Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asta e gaselnita presei...ca pe ala in doare fix in roata spate-stanga de la Aston Martin.

    Lazar mi-a placut intotdeauna.
    Last edited by PCH; 1 March 2012, 11:00.

    Comment


    • Cand am fost in Grecia anul trecut striga gazda (mare fan PAOK) la mine in 3 feluri, PAU , Boloni sau Lazar!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Hahahahhahahahahhahaha....pot sa te strig Ladislau?

        Comment


        • Sau Costin?

          Comment


          • Costinel? .

            Comment


            • Nu! Dupa ce i-am spus ca eu sunt cu Steaua, cea mai iubita si cea mai mare echipa romaneasca a tuturor timpurilor, striga la mine Mafia!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • I-ai explicat tu vreo doua zile cine e steaua....ce e steaua, ca joaca si ei fotbal si te-a crezut. Nu auzise de ei, va spun eu. Stia de Dinamo, Rapid si CFR. Doar eram acolo...

                Comment


                • Erai o lae. Cand a auzit de Steaua, haaaaa, latifundiarul , haaaaa, vine aici, se duce pe munte, nebun.
                  A vrut sa cumpere terenuri! Mama!

                  Serios vorbesc, il stia pe Piperist fara probleme....
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • I-ai explicat tu vreo doua zile cine e steaua....ce e steaua, ca joaca si ei fotbal si te-a crezut. Nu auzise de ei, va spun eu. Stia de Dinamo, Rapid si CFR. Doar eram acolo...
                    Avea net wireless, asa ca i-a arata pe siteul UEFA cine e Steaua.

                    De Dinamo stiu aia de la PAOK de cand le-au gaurit poarta, am impresia.

                    Comment


                    • Stia de Torje, Mutu, Contra, Lobont...credea ca Macarone joaca tot la Dinamo.

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        .........................

                        De Dinamo stiu aia de la PAOK de cand le-au gaurit poarta, am impresia.
                        Haaaaaaaaaahahahahahahahahhahahaha!

                        Pai cine dreacu nu i-a gaurit p-astia?
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Macarone si Cavani....plus Ola John!

                          Comment


                          • Macarone si Cavani....plus Ola John!
                            Ma crezi ca nu-i stiu pe aia de la Poltava care v-au sodomizat?

                            Comment


                            • Originally posted by pch View Post
                              hahahahhahahahahhahaha....pot sa te strig ladislau?
                              zolly ))))))))))))

                              Originally posted by mr.K View Post
                              Ma crezi ca nu-i stiu pe aia de la Poltava care v-au sodomizat?
                              eu nu pot sa pronunt nici din a 10 incercare)) si am facut rusa in scoala))



                              sa mai si radem)
                              Last edited by DISSSEL; 1 March 2012, 11:35. Reason: Automerged Doublepost
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • Originally posted by mr.K View Post
                                Ma crezi ca nu-i stiu pe aia de la Poltava care v-au sodomizat?
                                Las ca stim noi vedetele internationale de la Macabi Haifive
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google