Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai mergi cum poti ma! RAUS!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Ca o concluzie:

      HAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAAHAHAAHAHHAHAAHAHAHA!
      Eu am concluzionat referitor la Dinamo acum jumate de an, PLUS ULTIMII 5 ANI.

      HAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAAHAHAAHAHHAHAAHAHAHA!

      Cum dreaqu sa spui ca NOI, stelistii, o dam cotita acum, luandu-ne de Dinamo!


      Dar voi ce faceti mah, vorbiti de ratarile noastre? Cand voi nici n-ati apucat sa trageti la poarta, vorbiti ca altii au ratat la 11 metri?

      Comment


      • Hai sa dam cartile pe fata...ce rost au sagetile catre DINAMO daca tot o considerati voi o insignifianta?!

        Pe mine nu ma intereseaza ABSOLUT, dar ABSOLUT deloc ce face steaua. Singura mea problema o reprezinta DINAMO BUCURESTI. Dar faptul ca voi sunteti trufasi si umflati in pene/lana fara absolut niciun motiv e deranjant si penibil, de acolo si caterinca mea/noastra la adresa voastra. Daca ati recunoaste conditia voastra si am vorbi exclusiv despre echipele noastre, asa cum sunt ele ar fi ok. Eu stiu foarte bine, chiar transparent ce inseamna Dinamo, ce inseamna Steaua. Eu va inteleg suferinta si pot spune ca ma bucura, dar nu vreau sa va pun sare pe rana. E problema voastra. Doar atat va spun, bine ati revenit cu picioarele pe pamant, realitatea e ca sunteti angrenati intr-o singura competitie in care aveti sanse mici de izbanda. Sa asteptam returul campionatului si Hai Dinamo.

        MrK.....la voi tot ultimii 5 sunt de ras, ba chiar vreo 6-7.

        Comment


        • 1....Noi am trait de fiecare data BUCURIA de a trece de echipele de fotbal prin tururile preliminare.

          2....Noi am trait meciurile si BUCURIA de a ne califica in grupele din Liga Europei.

          3...Noi am trait BUCURIA de a trece de grupele Ligii si de a ne califica in PRIMAVARA EUROPEANA.

          4...Aseara am cunoscut o infrangere/eliminare care nu a fost chiar asa de PORC....dar pt Dinamo si dinamovisti daca jucam FINALA si o pierdeam, tot aveau un motiv de ras.

          Sa pun placa aia a lui PCH......
          PANA CAND SA SUPORTAM UMILINTA?,,PANA CAND SA FIM FRUSTRATI CA DINAMO NU JOACA PE NICAIERI?...INCA ODATA FELICITARI STEAUA!!!....
          Am si eu o intrebare pt suporterii lui dinamo: Voi ce traiti an de an fratilor???

          AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA am uitat, voi traiti meciurile STELEI si faceti matanii an de an ca sa piarda un meci ca sa va bucurati si voi! Deci voi dinamovistii traiti BUCURIA prin infrangerea Stelei si va SUPARATI si deveniti FRUSTRATI cand Steaua reuseste cate o performanta in Europa si dinamo a voastra e de PORC cu cel mai gros sorici posibil !

          Comment


          • Mariane, mai lasa-ma dreacu cu bucuria ta....ati ajuns si voi dupa 5 ani in primavara cu MARE NOROC si zici ca cine stie ce c@c@t ati facut.....stai linistit ca stiu cum e sa elimini si joci impotriva ECHIPELOR ADEVARATE si nu saint patrik si bate borisov....mai moale cu penibliitatile astea!

            Comment


            • MrK.....la voi tot ultimii 5 sunt de ras, ba chiar vreo 6-7.
              Daca in 2006 a fost de ras sa jucam in semifinala EL, da mah, sunt de ras toti anii de care zici.

              Hai sa dam cartile pe fata...ce rost au sagetile catre DINAMO daca tot o considerati voi o insignifianta?!

              Pe mine nu ma intereseaza ABSOLUT, dar ABSOLUT deloc ce face steaua.
              Asa ne place sa radem noi de astia slabi.

              Sigur, deloc nu te intereseaza Steaua.

              Comment


              • Si? Se premiaza cu ceva ca jucati chiar si finala daca nu o castigati?? Cu ce? Huba-Buba?? Doar bani pentru "patron" sa aiba pentru cadouri de nunta gen Rolls!

                Comment


                • Originally posted by Champion View Post
                  Referitor la ultima parte ,,de asta sunt asa multi suporteri pe dinamo !" - la dinamo in acest moment sunt proteste...pe dinamovisti nu i poate prostii mafiotul de borcea.Ca sa nu mai vb de clanul becali.Nu e ca la steaua.. ii prosteste ciobanul gigi pe miei-se urca pe masina si taranii toti extaziati pe langa el- (suporterii adevarati de la sud nu l inghit si au dreptate ...vezi ultimele rezultate in campionat,europa si ce face cu clubul ala ) .
                  Pana nu pleaca infecti astia nu mai vezi lume decat la meciul cu steaua. Asta nu inseamna ca aia 300 de mosi care se duc la meci sunt toti suporterii lui dinamo ! Sa nu generalizam...Stie o lume intreaga ca dinamo are multi suporteri...si mai ales FANATICI !


                  hai sa bem hai sa bem hai sa beeeeeeeem


                  Love u twente !

                  hai sa beeem hai sa bem hai sa beeeeeeeeeeem !!!!

                  eu nu cred ca "taranii" sunt cei care sunt alaturi de STEAUA, si ca ei, "taranii", sunt alaturi de STEAUA nu pentru ca e gigi acolo, ci pentru ca e achipa noastra de suflet, echipa care, si asta trebuie sa o recunoasteti pana una alta, e cam singura din Ro care a facut istorie in fotbalul european! mai cred ca numarul suporterilor de pe stadioane nu ar trebui influentat de ce e la achipa, cine si cum conduce s.a.m.d...
                  poate va scapa justitia de Borcea si vom vedea atunci cati vor fi pe stadioane, in deplasare cat si acasa! nu cred ca cu mult prea multi! aaaa...uitam! vedeti ca acasa. in groapa, exista riscul de prabusire!!!
                  sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                  Comment


                  • Stai calm prietenas ca nu e singura.....mai exista o Universitatea Craiova, un Dinamo Bucuresti......a facut steaua, a dres steaua....de aia ma apuca nervii.

                    SI da, e preponderent sustinuta de PLEBEA societatii, asta e! Traiti si voi cu povara asta.

                    Comment


                    • Si? Se premiaza cu ceva ca jucati chiar si finala daca nu o castigati
                      ??

                      Pe principiul asta, eu nu stiu de ce voi va mai inscrieti si nu cedati locul altora, de vreme ce n-o sa castigati in veci CUPA.
                      Oricum PARTICIPATI DEGEABA.

                      Stai calm, ca dati faliment daca jucati pe Arena Nationala, ca acolo chiria e mare, nu ca la Ministerul de Interne.

                      Comment


                      • Originally posted by PCH View Post
                        Stai calm prietenas ca nu e singura.....mai exista .... , un Dinamo Bucuresti......a facut steaua, a dres steaua....de aia ma apuca nervii.
                        Unde existati voi mah??? Pe unde JUCATI ???
                        Pana una alta vezi ca mai sunt echipe din PROVINCIE care sunt mai bune ca voi si au reusit performante notabile in Europa fata de voi NIMIC,MARE NIMIC!


                        Si........Stiu ,stiu ,stim ,stim si iarasi stim ca ne-am calificat dupa 5 ani,,dar in 5 ani am tot jucat in europa sau liga campionilor ? Voi pe unde ati jucat ? Am am uitat va mai bucurati si de infrangerile celor de la CFR/URZICENI/RAPID/OTELUL/VASLUI/ETC care si aia au trait BUCURII IN EUROPA !

                        Mai baieti pt voi/dinamo e interzis sportul asta national de a te califica pe undeva vreodata in EUROPA! Se califica pana si echipele din PROVINCIE fata de voi,,asa ca ce poate fi mai UMILITOR pt voi de atat ?

                        Comment


                        • Care echipa din PROVINCIE a mai jucat semifinala europeana ma?? iar bati campii? Se compara DINAMO cu vreo echipa din tara asta???

                          Am jucat in grupe, in primavara bai omule!! In 2006, in 2007, 2009 !! Doamne fereste...cati necunoscatori! DINAMO E NUMARUL 1.

                          Comment


                          • Pai nu prea se compara ca voi sunteti sub 0! Nesemnificativi!

                            Nu exista grad de comparatie pe tema asta!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Voi sunteti inexistenti.....ne !$#@$#@ pe voi de la infiintare! La orice ora din zi si din noapte. Suntem peste voi, rezultatele vorbeste, sa pastrez nivelul vostru!

                              Comment


                              • 1-3 gol Nila minutul 90+2 rezultatul VORBESC! Raus ca esti penibil!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google