Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Champion View Post
    Placerea a fost de partea noastra ! Repet : suferinta voastra - orgasmul nostru )


    Sa va tot faceti asa de rahat ca promit ca ma uit !
    Nu reusesc sa inteleg replicile astea...nu-mi dau seama ce e mai rusinos.. sa pierzi la diferenta minima in europaleague sau sa nu reusesti sa te califici in aceasta competitie in fata unor nume necunoscute...sincer si eu prefer sa-i vad pe cei de la steaua jucand in europa si pierzand decat sa-i vad pe cei de la dinamo remizand cu Ordabasy din kazahstan in amicale
    My ride

    Comment


    • Iti raspund eu, mai PENIBIL/RUSINOS este sa te lauzi ca ajungi in finala, sa desconsideri fara nicio baza adversarul si apoi sa o iei la cioc! ASTA E PENIBIL!
      Last edited by PCH; 24 February 2012, 18:06.

      Comment


      • aici sunt deacord cu tine dar tinand cont ca singurul care s-a laudat ca ajunge in finala a fost o nonvaloare numita Becali asta nu inseamna ca e rusinos pentru stelisti...inseamna ca e rusinos pentru el...
        si am mai auzit eu si pe altii ca se laudau ca le trebuie liniste sa se pregateasca de liga campionilor...
        Si sunt sigur ca nici un stelist nu e mandru ca e patron la acel club becali...nici macar fiice lui nu cred ca sunt mandre ca la clubul pe care-l iubesc e patron becali
        My ride

        Comment


        • Asta e singura mea problema cu steaua, au facut ei, au dres ei.... si cum dau de o echipa mai mediocra asa, putin peste Saint Patrik's vin cu coada intre picioare! Are rost sa pun exemple? (vezi twente de doua ori, boro, rosemboorg, etc)

          Comment


          • pai acum ce facem, ne apucam sa insiram echipe care au invins steaua si dinamo ??. iar va faceti de ras; nu zic sa sunteti penibili ca e putin spus, daca stau sa caut echipele care v-au eliminat in fiecare an din tururile preliminare ale cupelor europene.

            Comment


            • Originally posted by ivan marian View Post
              pt colegii frustrati de calificarile stelei le aduc aminte ce au zis/scris ei singuri singurei cu degetelele lor

              am stiut ca se va califica destul de usor si nu mai am nimic de spus decat felicitari pentru ca le merita. Daca te uiti pe cifre cand vine vorba de europa steaua este lider....si e detasat. Sunt suparat din aceasta cauza, frustrat si as trimite o scrisoane, un mail pe adresa clubului dinamo cu intrebarea, si noi cand??? Pana cand sa suportam umilinta?? Atat am de spus....inca o data felicitari steaua, bucurati-va demn si respectati rivalii, daca puteti! ......sunt frustrat pentru ca o mana de nenorociti conduc acest club, cel mai mare club al romaniei si e pacat! Se puteau face lucruri mult mai frumoase decat un loc 1....asta e, huooo dinamo!
              Originally posted by eu4yas View Post
              nu e frustrant pt voi sa vezi cum un oier se plimba in europa si doctorul docent badea o arde la curve prin ferentari?

              am stiut ca se va califica destul de usor si nu mai am nimic de spus decat felicitari pentru ca le merita. Daca te uiti pe cifre cand vine vorba de europa steaua este lider....si e detasat. Sunt suparat din aceasta cauza, frustrat si as trimite o scrisoane, un mail pe adresa clubului dinamo cu intrebarea, si noi cand??? Pana cand sa suportam umilinta?? Atat am de spus....inca o data felicitari steaua, bucurati-va demn si respectati rivalii, daca puteti! ......sunt frustrat pentru ca o mana de nenorociti conduc acest club, cel mai mare club al romaniei si e pacat! Se puteau face lucruri mult mai frumoase decat un loc 1....asta e, huooo dinamo!
              Originally posted by yrman View Post
              nu e frustrant deloc, cel putin pt mine. Nu are de ce.
              Lasa ca e frustrant pt pch

              am stiut ca se va califica destul de usor si nu mai am nimic de spus decat felicitari pentru ca le merita. Daca te uiti pe cifre cand vine vorba de europa steaua este lider....si e detasat. Sunt suparat din aceasta cauza, frustrat si as trimite o scrisoane, un mail pe adresa clubului dinamo cu intrebarea, si noi cand??? Pana cand sa suportam umilinta?? Atat am de spus....inca o data felicitari steaua, bucurati-va demn si respectati rivalii, daca puteti! ......sunt frustrat pentru ca o mana de nenorociti conduc acest club, cel mai mare club al romaniei si e pacat! Se puteau face lucruri mult mai frumoase decat un loc 1....asta e, huooo dinamo!
              .


              Originally posted by pch View Post
              asta e singura mea problema cu steaua, au facut ei, au dres ei....

              am stiut ca se va califica destul de usor si nu mai am nimic de spus decat felicitari pentru ca le merita. Daca te uiti pe cifre cand vine vorba de europa steaua este lider....si e detasat. Sunt suparat din aceasta cauza, frustrat si as trimite o scrisoane, un mail pe adresa clubului dinamo cu intrebarea, si noi cand??? Pana cand sa suportam umilinta?? Atat am de spus....inca o data felicitari steaua, bucurati-va demn si respectati rivalii, daca puteti! ......sunt frustrat pentru ca o mana de nenorociti conduc acest club, cel mai mare club al romaniei si e pacat! Se puteau face lucruri mult mai frumoase decat un loc 1....asta e, huooo dinamo!
              frustratilorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

              Comment


              • Originally posted by PCH View Post
                Ce ai facut tu ma?? Ai scos capul unde??? Mai taci dreacu, penibilule!

                Si pentru ca suntem prea SMECHERI sa va bagam in seama si pe viitor, eu nu mai am decat sa va arat clasamentul la zi si sa va dedic asta!

                Sunteti prea mici pentru noi.


                1. Dinamo Bucureşti 40p


                4. Steaua Bucureşti 32p
                Asa echipa, asa suporter - PCH - jenibil!

                Smecheri de carton sunteti voi - nesemnificativilor!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • problema e ca am mai vazut clasamentul asta si in anii precedenti in iarna si la sfarsitul campionatului dinamo se clasa undeva pe la locul 6-8...ce faci tu e asemanator cu bucuria noastra a stelistilor din semifinalele europaleague de pe la inceputul meciului ... si spre final am terminat printr-o infangere...dar cel putin era o infrangere in semifinalele unei competitii europene spre deosebire de voi care va bucurati ca sunteti in fruntea clasamentului la jumatatea campionatului....probabil ca o sa ne bucuram si noi cand o sa va uitati la altii cum imbraca tricoul de campioni...sper ca acei altii sa fie steaua cu toate ce e dificil cat timp clubul e patronat de unul care nu permite nimanui sa-si faca treaba in liniste si seriozitate
                  My ride

                  Comment


                  • Nu te mai chinui sa le explici, eu am incercat sa stii, iti apreciez posturile, chiar ti le-am citit, ei nu vor intelege pt ca n-au cum!

                    N-au fost acolo!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Tatarusanu ne-a ingropat si la buc si la ei suntem de divizia curtea scolii.........
                      Vand piesa auto logan originale si aftermarket

                      Comment


                      • Daca va plangeti de Tatarusanu, e clar! Pe langa el mai sunt inca 10 care nu au facut nimic.

                        Comment


                        • da dc juca cu frati costea de la inceput cred ca aveam mai multe sanse oricum s-a jucat haotic si la rupere
                          Vand piesa auto logan originale si aftermarket

                          Comment


                          • REFREN.......http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1422

                            Comment


                            • )))))))))))) iar am ras de ma dor falcile.....

                              in concluzie .....nu am vb de real cat am vorbit de voscla poscla))))
                              Last edited by DISSSEL; 24 February 2012, 21:39. Reason: Automerged Doublepost
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan Marian View Post
                                Don't push it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google