Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca ai ajuns sa te lauzi cu JUNIORII e grav rau de tot recomand un consult la medic pt ca aia MARI va cam dezamagesc

    Ps,,,Vorba lui K...
    Iar prezentul zice ca acum ati stat capra in fata Stelei.
    Cum e cu prezentul duJmane ca vad ca ala conteza cel mai mult la voi

    Cine a mai dat DECRETE in ultimele meciuri ?????????? Ceasca din mormant sau mostenitorii lui ????????????

    Comment


    • Deci daca nu ai habar intr-un domeniu, nu te bagi! Dinamo va ars cu 7-0, prietene! In GHENCIA!!! Da-i un PM lui mr.K, poate te ajuta el!

      Comment


      • Cea mai mare diferență de scor: 5-0 (Steaua-Dinamo - 4 aprilie 1998 și Steaua-Dinamo - 12 iunie 1985)
        Cea mai clară victorie a Stelei: 5-0 (Steaua-Dinamo - 4 aprilie 1998 și Steaua-Dinamo - 12 iunie 1985)
        Cea mai clară victorie a lui Dinamo: 6-2 (Dinamo-Steaua 6-2 - 1 octombrie 1951)
        Cea mai lungă serie de meciuri fără înfrângere în fața rivalei (în toate competițiile): 18 (Steaua între 26 septembrie 1992 și 22 aprilie 2000)

        Trofee Competiția Steaua Dinamo
        Liga I 23 18
        Cupa României 20 12
        Supercupa României 5 1
        Cupa Campionilor Europeni 1 0
        Supercupa Europei 1 0
        Total 50 31

        50>31


        Plus ca acea CC valoreaza de 5 ori cat cele 31 de trofee interne ale lui Dinamo.
        Last edited by mr.K; 5 March 2012, 12:50. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Originally posted by Ivan Marian View Post
          http://www.mrsport.ro/43859-dinamo-a...a-cu-7-0-video Ia mah si rezumatul cu 7-0 ati ajuns sa va laudati cu JUNIORII pe aici,,ca CU aia mari va faceti de cacao

          Ia si mai cauta si victoriile lui dinamo de la JUNIORII JUNIORILOR

          ,,eu ma uit,,dar cred ca tot voi aveti nevoie de CASTROL 5W-40 dupa ce vedeti ca SUNTEM PESTE VOI peste tot ADEVARUL DOARE INTODEAUNA aste e clara treaba si omul cand numai are argumente in fata REALITATII incepe sa improaste cu noroi!
          Originally posted by PCH View Post
          Deci daca nu ai habar intr-un domeniu, nu te bagi! Dinamo va ars cu 7-0, prietene! In GHENCIA!!! Da-i un PM lui mr.K, poate te ajuta el!

          Sa moara gibilan daca eu am gasit pe undeva ca Dinamo ( SENIORII )) a batut cu 7-0 pe Steaua ????

          Eu am gasit doar scorul de la JUNIORII cu 7-0 ...pune link cu ceva,,,ca din cate vad te lauzi cu ceva inexistent
          Nici la voi pe site nu exista scorul de 7-0 pt dinamo VS Steaua !

          Macar zi si anul ala de gratie in care am mancat bataie cu 7-0 !!!!

          Comment


          • Partida a fost fără cusur pentru oaspeţi, Dinamo cîştigînd cu 7-0 în Ghencea. Scorul a fost deschis în minutul 12 de ex-constănţeanul Mihai Stere, care acum evoluează pentru FCM Tîrgu-Mureş. Marius Niculae a marcat după trei minute, iar scorul la pauză a fost 3-0 pentru Dinamo după reuşita lui Giani Kiriţă. După pauză, Claudiu Drăgan, din nou Marius Niculae, Aldea şi Mara au stabilit scorul final, 0-7.

            Or fi jucat TENIS??

            Comment


            • Tenis amical.
              Vezi ca nu erau titularii, a fost o miuta.
              La Steaua, antrenorul Victor Piţurcă le dăduse drumul jucătorilor în vacanţă imediat după ultima etapă, astfel că s-a bazat în meciurile de Cupa Ligii în special pe jucători aflaţi în probe sau care au jucat mai puţin ori deloc pentru prima echipă
              .

              Nu e meci oficial, de palmares.

              Ramam cei 18 ani.
              Un nou nascut dinamovist ajungea major fara sa vada o victorie a lui DInamo.

              Comment


              • Originally posted by PCH View Post
                Deci daca nu ai habar intr-un domeniu, nu te bagi! Dinamo va ars cu 7-0, prietene! In GHENCIA!!! Da-i un PM lui mr.K, poate te ajuta el!
                Ma cand ati ars voi in Ghencea cu 7-0 ma? Ia spune! CAND?
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Nu stii tu ma nici unde e Ghencea. In 2000. RAUS!

                  Comment


                  • La un antrenament cu juniorii Stelei.

                    Comment


                    • mrK, MACANE!! 0-7!

                      Comment


                      • Amatorilor. Competitii neoficiale.
                        Vezi ca o selectionata comuna Steau+Dinamo a luat bataie de la o selectionata a ospatarilor. Infrangerea asta unde apare la Steaua si la Dinamo?
                        mrK, MACANE!! 0-7!
                        Cele 2 victorii cu 5-0 sunt oficiale.
                        Si cei 18 ani.

                        Nu ma lua cu scorurile din ANTRENAMENTE cu cei de la a 3-a echipa.

                        Comment


                        • Pch,,,deja esti ridicol sa te lauzi cu un meci AMICAL din anul 2000

                          Zau asa ce naibii,,am pretentii la tine...am gasit si eu articolul ala complet si zice ca era vorba de o COMPETITIE AMICALA care nu a durat decat un SEZON!


                          După terminarea sezonului 1999-2000, în care alb-roşii s-au încununat campioni, a urmat o competiţie cu caracter amical: Cupa Ligii. Pentru a nu se face de rîs, dinamoviştii au venit cu prima echipă, dintre titulari lipsind doar Lupescu, Hîldan şi Iftodi.

                          La Steaua, antrenorul Victor Piţurcă le dăduse drumul jucătorilor în vacanţă imediat după ultima etapă, astfel că s-a bazat în meciurile de Cupa Ligii în special pe jucători aflaţi în probe sau care au jucat mai puţin ori deloc pentru prima echipă.

                          Astfel, exceptîndu-i pe titularii de drept Florentin Dumitru, Bordeanu, Falemi şi Claudiu Răducanu, au evoluat jucători precum Daniel Munteanu, acum la "U" Cluj, Mirel Rădoi, venit în probe de la Extensiv Craiova, Alin Savu de la CSM Reşiţa, Alin Biţiş, actualmente la FCM Tîrgu-Mureş, sau Marius Onofraş, cel care după zece ani poate juca din nou contra lui Dinamo duminică seară. "Ono" venise în probe de la Politehnica Iaşi şi jucase în primele partide ale competiţiei pentru «naţionala» de tineret, şi ea angrenată în Cupa Ligii. În poartă şi-au făcut apariţia în prima repriză Tibi Lung, iar în actul secund Eugen Nae.

                          Partida a fost fără cusur pentru oaspeţi, Dinamo cîştigînd cu 7-0 în Ghencea. Scorul a fost deschis în minutul 12 de ex-constănţeanul Mihai Stere, care acum evoluează pentru FCM Tîrgu-Mureş. Marius Niculae a marcat după trei minute, iar scorul la pauză a fost 3-0 pentru Dinamo după reuşita lui Giani Kiriţă. După pauză, Claudiu Drăgan, din nou Marius Niculae, Aldea şi Mara au stabilit scorul final, 0-7.

                          Competitia s-a mai jucat in vara anului 2000, dar lipsa totala de interes a dus la intreruperea acesteia dupa primul sezon.

                          Comment


                          • Cupa ligii este o competitie AMICALA doar in mintea voastra. Va fi reintrodusa si castigatoarea va merge in Europa....daca asta e competitie amicala, aia prin Anglia inseamna ca sunt idioti.

                            Rezultatul ramane, steaua-Dinamo 0-7!

                            Comment


                            • Pai in 2000 cred ca luase Piti biciclista singurul lui campionat si-i trimisese p-aia in concediu!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Prevad multe cearcane...
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google