Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru voi. Cursuri de istorie: unde v-ati vandut jucatorii, gen Milan via Avantul Adunatii Copaceni.

    Azi m-am amuzat. S-o tinem tot asa, macar sa zambim cat timp fotbaliatorii numara paralele.

    Ieri mi-am facut control medical complet. Sunt valabil pana la urmatorul ITP. Inclusiv oftalmo.

    Comment


    • I: Cum vei saluta de acum un stelist pe strada de acum incolo?
      R: Ola, John!

      Comment


      • Raus!

        Noi ne salutam cam asa: Heil Vorskla!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Cica pe un dinamovist, decat sa-l injuri de mama, ii strigi Poltava.

          Comment


          • slabe slabe glumitele


            ola john
            maxim

            Comment


            • Cand ma-ntalnesc cu pechino-sefu asa-i spun!

              Ce fa' ma Poltava ma? Ah DOAMNE de-abia astept sa vina vara sa ma sune iar!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Statistica meciului arată însă o realitate îngrijorătoare pentru stelişti: sînt bătuţi la şase capitole din şapte! Doar în ce priveşte numărul şuturilor la poartă românii au fost superiori. În rest, Steaua a pasat mai prost, s-a apărat şi a atacat mai slab decît adversara.

                Steaua - Twente, în cifre:
                13 şuturi 9
                2 şuturi pe poartă 3
                353 pase precise 462
                46,8% posesie 53,2%
                100 dueluri cîştigate 137
                12 driblinguri reuşite 23
                21 deposedări reuşite 34

                PROSTII SATULUI !!!

                Comment


                • prostii satului sunt aia de la dinamo care saracii nu stiu cum e prin europa.pana si vaslui a facut mai multe decat dinamo

                  Comment


                  • Mircip documenteaza te inainte sa vb... urmareste istoria lui dinamo in europa ;)

                    mor cand vad suporteri , asa zisi suporteri care vad 2 meciuri toata viata si apoi se fac comentatori sportivi...(in general)

                    Comment


                    • Si cine ii ia in seama?? Eu0-1yas, atat!

                      Comment


                      • daca citeai mai atent poate iti dadeai seama ca am vorbit de sezonul trecut de aceea am amintit si de Vaslui

                        Comment


                        • @mircip ok, dar n ai specificat ! dar sa nu judecam dupa un sg campionat

                          Ola john4yas !

                          Comment


                          • doamne cata sogunul am de citit))))))))))))))

                            Originally posted by PCH View Post
                            Nu sunt sanse de calificare...steaua si poate majoritatea echipelor din Romania sunt foarte departe din toate punctele de vedere. Va dau si motivele pentru care steaua nu are absolut nici macar o sansa la calificare.

                            1. Managementul defectuos - nu e posibil ca un club care se vrea profesionist sa faca gafa dupa gafa, de ce au revenit din Antalya cu atatea zile inaintea meciului cand stiau ca in tara e groaznic si mai mult de atat, nu au unde sa se antreneze?
                            2. Daca i-ai adus in Romania, inaintea unei duble asa importante, asigura frate TOT CE E NECESAR pentru baietii aia sa fie antrenati, relaxati, fara frustrari si alte tampenii din cauza antrenamentelor prin baloane si pe zapezi.
                            3. Nu aveti antrenor.
                            4. Lipsa de omogenitate.
                            5. Diferenta de valoare.
                            6. Twente se afla in plina competitie.
                            7. Transferurile aiurea...aveti 4-5 jucatori pe un post, in timp ce alte posturi sunt deficitare.

                            Consider ca greselile de management au fost cele care au cantarit cel mai mult.
                            ...caind ii vine mintea la cap are dreptate omu' asta

                            Originally posted by Champion View Post
                            ati facut rahatul bici....sunteti de rahat mah fratilor...maxim de rahat din toate punctele de vedere!!! e demonstrat///

                            CIUCA BATAILOR !!! CLAR?

                            CIUCA BATAILOR
                            )))) oare?? ..de rahat s au facut aia care au fost eutanasiati de o echipa de care nu a auzit nici dracuuuu

                            Originally posted by Ivan Marian View Post
                            Ma doare mucii de cum latra cateii fara nici o noima si fara nici o acoperire

                            Au dat aia un gol din cauza unui prost ca Prepelita,,e si ce?

                            Voi saracii latrati la luna si la stele ca EUROPA pt voi este pe undeva pe unde este si CALEA LACTEE.
                            Mie ca dinamovist mi-ar fi rusine sa ma bucur si sa vorbesc de infrangerea stelei cand eu stiu ca echipa mea favorita e departe de acest lucru..SA JOACE IN EUROPA ca alte echipe titrate din Romania.
                            .....pai ce motive mai au de bucurie?????

                            Originally posted by Eu4yas View Post
                            Iarta-ma dar nu ma pot mandri cu un closet. O echipa infiintata prin adulter , o echipa care nu inseamna nimic pt nimeni, o echipa BASTARDA!

                            O echipa ce nu este in stare sa realizeze o performanta in Europa imi pare mai mult decat incapabila. O echipa ce traieste si exista doar din cauza Stelei.

                            Legat de suporteri, ma uit si vad cum baliti dupa un meci european, cum frustrarea voastra atinge cote paroxistice , cum indoctrinarea voastra de suporter cu carte incearca sa spuna un lucru DASTEPT dar nu reuseste.

                            O echipa penibila sunteti cu suporteri malformati .
                            )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))

                            baaaa ce ma m distrat nebunii dracu))))))))))) nu e nimeni pe patratica lui aici)))))))

                            si cum spunea cineva.....Steaua a dat tot în prima parte, în a doua... nimic"
                            si adaug eu...tot ei ne au dus in primavara sa ne bucuram de inca 2 meciuri....
                            Last edited by DISSSEL; 18 February 2012, 21:52. Reason: Automerged Doublepost
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Cica Dinamo a dat 10.000 de euro pe Platini si va plati 300.000 pentru transferul lui doar in momentul cand se va califica in Champions League.
                              Bulgarii si-au luat TEAPA, au de asteptat acesti bani care nu vor veni NICIODATA, doar asta e visul lor de-o viata, care nu se va indeplini niciodata, calificarea in grupele CL.

                              Comment


                              • Mah si daca ne calificam anul asta, ce o sa mai spuneti?? Mai bine bagati capul in nisip, strutilor!


                                -11 meciuri fără victorie în deplasare a înregistrat Steaua în Europa, meciul cu Saint Patrick's Athletic, scor 2-1, fiind ultimul succes


                                Mare echipa! Nici un teren de antrenament nu are.....penibil!

                                Sper sa luati 12, joi!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google