Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma scuzi ))
    Normal mah, te scuzam, nu-ti fie jena ca e doar un AMICAL in care ati incasat si cu dosul si cu fata.

    Vedeti ca in meci oficial, eram sa facem egal pe Bernabeu.

    chiar nu vedeti ca orice ziceti este intors frumos si va punem cu botul pe labe?
    Ia capacul!

    Comment


    • Aia este o competitie oficiala cumva? Du-te ma, te rog eu, du-te!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • penibililor ... gurita penibililor )))) Vi s-a latit ceafa de la cate capace luati zi de zi )))

        "Salutation paysans équipe" !!!

        Comment


        • Voi cu Real pe unde ati jucat meci oficial in ultimiii 20 de ani
          ?
          @Champ, read carefully, please.
          OFICIAL.

          penibililor ... gurita penibililor
          Tu traiesti in lumea ta, sa mor io.


          OFICIAL.

          Comment


          • Este incredibil, ma care e mai penibil? Eu ca m-a eliminat Twente sau tu ca te-a eliminat Vorskla Poltava?

            Fa-mi o schita ceva ca nu inteleg!!!!!!!!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • nu mai conteaza....de ce n a chemat marea echipa a taranilor steaua la sarbatorirea centenarului? ca nu vor cacareze pe stadion...frustrare mare !!!

              Noi nu ne am facut de ras ca voi ...goluri de cascadorii rasului ! Ce sa mai...sunteti praaaaf!!!

              Plutonieriiiiiii plutonieeeerii ole ole oleeeee

              steaua joaca in EL? unde e? din cate stiu joaca la mioveni city
              Last edited by Champion; 1 March 2012, 15:54. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Cica a jucat PCH cu Poltava impotriva lui Twente de 54 de ori pe FIFA 2012. Si tot n-a reusit sa bata pe Twente.
                Nu stiu ce voia sa demonstreze.

                Ce sa mai...sunteti praaaaf!!!
                Incep sa ma gandesc tot mai mult la cuvantul praf. Si adjectivul alb.

                Noi nu ne am facut de ras ca voi ...goluri de cascadorii rasului
                Cum sa nu? An de an.

                NOI NU NE-AM FACUT DE RAS. VOI DA!
                Last edited by mr.K; 1 March 2012, 15:56.

                Comment


                • Ce raspunsuri penale la niste intrebari pertinente!

                  RAUS!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • La meciul de aseara, al nationalei sa simtiti prezenta unor dinamovisti in tribune, pentru ca am vazut iarasi batai in tribune, am auzit "Mitica la puscarie" etc. Fratilor, Steaua a avut sute de mii de spectatori in meciurile care le-a jucat pe National Arena, nu s-a rupt nici macar un scaun, nu a intervenit firma de paza deloc, nu s-a scandat nimic rau, dovada de oameni moderni, suporteri moderni ai unei echipe moderne. Aseara cum s-au vazut salbatici din groapa pe un stadion mare, hop si cu scandalul. Rusine fratilor, mai iesiti si voi prin Europa sa vedeti spectacol pe stadioane. Mai uitati-va si voi la meciurile stelei. Daca nu stiti sa va comportati pe o arena moderna, stati la voi in groapa, nu mai faceti de rusine Romania si in tribune, ca destul ati facut-o de rusine pe gazon.
                    niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                    Comment


                    • exemple exemple , lasati tv si ziarele, nu mai fiti tastaturisti !

                      @dany p --- tu de unde le mai scoti nene? scria pe ei ca sunt dinamovisti? Erau de la asociatia suporterilor !Acolo sunt inscrisi din toate cluburile ! Foarte bine au facut, cu d astia ca voi nu s ar mai schimba niciodata nimic. Jegurile alea trebuie sa fie date jos odata pt totdeauna ! Jos mafia! Vedeti batai pe stadion...daca nu mergeti n aveti de unde sa stiti ce se petrece cu adevarat..cum sunt puse gorilele pe suporteri din senin si sa nu mai vb de jandarmi ! Nu e chiar asa ! Chiar atat de mult rau producea acel banner? Romania stat militienesc!
                      Last edited by Champion; 1 March 2012, 16:00.

                      Comment


                      • Dani, ce vrei de la niste patrupede... academicieni, cica.
                        Astia stiu sa se pise la copac si sa alerge dupa propria coada.

                        Si sa saliveze prin gard la masa bogatilor, recte Champions League.

                        Comment


                        • decat cioban din fundul satului cu sapa in manaaa... ma scuzi ! In curand gigi va va pune si la cules...si asa ii sunteti fideli toata ziua (mai ales cand se urca pe masina atunci aveti cu totii orgasm....ca sa vedeti nivelul)


                          Cat despre mictiuneee...o facem destul de des:

                          dinamo-se-pisa-pe-steaua_7232b2fd22d3e3.jpg


                          Un nou capac...hai ca m am distrat destul..o zi buna )
                          Last edited by Champion; 1 March 2012, 16:05.

                          Comment


                          • Ultima stire:

                            Userul PCH a adresat o cerere schimbare a numelui, catre administrator, dorind sa apara ca League.

                            Asa, impreuna cu userul Champion clonat, PCH (League) va implini un mai vechi vis al dinamovistilor, macar aici pe forum: Champions League.


                            decat cioban din fundul satului cu sapa in manaaa... ma scuzi
                            Ciobanii n-au ce face cu sapa la stana, dar ce sa stie academicienii.

                            Comment


                            • Nu este niciunul dintre noi de-aici fidel latifundiarului, cred ca se vede de la o posta!

                              Treaba este ca ciobanul ala va da vreo 14 CLASE prin Europa! Aveti de alergat dupa el ca mutele-n targ!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • eu4yas..nu te simtii ca nu ziceam de tine)) pe tine oricum nu te intereseaza echipa aia, nu merita efortul nici sa te duci la meci la 2km ai vazut :P )))) te respect pt asta )
                                da i req ce rost are sa te stresezi, mai consumi si gazul pt niste amaruri !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google