                      Noi n-am jucat cu nimeni mah atunci, am fost calificati DIRECT in sferturi, cum ii sta bine oricarei campioane.

                      E frumos sa va povestesc cum e in Europa, poate peste 138 ani o sa ajungeti si voi pe acolo.

                      Comment


                      • Nu e nevoie, eu am fost pe stadion in PRIMAVARA, am vazut BENFICA! Daca vreti va povestesc eu cum e la un meci european....de la televizor probabil se vede bine, dar pierdeti multe detalii!

                        Comment


                        • Depinde cand mai prinzi vreun meci in primavara europeana cu Dinamo, sa nu fii la pensie in Canada atunci.
                          Nici proprietar de Logan nu erai cand ai vazut Benfica.

                          Comment


                          • Eram-eram! Abia au batut aia in minutul 89! Asa ca ciocu mic.

                            Comment


                            • mi ar fi rusine sa mai apar pe aici cu diferite comentarii mai ales despre europa , cand vad ce rahat de echipa e steluta, cand nu joaca nimic, cand e condusa de soarele suprem al stelistilor gigi, cand n am un stadion, o baza de pregatire, cand am 50mii de fani dar se aude tot crainicul(trebuia sa fie haos, sa nu mai stie aia sa joace) cate si mai cate ...

                              Rusine !!! Apara plavanul inca o data !

                              Ma daca picati cu manchester maaaaa... nu mai vreau sa ma gandesc, gata !

                              Comment


                              • Cred ca Loganul tau va fi maruntit in concasor, la urmatorul meci din primavara europeana, a lui Dinamo.

                                cand vad ce rahat de echipa e steluta, cand nu joaca nimic,
                                Atunci vezi reluarea la 1-3 gol Nila 90+2. Ia vezi, de care echipa iti e rusine.
                                Las-o, ca macane.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google