Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan Marian View Post
    Hmmmmmmmmmmmm de data asta cred ca ma dau cu ""ADVERSARUL"" daca vin alea 4 peste mine cred ca ma dezic de Steaua HAU HAU HAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

    ochelarii de soare sunt "cheia"...fetele ii poarta sa nu se citesca "inteligenta" in ochii lor.... pun pariu ca erau cu etnobotanicul in plaman ca altfel nu se explica ca au pus mana pe steagul ala
    My ride

    Comment


    • Originally posted by Champion View Post
      pai daca doar ei au jucat pana acum) victoria cu vointa sibiu e cea mai importanta !!!
      hihihihi......

      au mai incercat si alti desculti...gen NATIONALA))) ....ruginitii de la galatii si si personalu' (clasa a 2 a )...
      Last edited by DISSSEL; 29 February 2012, 19:47. Reason: Automerged Doublepost
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Primu roman care a marcat e de la marfar...sa va bagati unghia in gat.

        Cat despre inteligenta suporterilor, sa nu aducem in discutie asta, nu ari fi placut pentru vOI!

        Comment


        • ))))

          Comment


          • Originally posted by Sebi_NT View Post
            ochelarii de soare sunt "cheia"...fetele ii poarta sa nu se citesca "inteligenta" in ochii lor.... pun pariu ca erau cu etnobotanicul in plaman ca altfel nu se explica ca au pus mana pe steagul ala
            O vorba din batrani spune asa "" 3,14da nu stie carte"" asa ca nu o intereseaza nici inteligenta nici cartea nici altceva
            Etnobotanice as trage si eu pe nas ca sa le fac pe alea 4 fericite si cu stelista 5,,of Doamne cat despre steagul ala,,le-as infasura pe toate 5 in el ca la final oricum numai conteaza si restu e Can Can
            Cred ca asta nu e numai parerea mea referitor la "" OCHELARISTE"" si STELISTA VOPSITA PCH STIE Mr.K cu atat mai mult, le-ar INCOTOPENI cu varf si indesat!

            Ps,,Sebi sigur nu vrei sa mergi/parcurgi si tu cu ele cateva etape cot la cot?
            Last edited by Ivan Marian; 29 February 2012, 21:13.

            Comment


            • Gooooooooooooooooollllll Cavaaaaaaniiiii!

              Comment


              • In tribune cred ca sunt si cativa caini rataciti, ca deja sa auzit "Mitica la puscarie"
                niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                Comment


                • Frumos jocul celor doua echipe...In sfarsit a facut si Romania un joc mai bunicel...
                  De remarct evolutia lui Torje ... pacat ca nu are meciuri in picioare dupa parerea mea e o pierdere prin faptul ca nu joaca la echipa de club. Tatarusanu a comis-o iar s-ar integra bine capitan la echipa a doua.
                  Si in final golul Romaniei nu putea veni decat de la un stelist...Stancu...
                  Concluzia e ca Romania nu s-a facut de ras cum m-as fi asteptat.
                  My ride

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan Marian View Post
                    Hmmmmmmmmmmmm de data asta cred ca ma dau cu ""ADVERSARUL"" daca vin alea 4 peste mine cred ca ma dezic de Steaua HAU HAU HAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
                    nu te lasam la greu))
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Originally posted by Champion View Post
                      egal !!!!!!

                      Comment


                      • La puscărie......

                        A fost bine, am alergat, am pus presiune, am tras la poartă cu sau fără minge.
                        Acum serios, oare cu puţin noroc şi bunăvoinţa se poate creea o echipa competitivă? Văd că au jucat cu mult curaj mai ales repriza a doua. Am remarcat pe Torje, caiash talentul lui de câine şi pe chiriches....tatarusanu să stea în poartă la Faur că la fotbal nu avem nevoie de el.....doar când e să joace împotriva lui Dinamo îi recomand să apere el. Noroc cu Torje, bestială centrarea la golul motanului.

                        Comment


                        • Noroc cu Torje, bestială centrarea la golul motanului
                          .

                          Si la Motan s-a vazut ca e cu o clasa peste atacantii din Liga I. Pacat ca n-a marcat si golul 2. La Torje se vede ca nu joaca. Nu rezista bine pe tot parcursul meciului, mai trebuie sa-si mai traga si sufletul.

                          Daca l-am avea si pe Cavani in echipa, as avea si ceva sperante pentru viitor.

                          Comment


                          • Da, s-a vazut ca are un plus de viteza Stancu. E peste Daniel Niculae. Eu cred ca Torje se cam iroseste acolo daca nu il joaca. Are nevoie de un club la care sa joace. Intr-adevar, se cam sufoca....dar a mers bine, nu ma asteptam. Regret ca a plecat de la Dinamo, macar pana in vara sa fi stat....sau iarna, sa joace si grupele Champions League la noi. Asta e.....bai, imi place Chiriches, este imperial! L-am urmarit foarte atent, sa vad daca repeta evolutia din meciul cu Twente....insira Cavani cate 3-4 si cum ajungea la el asta ii fura mingea! Bun, sper sa creasca. Pe fund avem variante, ar mai fi un Sapunaru, un Radu Stefan, e Rat care nu au jucat. In poarta e grav....nu imi place deloc tatarusinea, pantilimon nu joaca, coman si lobont sunt trecuti...cica! Si pe la mijloc iar e cam nasol....

                            Comment


                            • Bai,,cica cea mai mare nenorocire aseara la meciul asta a fost una singura: MUTU nu a egalat performanta lui HAGI la goluri. Mie imi vine sa plang de nereusita astuia

                              Comment


                              • Mie mi-a placut si Lazar. E mai greu de trecut de el, mai distribuie niste pase, pune osu'. E mai dur in joc, dar inspira mai multa incredere la mijloc. Are si meciuri europene in picioare.
                                Mutu e la timpul trecut, daca se antreneaza bine, posibil sa mai prinda cate o repriza la nationala, in viitor. H. Larsson a jucat la nationala Suediei si la Barca cu cativa ani in plus ca Mutu, la varsta. Deci, se poate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google