Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bravos! pa iei pa iei pa m...lor!

    Comment


    • Originally posted by Champion View Post
      Nici nu stiu cu ce sa incep


      0 barat sunteti !! Sa va mai aud cu europa cu



      tot 50mii sunt traficanti de muci in seara asta )))))

      euro paaaaa
      Iti mai spun si tie odata, ca vad ca celalalt a inteles care faza. Noi spunem PA in februarie, voi ati spus PA in august anul trecut. pe noi ne-a batat Twente, o echipa buna din Olanda, tara finalista la cupa mondiala. Pe voi va batut cineva de genul Volska Poltava, sau asa ceva, nici nu stiu de pe unde e. Deci e diferenta intre steaua si dinamo sau nu?
      niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

      Comment


      • [QUOTE=Champion;
        euro paaaaa[/QUOTE]
        ....) voi stiti de astea ca ati mai trecut acum 6 luni ))
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • stai ca vine acuma coiotul si spune cine e pe primu` loc , cine e pe primu loc.

          frustrarea lor pentru esecul stelei este mai mare decat simpatia fata de clubul dinamo.

          Comment


          • Dinamo eeeeee, Dinamo eeeee !!!
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment





            • Din cauza lu Steaua, ăsta e ultimul meu post ..... Nu o să mai ţin niciodată nici postul Crăciunului dar nici al Paştelui.
              Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
              sigpic

              Comment


              • chiar daca am pierdut aseara, sa nu uitam ca in timp ce Steaua juca in Europa, cateii isi lingeau ranile dupa un amical rusinos obtinut in compania unor necunoscuti din Kazahstan! asa ca...antrenamente placute!!! ha ha ha ha ha...
                dar pentru multi dintre suporterii dinamovisti e mai important ce face STEAUA decat echipa lor mult iubita! de asta sunt asa de multi suporteri pe dinamo! toti ceilalti se uita la STEAUA....
                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                Comment


                • Puteti sa comentati la nesfarsit....aveti o echipa de tot rahatul...se va vedea in retur!!!

                  Ce puncte face steaua in euro pa cand o fura de la toti? cand in aproape 30 de meciuri a castigat un punct ? ce e cu echipa asta mizera ? pana anul asta nu ati mai batut pe cineva de la meciul cu dinamo kiev (eheeee) ! Va incurajati degeaba, mai bine fiti realisti ;)
                  Steaua NU joaca ! Cine e de vina ? trageti voi concluzia

                  Pana una alta...suferinta voastra - fericirea noastra !!!
                  _!_ steaua - locul 4

                  Comment


                  • PCH spune tu,
                    Cine este Lideru` ...

                    Ps: am incercat sa fiu empatic cu stelistii dar pur si simplu nu mi-a reusit
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by lucialina View Post
                      chiar daca am pierdut aseara, sa nu uitam ca in timp ce Steaua juca in Europa, cateii isi lingeau ranile dupa un amical rusinos obtinut in compania unor necunoscuti din Kazahstan! asa ca...antrenamente placute!!! ha ha ha ha ha...
                      dar pentru multi dintre suporterii dinamovisti e mai important ce face STEAUA decat echipa lor mult iubita! de asta sunt asa de multi suporteri pe dinamo! toti ceilalti se uita la STEAUA....
                      Referitor la ultima parte ,,de asta sunt asa multi suporteri pe dinamo !" - la dinamo in acest moment sunt proteste...pe dinamovisti nu i poate prostii mafiotul de borcea.Ca sa nu mai vb de clanul becali.Nu e ca la steaua.. ii prosteste ciobanul gigi pe miei-se urca pe masina si taranii toti extaziati pe langa el- (suporterii adevarati de la sud nu l inghit si au dreptate ...vezi ultimele rezultate in campionat,europa si ce face cu clubul ala ) .
                      Pana nu pleaca infecti astia nu mai vezi lume decat la meciul cu steaua. Asta nu inseamna ca aia 300 de mosi care se duc la meci sunt toti suporterii lui dinamo ! Sa nu generalizam...Stie o lume intreaga ca dinamo are multi suporteri...si mai ales FANATICI !


                      hai sa bem hai sa bem hai sa beeeeeeeem


                      Love u twente !

                      hai sa beeem hai sa bem hai sa beeeeeeeeeeem !!!!

                      Last edited by Champion; 24 February 2012, 10:23. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Originally posted by Gozmin View Post



                        Din cauza lu Steaua, ăsta e ultimul meu post ..... Nu o să mai ţin niciodată nici postul Crăciunului dar nici al Paştelui.
                        Nu te pripi. Tot de la ei vom trage speranta ca de la altii am vazut ce si cum.

                        Pacat de aseara, de fapt pacat de la Bucuresti. In fine, Europa se termina aici pentru Romania prin Steaua, nu ramane decat sa speram intr-un campionat mai bun in care copiii astia sa creasca in valoare si poate sezonul urmator cine stie, ne vom descurca mai bine.
                        Sa mai speram ca si conducatorii echipelor vor incerca sa adopte un comportament mai decent dar mi-e tare greu sa cred acest lucru, iarasi tiganeli, iarasi valize, iarasi arbitraje, furturi, dna etc etc. Halca e mare.

                        Facand o mica analiza a meciului de aseara nu-mi ramane decat sa-i remarc pe Chiriches, Bourceanu, Fl. Costea (de cand a intrat), ma intorc la Chiriches, eu nu-l observasem prea bine pe copilul asta dar ce vad acum la el este o incantare. Un real castig, cred ca va deveni fara nici cea mai mica problema unul dintre cei mai buni jucatori ai Romaniei.
                        La Fl. Costea mi-a placut tupeul, a facut, a dres, a luat mingea dupa el, a mai incercat un dribling, chiar daca mai pierdea balonul, mi-a placut. Sa spun asa, un tupeu pozitiv.

                        Totusi trebuie sa remarc, din pacate, ca jocul Stelei nu a convins. Pasele nu se leaga, nu s-au vazut trasee bine desenate, nu s-a vazut o constructie logica a unui atac. Pressing, dar cam atat....

                        Ilieeee daca ii pui sa alerge ca DISPERATII FARA MINGE se duc dreacu si ei, nu poti face asta mai mult de-o juma de ora!

                        Legat de Tatarusanu - domne, asta ne-a mai si scor, a mai aparat cate un penalty pe ici colo, ne-a mai scos si aseara la ocazia olandezilor, DAR sa-i spuna careva sa se duca dreacu la PSIHOLOG si sa-l scoata din starea asta de ANEMIE in care traieste si cand joaca fotbal. Este inadmisibil sa ai un asemenea caracter in poarta - de mortaciune.

                        Hai STEAUA!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Europa se termina aici pentru Romania prin Steaua - buna asta dar nu uita ca tot "hocheistii" de aseara au intors meciurile cu larnakaka si cu macabri dupa 5-0 sa nu mai zic de meciul cu nemtii de aici cand le am acuns poarta
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Da, da de-aia am si spus prin Steaua. De la altii nu ne putem astepta la nimic. Nicio sansa!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Pentru dinamovisti: AUD VOCI DIN TURURILE PRELIMINARE?


                              Bravo Steaua. Atat s-a putut deocamdata. O sa creasca echipa asta pana la nivelul celei din 2006.

                              Dinamo, cat mai multe SUCCESURI ca cele din ultimii 5 ani.
                              Ciocu' mic, insignifiantilor, numai latrati de pe canapele.
                              La amicale cu voi!



                              Si-acum, in cor: cine e lideru', stiu, stiu, baliverne la un punct distanta de locul 2.
                              Ba, dar si cand pierdeti locul I, voi fi aici sa va amintesc.

                              Comment


                              • Originally posted by dani p View Post
                                Voi 50000 de oameni nu o sa aveti adunati din toate cele 17 meciuri din campionat de pe teren propriu, plus ala singur din Uefa, plus cele din cupa Romaniei.
                                Cand merita echipa se strang mult mai multi, stai tu linisit. Acum nu ne mai strangem pentru simplul fapt ca suntem cu muuuuuuuuuuuuult mai inteligenti ca vOI. Trage tu concluziile.....daca poti!


                                Originally posted by geo_ultras View Post
                                rectific ultimul post ca m.am incurcat in degete si am scris aiurea: daca dinamo castiga campionatul si trebuie sa joace tur preliminar pt accederea in grupe iar nu va calificati.
                                Uite-o si pe Vrajitoarea Mellisa ....te cautau astia pe la Curtea de Apel.

                                Originally posted by dani p View Post
                                Deci e diferenta intre steaua si dinamo sau nu?
                                Cu siguranta ca este....doar vreo 8 puncte.

                                Originally posted by CataFOF View Post
                                stai ca vine acuma coiotul si spune cine e pe primu` loc , cine e pe primu loc.

                                frustrarea lor pentru esecul stelei este mai mare decat simpatia fata de clubul dinamo.

                                FORTA DINAMO ALE ALE ALE....ALE ALE ALE!!


                                Originally posted by yrman View Post
                                PCH spune tu,
                                Cine este Lideru` ...

                                Ps: am incercat sa fiu empatic cu stelistii dar pur si simplu nu mi-a reusit
                                DINAMO EEEE....DINAMO EEEEEEE!!


                                Vad ca toti stelemistii o dau repede in Dinamo, e singura lor scapare. De aici rezulta ca frustrarea lor numarul 1 este DINAMO. Pacat ca nu prea le merge....mi-a placut Ilie, Tatarusanu - a luat iar cu paine iar BOURceanu plus Fl Costea au excelat la interviul de dupa meci....SENZATIONALI!!!

                                Din punctul meu de vedere, la golul olandeJilor, twantalaul din poarta mogosOAIEei nu a gresit, probabil i s-au impleticit picioarele de la cojile de seminte pe care le avea in cap si probabil prin ochi.....coji de seminte dobandite de la LIDER!

                                Ca o concluzie:

                                HAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAAHAHAAHAHHAHAAHAHAHA!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google