Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiu. Si voi o sa fiti campioni.
    Dar concret, nici n-a jucat titular la nationala in meci oficial, nici voi nu sunteti campioni.
    Cele mai mari deziluzii cu nationala le-am trait din vina unor portari dinamovisti, vezi USA '94.

    Comment


    • Si? O sa joace, e chestie de timp!

      Comment


      • Urmasul lui Prunea, care culegea ghiocei prin careu.

        Comment


        • Daca altii mai buni nu au fost.....puteai sa il pui pe Ritli in poarta nationalei si pe Prunea pe banca? Nu prea

          Comment


          • Acum exista: si Tatarusanu si Coman sunt peste Pufanu'.

            Comment


            • Tatarusanu este peste Pufi doar la inaltime si prostie, ca in rest nu vad la ce....Coman deja e trecut, merge ca rezerva la Balgradean cu toate ca l-as prefera pe Lobont. Pisica e mai experimentata si Pufi ar avea multe de invatat...

              Comment


              • Pai Lobont a si uitat de cand e rezerva, daca e portar de fotbal sau de handbal.

                Pisica e mai experimentata si Pufi ar avea multe de invatat...
                Adica statutul de rezerva fara sa fie deprimat?

                Comment


                • Tocmai de aceea am spus ca e ok ca rezerva la PUFI!

                  Comment


                  • Bine, ne-am inteles: Tatarusanu-titular, Pufi-rezerva, Coman-rezerva 2, Lobont-rezerva rezervelor.

                    Comment


                    • Originally posted by mr.K View Post
                      Stiu. Si voi o sa fiti campioni.
                      Dar concret, nici n-a jucat titular la nationala in meci oficial, nici voi nu sunteti campioni.
                      Cele mai mari deziluzii cu nationala le-am trait din vina unor portari dinamovisti, vezi USA '94.
                      In ultimii 20 de ani numai portari Dinamovisti au fost acolo ... logic ca si la rele tot ei erau ... asa cum erau si la bune ...

                      Daca e tatarusanu in poarta ma duc sa joc la pariuri ... cel putin o pasa de gol la adversar ...
                      Last edited by yrman; 27 February 2012, 13:57.
                      sigpic

                      Comment


                      • Deziluzie?? USA 94??? Pai nu e cel mai tare moment al istoriei fotbalistice romanesti? HAHAHAHA!

                        Comment


                        • Asta nu inseamna ca nu au existat TROMPETE! Vezi Prunea care de bun ce-a fost a sarit in 3,14da masii la capul lui Keneth Anderson in loc sa sara la minge.

                          Nu vreau sa-ti mai spun ca aveam si vreo 2-1 + superioritate numerica pe teren.

                          Dar tu n-ai de unde sa stii ca pe vremea aia nici nu stiai sa-ti legi siretele! Raus!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Daca e tatarusanu in poarta ma duc sa joc la pariuri ... cel putin o pasa de gol la adversar ...
                            De aia auzeam ca "Aparaaaaaaa Tatarusanuuuuuuuuuu!" ?

                            A scos mingi imposibile de multe ori.
                            Hai ca am vazut eu altele mai albastre decat ce a facut Tatarusanu. La portari cu experienta. Eu am incredere in el, in continuare.

                            Comment


                            • Mah,,care mai veniti la meciul lui Dinamo cu Gaz Metan ? Nu de alta, dar poate apar si suporterii dinamovisti la TV mai multi la numar fata de aia de la Medias

                              Comment


                              • Mariane, vi tata la meci?? Ar fi ultimul lucru pe care il faci Asta daca nu apuci sa sari parleazu si sa o iei la fuga pe teren. VI?

                                Originally posted by Eu4yas View Post
                                Asta nu inseamna ca nu au existat TROMPETE! Vezi Prunea care de bun ce-a fost a sarit in 3,14da masii la capul lui Keneth Anderson in loc sa sara la minge.

                                Nu vreau sa-ti mai spun ca aveam si vreo 2-1 + superioritate numerica pe teren.

                                Dar tu n-ai de unde sa stii ca pe vremea aia nici nu stiai sa-ti legi siretele! Raus!
                                Si aparatorii unde erau?? BELO, Gica Popescu dormeau?? Lateralul unde era?? Cum de a centrat ala?? Atacantii ce faceau daca aveam superioritate?? REGELE unde era Bai, tie iti place sa fi tot mai penibil! Sincer
                                Last edited by PCH; 27 February 2012, 14:38. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google