Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pe mine ma doare fix in talpa de la nike ca a adunat steaua cele mai multe puncte. Pur si simplu nu ma intereseaza, pur si simplu
    Daca Dinamo s-ar fi calificat precum Otelul direct in grupele CL, pe punctele aduse si de Steaua, nu te mai durea fix in talpa.

    Bah, lasati IPOCRIZIA.

    SI? Se premiaza cu ceva?....
    Se premiaza pentru participarea tuturor echipelor.
    Daca nu erau puncte aduse din sezoanele rpecedente, Dinamo se mai califica in EL de pe locul 6? Pe dreaqu.

    Finalista Cupei ar fi jucat in cupele europene doar daca Steaua ar fi fost campioana.


    PS: Momentan ati castigat un loc in istorie asa cum am zis cateva posturi mai in urma
    .

    5 mai 1986. Ala e locul nostru in istorie.
    Last edited by mr.K; 1 March 2012, 14:59.

    Comment


    • Originally posted by PCH View Post
      Mai bine luati o piatra in gura cand vorbiti de FC DINAMO!
      Tu esti tras pe nas!

      Originally posted by PCH View Post
      SI? Se premiaza cu ceva?....pe mine ma doare fix in talpa de la nike ca a adunat steaua cele mai multe puncte. Pur si simplu nu ma intereseaza, pur si simplu, nu conteaza. Cand veti castiga ceva, atunci poate voi fi minim interesat. Pana atunci, piatra in gura.

      Forzza Dinamo!
      Baietel, cand vei juca si tu intr-o cupa europeana atunci sa vorbesti. pana atunci recomand joc de glezne tata.
      Iar iti permiti sa vorbesti, closetarii europei, neica nimeni, voi de nu sunteti in stare sa bateti decat pe Olimpia Balti?
      Esti chiar atat de penal incat sa spui "Ati castigat ceva?"

      Da, am castigat puncte pt Romania BAH, sa joace toti TONTOMANII PRIN CHAMPIONS SI EUROPA LEAGUE!!!!

      Chiar nu ti-e asa putin jena cand spuneti ca mai bine stateati acasa? Hai las-o dreacu baietel!
      Am ajuns in Europa cu 6 echipe (DATORITA STELEI) si UNII CA VOI S-AU RAHATIT PE EI CU VORSKLA POLTAVA, ELFSBORG etc...., si-au batut joc de toata munca, si-acum spuneti ca e bine acasa?
      Huuuuuuuuuuuuuuuoooooooooooooooo BAH!




      P.S. NU AM VAZUT POSTUL LUI MISTER K! JUR!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Punctele alea au fost stranse de mai multe echipe, vreo 7 cred. Ca steaua a strans cele mai multe asta nu inseamna ca doar ea trebuuie sa participe si celelalte au participat pe carca ei....e mult prea departe de adevar. Asa ca....nu ma intereseaza. Nu ati castigat nimic, deci nu existati! Sunteti 0...ZERO! Si cum spuneai ieri, prezentul conteaza...si in prezent va facem asa

        Comment


        • ...si in prezent va facem asa
          1-3 in groapa e prezentul.
          Punctele alea au fost stranse de mai multe echipe, vreo 7 cred
          Stii bine ca punctele din CL se calculeaza dublu, ca punctele din sferturi si semifinale se calculeaza suplimentar.
          Punctele din tururile preliminarii sunt vax albina.
          Steaua a adus an de an puncte, altii ocazional, Dinamo aproape DELOC, pentru actualul coeficient.
          Last edited by mr.K; 1 March 2012, 15:04.

          Comment


          • Bai anonimule noi am fost ani de-a randul cand am jucat SINGURI PRIN EUROPA!!!!!!!

            Vorbesti tu, tu care tii cu closetarii Europei, neica nimeni!

            Bah modestilor bah, rade si-un copil sub 5 ani cand vede postul tau!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Locul 1 e prezentul...stai ca iese unu mare, cred ca e tatarusanu!

              Chiar ca singuri ati jucat...voi cu voi...sunteti tari mah! Ca untul la soare! au facut ei, au strans ei...mi-e scarba!

              Comment


              • Eu4yas ia citeste ce am zis eu pe pagina anterioara ...

                MrK si locul in istorie de anul asta ce facem cu el?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by PCH View Post
                  Punctele alea au fost stranse de mai multe echipe, vreo 7 cred. Ca steaua a strans cele mai multe asta nu inseamna ca doar ea trebuuie sa participe si celelalte au participat pe carca ei....e mult prea departe de adevar. ..........................................:
                  Bah, pai aveti si voi sansa sa participati DAR DE FIECARE DATA DATI CU MUCII-N FASOLE BAH!

                  Rasilor ce sunteti ca dupa ce e tara asta cum e voi ati facut-o de ras si mai rau!

                  Originally posted by mr.K View Post
                  1-3 in groapa e prezentul.


                  Stii bine ca punctele din CL se calculeaza dublu, ca punctele din sferturi si semifinale se calculeaza suplimentar.
                  Punctele din tururile preliminarii sunt vax albina.
                  Steaua a adus an de an puncte, altii ocazional, Dinamo aproape DELOC, pentru actualul coeficient.
                  Stie pe dreacu, nu stie nimic!

                  Nu stie nici macar cum se calculeaza punctele de EUROPA LEAGUE!
                  Last edited by Eu4yas; 1 March 2012, 15:05. Reason: Automerged Doublepost
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Noi sau voi....sau cu totii?? Stai ca mai vine unu...asta e mai mic ....era Nila!

                    steaua a adus an de an o $#!@ ! Unde a adus an de an??? AHAHAHAHAHAHHAHAHA, clovnii dreacu, anonimii dreacu!

                    Comment


                    • MrK si locul in istorie de anul asta ce facem cu el?
                      Il punem pe un raft MAI SUS decat al vostru. Uitasem, voi nu aveti ce pune decat rusinea. Voi in garaj, pe raftul prafuit.

                      Sincer, da-mi voie sa spun ca nu inteleg ce insisti atat cu acel 0-5. Nu exista vreo zmeura de aur pentru infrangerea cea mai severa, in statistica.

                      ca mai vine unu...asta e mai mic ....era nila!
                      90+2
                      Last edited by mr.K; 1 March 2012, 15:07. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Cum nici lauri pentru punctele alea cu saint patrik's..ne C!@#$#@$@ pe punctele voastre! NA!

                        Comment


                        • Cum nici lauri pentru punctele alea cu saint patrik's..ne C!@#$#@$@ pe punctele voastre! NA!
                          4 puncte cu Kiev in CL valoreaza cat toate punctele aduse de Dinamo din Europa pe ultimii 20 de ani.

                          5 mai 1986-Cupa Campionilor Europeni

                          Pe lângă aceasta, Steaua a mai câștigat patru titluri naționale:
                          1985–86
                          1986–87
                          1987–88
                          1988–89 și patru cupe ale României
                          1984–85
                          1986–87
                          1987–88
                          1988–89.
                          De asemenea, din iunie 1986 până în septembrie 1989, Steaua a stabilit un record de 104 meciuri fără înfrângere în campionatul intern, doborât la nivel mondial, dar încă valabil pe plan european.

                          Unde era mah Dinamo cand Steaua facea eventul ani la rand?
                          Last edited by mr.K; 1 March 2012, 15:11.

                          Comment


                          • Originally posted by PCH View Post
                            ....................

                            steaua a adus an de an o $#!@ ! Unde a adus an de an??? AHAHAHAHAHAHHAHAHA, clovnii dreacu, anonimii dreacu!
                            Esti penibil ma! Au/ati jucat o groaza de echipe prin tururile preliminare, an de an pe carca si barba Stelei, nu ti-e ma jena?
                            Unde a adus an de an?

                            Vai c*** nostru baietel.

                            Daca nu era Steaua mai jucati si voi, cum dealtfel sunteti obisnuiti, doar pe la Glina ma!

                            Nesemnificativi este cuvantul potrivit pt dinamovisti.

                            Vorbim de Maccabi cand voi v-ati facut de ras in fata unor anonimi Ucraineni. Vai c*** nostru!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Da daaaaa.....si? Sa spunem prin absurd ca ar fi asa! CE CONTEAZA??? Sa fiti sanatosi! NU SE PREMIAZA!!! SUNT DEGEABA....ca e 1, 12 sau 60 de puncte si nu ai TROFEU tot aia e. Deci, la cate punte de lider erati?? ASTEA sunt punctele care CONTEAZA!!!

                              NU PE CARCA voastra bai, au MUNCIT in campionat sa castige locuri fruntase!!! PE MUNCA LOR AU AJUNS ACOLO, nu a unor lepre nenorocite care au cumparat campionate cu valize si brichete! Ce jet puternic ai luat!

                              Comment


                              • Daca se-ntoarce roata cumva in acest retur ai cuvantul meu ca te DEMOLEZ!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google