Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vise umede prieteni. Voi vreti ceva gen meciul in care va mitraliat Bratu, meci in care ati luat-o prin gusa de la noi si ati pierdut si titlul? Eu stiu cum e sa traiesti asa ceva! Pentru ca sunt DINAMOVIST! A mai fost odata prin 2000 cand, tot prin gusa va dat-o Adrian Mihalcea, odata cu victoria in fata voastra ne-am incoronat matematic campioni. Stiu cum e sa bati rivala si sa castigi titlul datorita acelui rezultat. Pentru ca sunt DINAMOVIST. Voi nu stiti cum e, nu ati trait si nu veti traii asa ceva pentru ca sunteti niste stelisti. Bucurati-va ca ati patut in europa pe saint patrik's acum 5000 de zile....mari rezultate ce aveti voi in europa!

    Originally posted by mr.K View Post
    Cum era aia cu cincila?
    Imi place primul marcator.
    Vreau si rezulamtul acelui 0-7 din Ghencea cu Dinamo....
    Last edited by PCH; 5 March 2012, 11:43. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Eu ma intreb si ma si mir cum trebuie sa te simti ca suporter cand pe vremea lu"89 nici nu erai probabil nascut si ai aflat si tu dupa 18 ani ( de majorat ) ca a batut dinamo in GHENCEA !?!

      Comment


      • Sa-mi traduca si mie cineva postul de mai sus. Multumesc.

        Comment


        • Pacat ca Digi TV nu se prinde si in Spania sau Italia, sa fi avut si aia saracii, la ce sa se fi vazut Dinamo-Gazul sa vada ce forta naprasnica se va abate peste ei in cupele europene, sezonul viitor.

          Oare in Ucraina se prinde Digi TV?

          Comment


          • Originally posted by PCH View Post
            Vise umede prieteni. Voi vreti ceva gen meciul in care va mitraliat Bratu, meci in care ati luat-o prin gusa de la noi si ati pierdut si titlul? Eu stiu cum e sa traiesti asa ceva! Pentru ca sunt DINAMOVIST! A mai fost odata prin 2000 cand, tot prin gusa va dat-o Adrian Mihalcea, odata cu victoria in fata voastra ne-am incoronat matematic campioni. Stiu cum e sa bati rivala si sa castigi titlul datorita acelui rezultat. Pentru ca sunt DINAMOVIST. Voi nu stiti cum e, nu ati trait si nu veti traii asa ceva pentru ca sunteti niste stelisti. Bucurati-va ca ati patut in europa pe saint patrik's acum 5000 de zile....mari rezultate ce aveti voi in europa!



            Vreau si rezulamtul acelui 0-7 din Ghencea cu Dinamo....
            rezultate mici, rezultate mari....avem! dar voi...voi????
            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Cum era aia cu cincila?
              Imi place primul marcator.
              Originally posted by PCH View Post
              Sa-mi traduca si mie cineva postul de mai sus. Multumesc.
              E despre asta cu CINCILA si aia 18 ani in care nu ati batut pe Steaua in Ghencea.
              Asta ca sa nu ne mai omoare Yrman si tu cu aia 7 ani ai vostri in groapa.

              Ete aici un articol si un film video cu CINCILA....

              Comment


              • Originally posted by mr.K View Post
                Pacat ca Digi TV nu se prinde si in Spania sau Italia, sa fi avut si aia saracii, la ce sa se fi vazut Dinamo-Gazul sa vada ce forta naprasnica se va abate peste ei in cupele europene, sezonul viitor.

                Oare in Ucraina se prinde Digi TV?
                Stiu ca in italia si spania exista Digi....angajau si ageti de vanzari anul trecut.

                Comment


                • Stiu ca in italia si spania exista Digi....angajau si ageti de vanzari anul trecut
                  .
                  Deci Milan si Juventus se c@#a pe ei de frica dupa ce au urmarit meciul lui Dinamo cu Gazul.
                  Pana si real a intrat la banuieli.

                  In Germania o fi Digi? Sa va vada si Bayern si Borussia.

                  Comment


                  • Originally posted by mr.K View Post
                    Ca la carciuma din sat, la caiet.

                    Frumos ar fi ca la meciul direct cu Dinamo, Steaua sa treaca peste ei in clasament prin victoria aia.
                    Frumos ar fii la meciul ala sa venim in "ghencia" sau la Buzau sa primim trofeul
                    sigpic

                    Comment


                    • Frumos ar fii la meciul ala sa venim in "ghencia" sau la Buzau sa primim trofeul
                      Ei, s-a facut ziua, te poti trezi.
                      Pana la data meciului nu se stie pe ce loc o sa fiti si la cate puncte de lider.

                      Comment


                      • HAhahahha.....Milan si Juve sunt terminate din cauza meciului de aseara...un asa joc direct pe poarta, cu verticalizari, pase cu calcaiul, posesie, pressing nu au vazut never-ever. steaua a jucat aseara pipi-kaka...si toti managerii/antrenorii vor folosi acest meci drept exemplu pentru elevii lor....ASA NU!

                        Vedeti ca aveti oaia (purceaua) moarta in cotet, PUTE!!! Voua va arde de LIDER?

                        Comment


                        • Suntem relaxati, pe noi nu e presiunea mare care apasa pe voi. De cand n-ati mai scos capul prin lume cu vreun rezultat? Cred ca era Tariceanu prim ministru. La inceputul mandatului lui Base. Primul mandat.

                          Comment


                          • Cel mai tare ma AMUZA cand unui dinamovist ii expui realitatea asa cum e ea si cum e scrisa in istoria fotbalului si ei se fac ca nu o vede.
                            II mai intreb inca odata:

                            PCH si YRMAN,,,cum e fratior cu CINCILA si cu aia 18 ani de nereusite in Ghencea ??? Sa aud si vreau sa vad aici cum e sa recunoasteti o asa UMILINTA !

                            Yrman frate,,,cum e cu aia 7 ANI de acasa de la voi fata de aia 18 de la noi? HMMMMM care o fi mai mare palmaresul ? rasii rasilor sunteti si la acest capitol PALMARES IN GHENCEA.

                            PS,,,in "89 cati ani aveati ??? ca eu mergeam la "MARMACIE"
                            Last edited by Ivan Marian; 5 March 2012, 12:05.

                            Comment


                            • Ivane....uita-te mai bine pe rezultatele DIRECTE si o sa vezi ca ai mare nevoie de un unguent anal care rezista la temperaturi mari si la frictiune intensiva....tu si toti cei ca tine! Succes.

                              Comment


                              • Ivane....uita-te mai bine pe rezultatele DIRECTE
                                Da, aveti aproximativ 102 victorii in avans. E vorba de ultimii ani, dar roata se poate si intoarce... aveti grija cumva mai faceti de ras si anul viitor. Roata deja s-a intors. Va tragem pe roata ca pe Horia, Closca si Crisan.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google