Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sebi_NT View Post
    diferenta de la fruntea clasamentului este atat de mica incat sunt sanse mari ca pana de Paste sa se apuce "cateii" sa face ce stiu ei mai bine...sa se miroase in partile dorsale unii pe altii .


    Las-o jos. Chestia cu Pastele e "marca inregistrata" EL CIOBANDANTE.
    Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

    Comment


    • Poate ca e marca inregistrata dar daca se va dovedi a fi si reala atunci EL CIOBANDANTE va fi cel ce a prezis ca si anul acesta Dinamo a umplut ecranul de la Chamions League de ... pureci
      My ride

      Comment


      • E dreptul vostru sa visati dar e aiurea sa va faceti sperante si sa tindeti catre imposibil pentru ca e dureros cand te izbeste realitatea. Voi jucati si finala europa league....am uitat. Vad ca mai sunt oameni care asculta si ce e mai infricosator mai si cred ce spune becali....1-0 cu ultima clasata mi se pare a fi rezultatul unui joc fooooaaarte slab, extrem de slab. Pana va intrati in mana se termina campionatul si iar schimba patronul tot lotul
        Salutari de pe primul loc.

        P.S. Cand ma uit in clasament la baieteii astia de la steaua ma ia cu ameteala

        Comment


        • Originally posted by champion View Post
          aloooo, traficantii de muci? Aloooo...pisoiasi? Cine e mai pe primul loc?

          Frustratilor)))


          ps : Marfa rau stadionul inalt !
          la i descoperit si tu cu ...gazu)))
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Originally posted by PCH View Post
            ....1-0 cu ultima clasata mi se pare a fi rezultatul unui joc fooooaaarte slab, extrem de slab.
            Adevarul este ca voi ati jucat cu o echipa mai buna ca voi in Europa si care are mai multe punCe in clasament si daca ati batut cu 2-0 e o mare performanta pt dinamo!

            Ps,,lasa ca ati primit un 11 metri si un jucator eliminat inca de la inceputul primei reprize si tot nu ati fost in stare sa bateti la scor de 3/4 -0.
            In a doua repriza trebuia sa le mai dati inca 2 goluri cel putin,,dar na,dinamo atat a putut si ea si nu a fost in stare sa mai inscrie cu un jucator in plus.
            Deci las-o jos ca macane grav asta cu JOCUL SLAB SI REALITATEA !
            Last edited by Ivan Marian; 5 March 2012, 10:28.

            Comment


            • Nu mai spunem ca Bratu mai avea putin si trimitea toate mingiile peste stadion . Mai punem si ca stadionul e cam inalt asa ))))))))).
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Aia slabi de la Twente tocmai au macelarit pe PSV cu 6-2 in DEPLASARE.

                Imi doresc sa joace Dinamo cu Twente in preliminarii in toamna. Dar, e posibil sa nu se poata, Twente va juca cel mai probabil in CL, iar Dinamo prin EL .

                Forza Poltava!

                Deci clar, Gazul n-a jucat. Nici nu vrea sa joace, sunt o echipa care vor doar sa fie prezenti in Liga 1 i sa vanda meciuri in functie de interese.
                Dar ar dori, cei de la Gazul ar avea bani pentru un lot cu care sa atace campionatul, dar efectiv nu vor.

                In locul dinamovistilor, nu m-as mandri cu um meci de toata cacaua.
                Last edited by mr.K; 5 March 2012, 10:33.

                Comment


                • Originally posted by mr.K View Post
                  Aia slabi de la Twente tocmai au macelarit pe PSV cu 6-2 in DEPLASARE.

                  Am vazut la stiri dimineata acu,,ce goluri au dat,,care mai de care mai spectaculoase si mai frumoase!

                  Comment


                  • Concluzia e ca Steaua a fost mai sus de PSV.

                    Comment


                    • Originally posted by mr.K View Post
                      Aia slabi de la Twente tocmai au macelarit pe PSV cu 6-2 in DEPLASARE.

                      Imi doresc sa joace Dinamo cu Twente in preliminarii in toamna. Dar, e posibil sa nu se poata, Twente va juca cel mai probabil in CL, iar Dinamo prin EL .

                      Forza Poltava!

                      Deci clar, Gazul n-a jucat. Nici nu vrea sa joace, sunt o echipa care vor doar sa fie prezenti in Liga 1 i sa vanda meciuri in functie de interese.
                      Dar ar dori, cei de la Gazul ar avea bani pentru un lot cu care sa atace campionatul, dar efectiv nu vor.

                      In locul dinamovistilor, nu m-as mandri cu um meci de toata cacaua.
                      Aia de au facut scorul competitiei cu voi pe cine au macelarit?)
                      sigpic

                      Comment


                      • Cred ca ala a fost un accident grav,,ca acasa la noi le-am aratat ce inseamna fotbal adevarat si ce inseamna sa intorci un scor in favoarea ta!
                        Dar voi ca de obicei, va multumiti sa va uitati in curtea vecinului si va rugati sa ii moara CAPRA cat de curand!

                        Mai bine vedeti-va de jocurile voastre de pe PS3,,,auci,,ati fost scosi si de acolo ca nu prezentati randament in jocurile de pe COMPUTER si console .

                        Comment


                        • Aia de au facut scorul competitiei cu voi pe cine au macelarit
                          ?

                          Castiga dreptul de a critica, participand in cupele europene.

                          Cred ca deocamdata te poti rezuma la campionat unde cica faceti furori.

                          Comment


                          • Originally posted by mr.K View Post
                            Castiga dreptul de a critica, participand in cupele europene.......................
                            ....................... si lasati suporterii de la CFR/Urziceni/Otelul/Vaslui/Rapid sa vorbeasca si sa critice.
                            Voi cel mai bine ar fi sa faceti un JOC DE GLEZNE si CIOCUL MIC ca este cel mai bine! Dreptul de a critica o a-l aveti cand veti juca undeva prin Europa ca echipele mai sus amintite!

                            Comment


                            • Las ca ne jucam la consola, nu ne dau aia incat sa ajungem cu cea mai mare gaura in partea dorsala dintre TOATE echipele care au participat in EL ...

                              PS: eu nu vreau sa moara capra vecinului, nu o sa mai am motive de amuzament.

                              E o tara libera ... pot face comentarii cate vreau ... Pai in campionat suntem la un vagon de puncte de voi ... ce rost are sa comentez? E ca si cum as discuta de Mioveni sau Vointa
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by yrman View Post
                                PS: eu nu vreau sa moara capra vecinului, nu o sa mai am motive de amuzament.
                                Pai motive de amuzament si de bucurii/tristete nu aveti din partea echipei voastre favorite. Deci ce o fi mai grav decat ce ai afirmat mai devreme si in felul asta ai RECUNOSCUT nepuntinta lui dinamo de a juca pe undeva ce au atins alte echipe din provincie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google